Antalya Gece Hayatı

Eğlence ve hareketli bir gece hayatı denildiğinde ilk akla gelen yerlerden birisi Antalya’dır. Her yaşa hitap eden seçeneklerinin olmasının yanı sıra, her türden müziği dinleyebileceğiniz birçok farklı mekana da rastlamanız mümkündür. Misafirlerinin İstediği tarzda mekanı seçebilme konusunda çok geniş bir yelpaze sunmaktadır.


Antalya Clubları

Gaga Club Lara

Antalya Gaga Club Lara Antalya Gaga Club LaraAntalya’nın merkezi ilçesi olan Muratpaşa’da doyasıya eğlenmek isteyenler için hizmet veren Gaga Club Lara, hareketli müzikleri, her gün dj partileri ve dans gösterileri ile dikkat çekmektedir. 

Clubın falezlerin önünde yer alan konumu da bir yandan muhteşem manzara sunmaktadır. Grup halinde gelenler ve bekarlar için uygun olan bir mekandır. 

Kaliteli içki yelpazesine sahip clubta absolud ve belveder en sık tercih edilen alkollü içecek seçenekleridir. 

Adres: Fener, Lara Cd. 307/2, 07160 Muratpaşa/Antalya

Antalya'da gece hayatının canlı olduğu mekanlara yakın konaklama için Antalya hotel sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Aura Club

Antalya Aura Club Antalya Aura ClubAntalya’nın Kemer ilçesinde 3000 kişilik kapasitesi ile yaz mevsimi boyunca hizmet vermektedir. Her gün dans gösterileri ve dj partileri düzenleyen mekânda, belirli günler özel sanatçılar da ağırlanmakta olup, ayrıca bazı zamanlarda temalı partiler de düzenlenmektedir. 

Club müzikleri ile doyasıya eğlenerek vakit geçirmek isteyenler için Antalya ilinde en sık tercih edilen clublardan birisidir. 

Grup halinde gidecekler için uygun olan clubta en sık tercih edilen içecekler bira, kokteyl çeşitleri ve viskidir. 

Adres: Merkez, Deniz Cd. No:3, 07980 Kemer/Antalya

Antalya'da Gece kulüpleri dışında önemli görülecek yerlerini öğrenmek için Antalya'da gezilecek yerler yazısına mutlaka göz atmanız gerekir.


Club İnferno

Antalya Club İnferno Antalya Club İnfernoAntalya’nın Kemer ilçesinde konuklarını ağırlayan Club İnferno, 3000 kişi kapasiteli olmakla birlikte, yerli ve yabancı birçok ünlü sanatçıyı ağırlamıştır. Popüler olmasındaki başlıca sebep, belirli aralıklarla düzenledikleri köpük partilerinden kaynaklıdır. Ayrıca konuklarına özel, her gün dj etkinlikleri ile doyasıya dans edip eğlenerek vakit geçirmelerine olanak sağlanmıştır. 

Giden ziyaretçileri tarafından en çok beğenilen ve tercih edilen içecekler viski, mojito, bira ve kokteyl seçenekleridir. 

Adres: Merkez, Deniz Cd. No:1, 07980 Kemer/Antalya

Türkiye'nin tatil için yaz aylarında en çok tercih edilen illerinden Antalya'da gezi planı oluşturmak için Antalya gezi rehberi sayfamızı mutlaka ziyaret ediniz. 


Soho Club

Soho Club Antalya Soho Club AntalyaAntalya’da gece hayatı denildiğinde ilk akla gelen seçeneklerden birisi olan Soho Club, dans gösterileri ve samimi ortamı ile dikkat çekmektedir. Gece hayatını doyasıya eğlenerek geçirmekten hoşlananlar için büyük bir dans pisti ile hizmet vermektedir. 

Mekanda en sık tercih edilen içecekler viski ve votkadır. 

Adres: Şirinyalı Mahallesi Lara Cad, 1514. Sk., 07160


Ceila Club Pause Bar

Ceila Club Pause Bar Antalya Ceila Club Pause Bar Antalya

Doyasıya dans edip eğlenmek isteyenler için ideal mekanlardan birisi olan Ceila Club Pause Bar, Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde sınırsız eğlence fırsatı sunmaktadır. Belirli günlerde dj aktiviteleri sunarken, haftanın her gün dans gösterileri ile görsel şov sunmaktadır. 

