Muğla Plajları

Doğal güzellikleri ve 100’e yakın Mavi Bayrak ödüllü plajı ile Muğla, ülkemizin en gözde tatil noktalarından biridir. Her yıl nisan ayı başı ve ağustos ayı sonlarına kadar dolup taşan bu plajlara yerli ve yabancı yüzbinlerce turist akın etmektedir.

Başta Bodrum olmak üzere Fethiye, Milas, Marmaris, Dalaman ve Datça plajları bakımından oldukça zengin ilçelerdendir. Bununla berber doğa harikası koy ve büklerine yapılan tekne yolculukları ile araçla ulaşımın mümkün olmadığı noktalara gezintiler düzenlenmektedir.

En ünlü plaj ve koylardan bazıları; Bodrum’da bulunan Kargıcak Koyu, Mazı Koyu ve Torba Koyu Fethiye’de yer alan Ölüdeniz, Belcekız Plajı, Çalış Plajı, Kabak Koyu ve Günlüklü Koyu Milas’ta bulunan Zeytinlikuyu Plajı Marmaris sınırları içindeki İçmeler Plajı, İnce Kum Plajı, Turunç Plajı, Cennet Adası Plajı ve Kleopatra Plajı’dır. Bununla birlikte Dalaman’da yer alan İztuzu Plajı, Sarıgerme Plajı ve İnlice Koyu Datça’da ise Kargı Plajı, Palamutbükü Plajı ve Karaincir Plajı en çok tercih edilen plajlardandır.


Ölüdeniz

Ölüdeniz Manzarası Ölüdeniz ManzarasıMuğla’nın en gözde plajlarından birine sahip olan Ölüdeniz, Fethiye merkezde yer almaktadır. Oldukça sakin olan deniz yüzmek için son derece ideal noktalardandır. Adını denizin sakin olmasından alan Ölüdeniz her yıl binlerce tatilciyi ağırlamaktadır.

 Oldukça yumuşak olan kumlu sahili ile beraber ılık bir deniz sıcaklığı vardır. Çabuk derinleşen deniz profesyonel yüzücüler için idealdir. Bununla beraber sığ olan noktalarda ise çocuklu aileler serinlemektedir.

Giriş ücreti 20 TL olan sahilde şezlong ve şemsiyeler ortalama 20 -  30 TL’ye kiralanabilir. Sahil etrafında bulunan çeşitli işletmelerden yiyecek ve içecek gibi her türlü ihtiyaç karşılanabilir.

Uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eden konaklama hizmetleri için Muğla hotel sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.


Kleopatra Plajı

Kleopatra Plajı Manzarası Kleopatra Plajı Manzarası

Marmaris’in meşhur bir diğer plajı ise Kleopatra Plajı’dır. Doğal güzelliği, yumuşak kumu ve berrak olan denizi ile tatilcileri büyülemeyi başaran plajın turkuaz rengindeki denizi ise muhteşem bir manzara sunmaktadır.

Deniz tabanının ve plajın ince kum ile kaplıdır. Bununla beraber sığ olan deniz 3 metreye kadar derinleşmemektedir. Bun nedenden dolayı çocukların yüzebileceği en uygun plajlardan biri sayılır. 

Girişlerin ücretli olduğu plaja müze kartı ile ya da 20 TL ücret ödeyerek girişler yapılmaktadır. Bununla beraber plajda bulunan şezlong ve şemsiyeler ücretsiz kullanılabilir.


Çalış Plajı

Çalış Halk Plajı Çalış Halk PlajıFethiye’nin bir diğer popüler plajı ise kesinlikle Çalış Plajı’dır. İlçe merkezinde bulunduğundan dolayı ve aynı zamanda her türlü eşya ücretsiz kullanıldığı için son derece kalabalık olan plaj oldukça uzun olduğu için sıkışıklık yaşanmamaktadır.

Sabahları son derece sakin olan deniz öğleden sonra ise dalgalı bir hal almaktadır. Bununla beraber denizi ise son derece serindir. Sıcak yaz aylarında serinlemek için ideal noktalardandır. Sığ olan deniz çocuklu aileler için uygundur ancak öğleden sonra başlayan dalgalanmalar sırasında dikkatli olmak gerekir. Plaj iri kum tanelerinden oluşmaktadır. 

Plajda bulunan şezlonglar, şemsiyeler, tuvaletler, soyunma kabinleri ve duş alanları ücretsiz olarak kullanılabilir.

