Sakarya Gece Hayatı

Türkiye’nin büyük şehirlerine yakın olması ve birçok tarihi ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapması sayesinde Sakarya ili, en popüler seyahat noktaları arasında yerini almaktadır. Bu popülerliği nedeniyle de Sakarya’nın hemen hemen tüm ilçelerinde aktif bir gece hayatı mevcuttur.

Özellikle havaların ısındığı ilkbahar ve yaz aylarında Sakarya’da eğlence sektörü ve gece hayatı canlanmakta, ortaya çok keyifli etkinlikler çıkmaktadır.

Sakarya’da eğlenceli bir akşam geçirmek istiyorsanız Gold Terrace Cafe & Bar, Gölevi Restaurant, Lion Club Karasu, Bizbize Kafe Bar, Zıbar ve Nazende Ocakbaşı tercih edebileceğiniz yerler arasındadır.

Sakarya'da gezilecek yerlere yakın göz alıcı dizaynları ile sizi cezbedecek oteller için Sakarya oteller sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Lion Club Karasu

Sakarya seyahatinizde Karasu’ya gitmeyi düşünüyorsanız eğlenceli gece hayatının vazgeçilmezi olan Lion Club Karasu’ya mutlaka uğramalısınız. Lion Club Karasu’da Sakarya merkezde dahi bulamayacağınız büyük organizasyonlar ve etkinlikler düzenlenmektedir. Canlı müzikler, DJ performansları, gösteriler ve daha birçok etkinlik ilkbahar ve yaz dönemleri ağırlıklı olmak üzere Lion Club Karasu’da gerçekleştirilmektedir.

Sakarya’daki diğer gece kulüplerinin aksine Lion Club Karasu tüm yıl boyunca açıktır. Sakarya seyahatinizde yerli ve yabancı sevdiğiniz tüm alkollü içecekleri Lion Club Karasu’da bulabilir ve arkadaşlarınızla çok eğlenceli bir akşam geçirebilirsiniz.

1000 metrekarelik alana kurulmuş Lion Club Karasu’ya yaz aylarında gitmeyi planlıyorsanız gitmeden önce arayıp rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. 

Tıpkı büyük şehirlerdeki gece kulüpleri gibi kaliteli hizmet verdikleri ve buraya gelen ünlü sanatçılar sebebiyle Lion Club Karasu’da fiyatlar ortalamanın üzerindedir.

Adres: Aziziye Mahallesi, Ankara Cd. No 234 / 1, 54500 Karasu, Sakarya

Sakarya'da bünyesinde barındırdığı eşsiz güzelliklere şahit olmak için Sakarya'da gezilecek yerler yazımıza göz atabilirsiniz.


Gölevi Restaurant

Sakarya seyahatinizde Sapanca Gölü’nün nefes kesen manzarasına karşı aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte güzel bir akşam yemeği yemek istiyorsanız Gölevi Restaurant ilk tercihiniz olmalıdır.

Gölevi Restaurant’ta hizmet oldukça kaliteli ve sundukları mezeler çok lezzetlidir. Sapanca Gölü kıyısındaki nefes kesen manzaralı masalarda oturmak istiyorsanız gün içerisinde restoranı arayıp rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Sadece ilkbahar ve yaz aylarında değil, kışın da Gölevi Restaurant’a yoğun talep vardır. Kış döneminde içeriye kurulan şömine karşısında sevdiklerinizle huzurlu bir akşam geçirebilirsiniz.  Hem Sapanca Gölü kıyısında yer alması hem de sunumlarının kalitesi sebebiyle Gölevi Restaurant’ta menü fiyatları ortalamanın biraz üzerindedir. 

Adres: Kırkpınar Sahil Yolu, Aktar Sokak, 54600 Sapanca, Sakarya

Sakarya'da binlerce yıllık tarihi yerler ile sizi geçmişe götürecek yerler için Sakarya gezi rehberi sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Gold Terrace Cafe & Bar

Sakarya seyahatinizde sakin, huzurlu ve eğlenceli bir akşam geçirmek istiyorsanız Adapazarı’ndaki Gold Terrace Cafe & Bar’ı tercih edebilirsiniz. Dostlarınızla birlikte nezih bir ortamda bir şeyler içmek için Sakarya’daki en gözde noktalardandır.