En popüler hit müziklerin hakim olduğu clubta grey goose vodka en çok tercih edilen içecekleri arasında yerini almıştır. 

Adres: Çağlayan, Fener Cd. 12/a, 07230 Muratpaşa/Antalya

Özel günlerde Antalya ilinde yapılabilecek bir çok etkinliklerde tüm konaklama seçenekleri Antalya yılbaşı otelleri sayfamızda yer almaktadır.


Robin Hood

Antalya Robin Hood Bar Antalya Robin Hood Bar

Antalya’nın en popüler turistik ilçelerinden birisi olan Alanya’da gece kulübü denildiğinde ilk akla gelen seçenek olan Robin Hood, 3 katlıdır. Her bir katında farklı bir konsept ile hizmet vermekte olup, en üst katında marina manzarasını gözler önüne sermektedir. Dikkat çeken bir diğer noktası ise hoş ışıklandırmasıdır.

Mekan içerisinde dans gösterileri, dj performansları ve bunun gibi eğlenceyi doruklarda yaşayabileceğiniz aktivite seçenekleri sunulmaktadır. 

Mekanın shotları ve biraları giden konukları tarafından çok sık tercih edilip, beğenilmektedir. 

Adres: Çarşı, 07400 Alanya/Antalya


Black Live

Sabahın ilk ışıklarına kadar bir yandan dans edip, diğer yandan canlı müzik eşliğinde eğlenebileceğiniz clublardan birisidir. Ayrıca belirli aralıklarla slow müziklerin de hakim olduğu bir mekandır. Samimi bir ortam sunmakta olup, hizmet kalitesi de bir o kadar iyidir. 

Mekana gidenlerin en sık tercih ettiği içecekler bira ve kokteyl çeşitleridir. 

Adres: Şirinyalı, İsmet Gökşen Cd. no:10/A, 07160 Muratpaşa/Antalya 

Antalya'da bir çok özel aktiviteleri ile lüks bir konaklama deneyimi yaşayabileceğiniz Antalya 5 yıldızlı oteller listemize uğramayı unutmayın.


Antalya Barları

Tudors Arena

Tudors Arena Antalya Tudors Arena Antalyaİngiliz publarından esinlenerek dekore edilen bar, daha sakin ve huzurlu atmosferde vakit geçirmek isteyenler için idealdir. Canlı müziğin olmadığı zamanlarda ise İngiliz müzikleri mekana hakimdir. Çalışanlarının güler yüzlü oluşu ve sahibinin ilgisi, daha samimi bir atmosfer oluşmasına sebep olmaktadır. 

Mekanın en sık tercih edilen içecekleri arasında bira ve rakı yer almaktadır. 

Adres: Selçuk Mah., Balıkpazarı Sok. No:18, 07100 Muratpaşa/Antalya


Filika Cafe Bar

Antalya’nın tarihi merkezi Kaleiçi mevkii üzerinde yer alan bar, muhteşem Kaleiçi sokaklarını izleyebileceğiniz küçük ve samimi bir mekanda hizmet vermektedir. Haftanın belirli günleri düzenlenilen canlı müzik etkinliği ile konuklarını ağırlayan barda başta rock müzik olmak üzere her tarzdan müzik dinlemek mümkündür. 

Filika Cafe Bar, glütensiz yiyecekleri ve biraları ile bilinmektedir. 

Adres: Kılınçarslan, Hıdırlık Sk. No:14, 07100 Muratpaşa/Antalya


Up Shot Bar

Kaleiçi’nin tarihi binalarından birisinde Niş mimarisi ile dekore edilmiş olan Up Shot Bar, Antalya’da çok nadir bulunan elektronik müzik yapan mekanlardan birisidir. Haftanın belirli günlerinde ise DJ gösterileri düzenlenmektedir. 

Barı popüler eden bir diğer etken ise isminden de anlaşılacağı gibi yoğun alkollü shotlarıdır. Menüsünde yer alan esprili isimlere sahip shot seçeneklerinin her birisi beğenilmektedir. 

