Tekirdağ Gece Hayatı

Tekirdağ, özellikle yaz aylarında gece hayatı oldukça renkli geçmekte olan bir ildir. Yazlık ilçelerin fazla olması ve İstanbul’a yakın oluşu, eğlence hayatında yoğun talep görmesini sağlamaktadır.

Şarabı ve rakısı ile ünlü şehrin hem merkezinde hem de ilçelerinde bar, pub, meyhane, gece kulübü sayısı oldukça fazladır. Yazlık mekanlarda ise özellikle sahil kenarında canlı müzik hizmeti sunan kafe ve barlar öne çıkmaktadır.  

Tekirdağ'daki gece kulüpleri ile eğlence mekanlarına yakın rahat konaklama hizmeti veren otelleri Tekirdağ otel sayfamızda listeledik.


The North Shield Pub

The North Shield Pub The North Shield Pub

Hilton Garden Inn Çorlu içerisinde hizmet vermekte olan işletme, Türkiye’nin ilk ve tek pub zinciri olma özelliği taşımaktadır. 

Mekanda kaliteli müzik ve dünya mutfağı lezzetleri sunulmaktadır. Tüm Türkiye’de birçok şubesi bulunmakta ve her şubede aynı kaliteyi yakalamak mümkün olmaktadır. Bu nedenle başka bir şehirde The North Shield Pub’a gitmiş kişilerin, Tekirdağ’da da ilk tercihi yine bu mekan olacaktır. 

12 farklı ülkenin en ünlü 52 birasını ve 60 çeşit özel viskiyi işletmede tatma şansı bulunmaktadır. Bira ve viski seçeneklerinin haricinde 300’ün üzerinde alkollü içecek seçeneği sunulmaktadır. Ayrıca işletmede, yıl boyunca tüm lig maçları da yayınlanmaktadır. 

Fiyatlar tüm şubelerde aynı olmakla birlikte, verilen hizmete göre uygun bulunmaktadır.  

Adres: Kazımiye Mahallesi, Salih Omurtak Cd. No:2, 59860 Çorlu/Tekirdağ


Umurbey Winehouse

Umurbey Winehouse Umurbey Winehouse

Şaraplarıyla ünlü Umurbey Winehouse, her yaşa hitap etmektedir. Şarap evinde özel yapım şarapları tadılmaktadır.

Nezih bir mekan olan işletmede, aynı zamanda kutlama organizasyonları da düzenlenmektedir. Atatürk Bulvarı’nda bulunan Umurbey Winehouse özel gecelere ev sahipliği yapmaktadır. 

İşletmenin fiyatları şehir ortalamasının biraz üstünde olmakla birlikte, ziyaretçiler tarafından sunulan seçkin hizmete göre normal karşılanmaktadır.  

Adres: Hürriyet Mahallesi, Atatürk Blv. No:32, 59020 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Tekirdağ'da doğal güzellikleri ile sizi büyüleyecek yerler için Tekirdağ'ın gezilecek yerleri makalemizi kontrol etmeyi unutmayın.


İskele Rum Meyhanesi

İskele Rum Meyhanesi İskele Rum Meyhanesi

Altınova Sahil’de bulunan işletme, gerçek bir Rum Meyhanesi’dir. Yaz aylarında hizmet sunan mekanda masaların bir kısmı direkt kumda, bir kısmı ise kurulan iskelede yer almaktadır. Mavi – beyaz konsepti, dalga sesleri ve enfes deniz mahsulleri ile bu işletmede kendinizi bir Rum köyünde hissedebilirsiniz.

Ziyaretçiler tarafından mekanın eksiği Tekirdağ rakılarının satılmıyor olması şeklinde belirtilmektedir. İskele Rum Meyhanesi’ne gelmek isteyenlerin bu ziyaret sonrası akıllarında kalacak olan anı ise büyüleyici atmosfer olacaktır. 

Şehirde fark yaratan bir atmosfere ve lezzetlere sahip olması fiyatlarına yansımakta olup, şehir ortalamasının üzerinde bir hesapla karşılaşmanız mümkündür. Ancak bu benzersiz akşam için ücretlendirme normal seviyededir. 

Adres: Barbaros Mahallesi, 59000 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ


Cities Bar

Cities Bar Cities Bar

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde bulunan işletme, özellikle öğrencilerin sık tercih ettiği yerlerden biridir. Yaz tatilinde eğlenceli bir akşam geçirmek isteyenlerin aklına gelen ilk mekanlar arasında yerini almıştır.