Kışın Gold Terrace Cafe & Bar’ın terası kapalı olduğu için buraya havaların ısındığı ilkbahar ve yaz aylarında gitmeniz daha iyi olacaktır.  Yine bu dönemde Gold Terrace Cafe & Bar’a olan rağbet yüksek olduğundan sevdiklerinizle buraya gidecekseniz rezervasyon yaptırmanız sorun yaşamamanızı sağlayacaktır.

Lezzetli hamburger ve meze menülerinin yanında yerli ve yabancı biraları tadarak Sakarya seyahatinizdeki akşamınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Burada alkollü içecek ve yiyecek fiyatları hem hizmet kalitesi hem de ambiyansı nedeniyle ortalamanın üzerindedir.

Adres: Semerciler Mahallesi, Milli egemenlik caddesi no:13 Adapazarı, Sakarya


Bizbize Kafe Bar

Bizbize Kafe Bar, Sakarya’ya seyahat eden gençlerin buranın salaş konsepti nedeniyle ilk tercih ettiği barlardandır. Bizbize Kafe Bar’da haftalık olarak sahne alan 3 farklı grup sahne almakta ve bu grupların canlı müzik performansları buraya olan rağbeti daha da artırmaktadır.

Sakarya seyahatinizde Karasu sahiline karşı bu canlı müzik performanslarını izleyerek çok eğlenceli bir akşam geçirebilirsiniz. Bizbize Kafe Bar’da yerli ve yabancı birçok alkollü içecek çeşidi mevcuttur. Kafe Bar olduğu için de burada nargile servisi yapılmaktadır.

Bizbize Kafe Bar’ın hizmet kalitesi ve ambiyansına rağmen menü fiyatları oldukça uygundur. Bu uygun fiyatı sebebiyle Sakarya’daki gece hayatının en popüler noktalarındandır. Ayrıca burada derbi maçları izletilmekte olup maç heyecanı hep beraber yaşanmaktadır.

Adres: Aziziye Mahallesi, Doğu Karadeniz Cd. No: 184, 54500 Karasu, Sakarya

Sakarya'da termal otellerde hayalinizdeki tatili doyasıya yaşamak için Sakarya termal oteller sayfasını ekibimiz sizin için hazırladı.


Zıbar  

Sakarya merkezde gidebileceğiniz en bütçe dostu ve eğlenceli barlardan biri de Zıbar’dır. Burada sadece rock ve metal türde çalınan müzikle birlikte ucuz tekila ve bira ikilisini bir de burada deneyerek Sakarya seyahatinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Yaz aylarında Zıbar’da canlı müzik ve çeşitli organizasyonlar yapılmaktadır. Bu tip organizasyonların düzenlendiği akşamlarda içkinizin yanına ücretsiz mısır ve çerez servisi yapılmakta, balkon terası açılmaktadır.

Zıbar bu ayrıcalıkları sayesinde Sakarya seyahatinizde renkli, eğlenceli ve bütçenize uygun bir akşam geçirebilmeniz için tercih edebileceğiniz popüler noktalardandır. 

Adres:  Tığcılar Mahallesi, Atatürk Blv. No: 23,  Adapazarı, Sakarya

Sakarya'daki tatil zevkinizi en yüksek kaliteye taşıyacak oteller için Sakarya 5 yıldızlı oteller sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.


Nazende Ocakbaşı

Sakarya seyahatinizde keyifli bir akşam yemeği yiyip dostlarınızla güzel vakit geçirmek istiyorsanız Nazende Ocakbaşı’nı tercih edebilirsiniz. Burası hem sıcak kanlı çalışanları hem de lezzetli mezeleri ve fasıl eğlenceleriyle Sakarya’nın en gözde ocakbaşı mekanıdır. 

Aileniz ve sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz nezih bir işletme olup menü fiyatları da ortalamanın biraz üzerindedir. 

Adres: Yeni cami mah. Adnan menderes cad. No: 41 Adapazarı, Sakarya