Adres: Selçuk Mh., İzmirli Ali Efendi Sokak No:29, 07030 Muratpaşa/Antalya


Dali & Cafe Bar

Sıcak ve samimi bir atmosferde hizmet veren bar, yaz aylarında dış mekanı ve kış aylarında ise şömine keyfi sunarak konuklarını ağırlamaktadır. Haftanın belirli günler canlı müzik etkinliği ile misafirlerini eğlendirirken diğer günleri açık hava sineması ile dikkat çekmektedir. 

Yerli ve yabancı birçok alkol seçeneğinin servis edildiği mekanda en sık tercih edilen alkollü seçenek, kokteylleridir. 

Adres: Belek, 25. Sk. no:3 A, 07500 Serik/Antalya


Simurg Cafe & Bar

Dolu dolu eğlenerek yılın stresini atmak isteyenler için Simurg Cafe Bar, büyük bir fırsat sunar. Belirli günlerde canlı müzik ile diğer günlerde ise dans gösterileri ile konuklarına eğlenceli olanaklar sunmaktadır. Ayrıca mekanın ortasında bulunan dans alanında sabaha kadar dans edebilirsiniz.

Yerli ve yabancı birçok alkolün servis edildiği barda kokteyller, Guinness ve Carlsberg biraları sıklıkla tercih edilir. Fiyatları ise Antalya geneline göre ne ucuz ne de pahalıdır.

Adres: Selçuk, Tabakhane Sk. D:no 7, 07100 Muratpaşa/Antalya


Antalya Meyhaneleri

Kaleiçi Meyhanesi

Antalya Kaleiçi Meyhanesi Antalya Kaleiçi Meyhanesi

Buram buram tarih kokan Kaleiçi’ni modern meyhane konsepti ile buluşturan Kaleiçi Meyhanesi, fasıl geceleri düzenlenen mekanlardan birisidir. Daha çok eğlence odaklı hizmet vererek, misafirlerinin sıkıntılarından arınması için olanak tanımaktadır. 

Akdeniz mutfağının deniz ürünlerini servis etmekte olup, şakşuka, piyaz ve hibeş gibi mezeleri rakının yanında en sık tercih edilenlerdir. Ana menü olarak ise ızgara kalamar çok beğenilmektedir.. 

Adres: Muratpaşa, Balık Pazarı Sokak No:14, 07100 Muratpaşa/Antalya


Kesik Meyhane

Antalya Kesik Meyhane Antalya Kesik Meyhane Kaleiçi’nin dar sokaklarında tarihi atmosferi ile misafirlerini ağırlamaktadır. Bir konak içerisinde hizmet vermekte olup, yaz aylarında dış alanı da kullanılmaktadır. Dekorunda ise rengarenk figürler bulunmaktadır. 

Rakının yanında en sık tercih edilen yiyecek yaprak ciğerdir. Meze olarak ise biber tarator, cevizli patlıcan ve hibeş çok beğenilmektedir.  

Adres: Kılınçarslan, Tabakhane Sk. No:1, 07100 Muratpaşa/Antalya


Bi’ Büyük Meyhane

Eski meyhane kültürü ile modern unsurları harmanlayan Bi’ Büyük Meyhane, iç dekoru ile modern unsurları yansıtsa da, çalışanları ve hizmet anlayışı ile eski usul ve adetlere göre konuklarını ağırlamaktadır. Haftanın belirli günleri fasıl programı düzenlenmekte olup, geriye kalan günlerde kanun ve ud sesleri mekana hakimdir.

Her gün düzenli olarak hazırlanan taze mezeleri ve güveç ile hazırlanan ana menüleri, rakı yanında en çok beğenilen lezzetleridir. 

Adres: Fener, Fener Cd. 15/9, 07160 Muratpaşa/Antalya


Nereid Meyhanesi

Beyaz ve mavi renkleri ile Ege’ye özgü yöresel atmosferi andıran Nereid Meyhanesi, eski bir Rum evinde hizmet vermektedir. Mekanda en çok beğenilen nokta Meis Adası ve Kaş Limanı manzarasıdır. 

Daha çok romantik atmosferden hoşlananların tercih ettiği mekan, sakin bir ortamda hoş sohbet eşliğinde vakit geçirmek isteyenler için idealdir ve yemyeşil bir bahçe ile çevrilidir. 