Haftanın her günü hizmet vermekte olan işletmede, DJ performansı ve canlı müzik hizmeti sunulmaktadır. Özellikle hafta sonları, oldukça kalabalık olan Cities Bar’da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek mümkündür. 

Fiyatları şehir ortalamasındadır. 

Adres: Değirmenaltı Mahallesi, Süleymanpaşa/Tekirdağ

Tekirdağ'da doğal güzellikleri ile hayata bir daha tutunmanızı sağlayacak ihtişamlı yerleri ekibimiz sizin için Tekirdağ gezi rehberi sayfasında listeledi.


Aheste Cafe & Bar

Aheste Cafe & Bar Aheste Cafe & Bar

Marmara Denizi’ne sıfır konumu ile mükemmel bir manzara eşliğinde canlı müzik keyfi yaşamak isteyenlerin tercih ettiği işletmelerden biridir.

Canlı müzik hizmetinin verilmediği günlerde ise işletmede bulunan pikap ile nostaljik bir akşam geçirebilirsiniz.

Kokteylleri ile meşhur olan Aheste Cafe & Bar, alkolsüz içecek seçenekleriyle de beğeni kazanmaktadır. Huzur veren bir manzara eşliğinde özel lezzetler tatmak ve dostlarınızla eğlenmek için özellikle yaz aylarında bu mekanı tercih edebilirsiniz. 

Aheste Cafe & Bar’ın fiyatları şehir ortalamasındadır. 

Adres: Değirmenaltı Mahallesi, Villa Sk. No:31, 59030 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ


Look Pub & Shot

Look Pub & Shot Look Pub & Shot

Tekirdağ merkezde bulunan işletmede, alkol eşliğinde saatlerce vakit geçirerek, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bir ortam sunulmaktadır.

Özel shotlar ve promosyoları bulunan işletmede fiyatlar sunulan kaliteli hizmete oranla oldukça uygundur. 

Adres: Turgut Mahallesi, Eski İstanbul Caddesi, No:22, Tekirdağ 59100, Türkiye

Tekirdağ'da kaliteden ödün vermeyen ve bir çok aktiviteyi yapabileceğiniz oteller için Tekirdağ 5 yıldızlı oteller sayfamıza göz atabilirsiniz.


Romantica Club

Romantica Club Romantica Club

Kumbağ’da bulunan işletme özellikle yaz aylarında tercih edilmektedir. Semtin tek disco barı olan mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar dans etmeniz mümkündür.

Hafta sonları adeta izdiham yaşanmışçasına kalabalık olmasının nedeni Kumbağ’da bu alanda hizmet veren tek işletme olmasıdır. Genellikle turistler ve gençler tarafından tercih edilmektedir. 

Romantica Club’da misafirlere zengin bir alkollü içecek menüsü sunulmaktadır. Fiyatları oldukça yüksektir. 

Adres: Kumbağ Mahallesi, 59000 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Tekirdağ'da lüks mimari tasarımları ile eşsiz açık büfe kahvaltı sunan ve jakuzili otellerin listesini Tekirdağ jakuzili oteller sayfamızda bulabilirsiniz.


Dersaadet Meyhane

Dersaadet Meyhane Dersaadet Meyhane

Tekirdağ Çorlu’da bulunan işletme ilçenin en çok tercih edilen eğlence mekanıdır. Canlı müzik ve alkol eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar vakit geçirebileceğiniz işletme yıl boyunca hizmet vermektedir.

Özellikle hafta sonları oldukça kalabalık olmasından dolayı, gitmeye karar verdiğinizde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. 

Ferah bir atmosferde dostlarınızla özel lezzetler tadarak, sohbet etmek isterseniz, ilçedeki en dikkat çeken mekanlardan biridir. Fiyatları ilçe ortalamasındadır. En çok tercih edilen içecek ise rakıdır. 

Adres: Kemalettin Mahallesi, 59850 Çorlu/Tekirdağ


Garaj Pub

Tekirdağ merkezde bulunan Garaj Pub, haftanın her günü, yaz ve kış aylarında hizmet sunmaktadır. Özellikle hafta sonu canlı müzik performansı ile tercih edilmektedir. 

Şehir merkezinde yer aldığı için ulaşım avantajı sağlamakta olup, toplu taşıma seçenekleri de değerlendirilebilmektedir. 

Dostlarınızla birlikte lezzetli içecekler eşliğinde kaliteli müzik dinleyerek sohbet edebileceğiniz ferah bir atmosfere sahiptir. 

Garaj Pub’da fiyatlar şehir ortalamasındadır. 

Adres: Karadeniz Mahallesi, Öz Vatan Sk. No:13, 59200 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