Cunda mutfağına has lezzetleri Ayvalık’tan en taze şekilde getirerek misafirlerin beğenisine sunmaktadır. En çok beğenilen lezzetler ise levrek, somon ve ahtapottur. Fiyatları ise Antalya standartlarındadır. 

Adres: Andifli, Süleyman Sandıkçı Sk., 07580 Kaş/Antalya


Çaça Balık

Mehtaba karşı rakı balık yaparak, sessiz ve sakin bir atmosferde konuklarını ağırlamaktadır. Genellikle aileler tarafından tercih edilmekte olup, temizliği ile ön plana çıkmaktadır. 

Diğer öne çıkan özelliklerinden birisi, balık çeşitlerinin günlük olarak tutulup servis edilmesidir. Mezelerinin de bir o kadar popüler olduğu mekanda ahtapot ve çaça salatası konukları tarafından çok beğenilmektedir. 

Adres: Merkez Mh. Yalı Cd. No:5 Marina, 07990 Kemer/Antalya


Antalya Restoranları

Asmani Fine Dining Restaurant

Antalya Asmani Fine Dining Restaurat Antalya Asmani Fine Dining Restaurat

Bey Dağları ile Akdeniz’in muhteşem manzarasını gözler önüne seren restoran, oldukça şık ve modern bir dekora sahiptir. Genellikle aileler arasında popüler olan mekanda çalışanlar oldukça ilgili ve güler yüzlüdür. 

En doğal ürünlerin özel bahçelerinden toplanıp servis edildiği restoranda menü yelpazesi çok geniş olmasa da, en taze ve en güzel seçenekler servis edilmektedir. İçecek olarak kokteylleri çok beğenilmekte olup, menü fiyatları Antalya geneline göre pahalıdır. 

Adres: Şirinyalı, Lara Cd. Akra Hotel No:24, 07100 Muratpaşa/Antalya


Arma Restaurant

Arma Restaurant Antalya Arma Restaurant AntalyaArma Restaurant, tüm Akdeniz’i ve Kaleiçi Yat Limanı’nı kucaklayan panoramik manzarası ile günün her saati popüler olan bir mekandır.  Daha önceki zamanlarda un deposu olarak kullanılan mekan restore edilip hizmete açılmıştır. 

Deniz mahsulleri denildiğinde Antalya’da ilk akla gelen mekanlardandır. Aileler tarafından ve romantik akşam yemeği isteyenler için oldukça idealdir. 

Menüsünde yer alan tuzda balık, ıstakoz ve somon en çok beğenilen lezzetleridir. 

Adres: Selçuk, Selçuk Mah No:75, 07100 Muratpaşa/Antalya


7 Mehmet

Antalya’nın en köklü işletmelerinden birisi olan 7 Mehmet, yemyeşil bir alan ile çevrili huzur veren bir mekandır. Küçük bir işletme olarak işe başlayıp, lezzetleri ile Türkiye’nin her yerine namını duyurmuştur. 

Antalya'nın tarlalarının organik ürünlerini geleneksel yöntemler ile hazırlayarak misafirlerin beğenisine sunmaktadır. Ayrıca menüsünde yer alan bütün lezzetler çok beğenilse de, bademli, bergamotlu ve ananaslı pilavları ve kokoreçleri en sık tercih edilenler arasında yerini almıştır. 

Adres: Meltem Mahallesi, Atatürk Kültür Parkı, Dumlupınar Bulvarı No:201, 07030 Muratpaşa/Antalya


Casa La Luna

Antalya’da İtalyan mutfağına ait lezzetleri denemek isteyenler için Casa La Luna, en popüler seçenektir. Kendinizi en rahat şekilde hissedebilmeniz için çalışanları ekstra özen göstermektedir. Mekana 80’lerin ve 90’ların dünyaca ünlü popüler müzikleri hakimdir. 

İtalyan mutfağına has salata, makarna, ızgara ve tatları servis ediliyor olsa da, en sık tercih edilenler pizzalarıdır. Damak tadınıza uygun en güzel pizzaları bulabilmeniz mümkündür. Fiyatları ise Antalya standartlarına göre ne ucuz ne de pahalıdır. 

Adres: Merkez, Atatürk Cd. 19/a, 07980 Kemer/Antalya