Manzaraları ile sizi büyüleyecek ihtişamlı yerler için ekibimizin hazırladığı Muğla'da gezilecek yerler yazısına göz atabilirsiniz.


Sarıgerme Plajı

Sarıgerme Halk Plajı Sarıgerme Halk PlajıMuğla’nın Dalaman ilçesinde yer alan Sarıgerme Plajı, ilçe merkezine yaklaşık olarak 12, Muğla merkeze ise ortalama 100 kilometre mesafede bulunmaktadır. Son derece sığ olan denizi muhteşem bir berraklığa sahiptir. 12 kilometre uzunluğa sahip sahil şeridi binlerce tatilciyi ağırlayabilecek kapasitededir.

Sığ olan sahili çocukların yüzebileceği en uygun ortamlardan birini sağlamaktadır ancak deniz dalgalı olduğu için dikkatli olmak gerekir. Plaj oldukça yumuşak ve ince kumdan oluşmaktadır. 

Girişlerin ücretsiz olduğu plajda şezlong ve şemsiyeler ortalama 20 - 30 TL arası bir ücrete kiralanabilir. Bununla beraber sahil etrafında bulunan işletmelerden ise yiyecek ve içecek gibi ihtiyaçlar karşılanabilir.


İztuzu Plajı

İztuzu Halk Plajı Manzarası İztuzu Halk Plajı ManzarasıDalaman’ın en ünlü plajlarından biri olan İztuzu Plajı, ılık ve sığ bir denize sahiptir. Genel olarak çocuklu aileler tarafından tercih edilen plaj derin su seven tatilcilerin beklentilerini karşılamamaktadır. Sürekli olarak rüzgâr aldığından dolayı dalgaların eksik olmadığı denizde yüzmek kimi zaman yorucu bir hal almaktadır.

Yaklaşık 6 kilometrelik bir uzunluğa sahip olan plaj ince ve yumuşak kumdan oluşmaktadır. Bununla beraber Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurtlama alanı olan plajda yumurtlama zamanında sık sık kaplumbağalar ile karşılaşılmaktadır.

Girişlerin ücretsiz olduğu plajdaki şezlong ve şemsiyeler ortalama 10 - 20 TL arası bir ücrete kiralanarak kullanılabilir.


Belcekız Plajı

Belcekız Halk Plajı Manzarası Belcekız Halk Plajı Manzarası

Yine Fethiye’de yer alan Belcekız Plajı’na girişler ücretsiz olduğu için yoğun bir ilgi vardır. Muhteşem bir güzelliğe sahip olan plaj Babadağ’ın hemen altında yer aldığı için plajda güneşlenirken paraşütçüler izlenebilir.

Sert dalgalar ile hareketli olan denizde yüzmek hem yorucu hem de yüzme bilmeyenler için tehlikelidir. Çocuklara ve yüzme bilmeyen tatilcilere pek de uygun olmayan Belcekız Plajı’nın çakıl kum karışımı plajı vardır. Ilık bir sıcaklığa sahip olan deniz aynı zamanda çabuk derinleşmektedir.

Oldukça uzun olan sahil şeridi yaklaşık olarak 1 kilometre uzunluğundadır. Sahilde bulunan şezlong ve şemsiyeler ise ortalama 15 - 20 TL arasında bir ücrete kiralanabilir.

Muğla'da tatile çıkmadan önce bölgede bulunan tüm etkinlik ve festivalleri görmek ve keyifli bir tatil geçirmek için Muğla gezi rehberi sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Karaincir Plajı

Karaincir Halk Plajı Karaincir Halk PlajıMuğla merkezden 138 kilometre uzaklıkta bulunan Datça’da yer alan plaj aşırı sığ denizi ile meşhurdur. Plajdan 25 metre kadar yüründüğü halde derinleşmeyen deniz özellikle çocuklu ailelerin favori noktalarından biridir. Oldukça ince olan plaj kumu hem yürüyüşler hem de plaj voleybolu gibi aktiviteler için son derece uygundur.

Rüzgârdan korunaklı olan denizde dalgalanmalar yaşanmamaktadır. Berrak olan deniz ılık bir sıcaklığa sahiptir. Tabanı ise yine yumuşak kumdan oluşmaktadır. Aşırı kalabalık olduğu dönemlerde deniz bulanıklaşmaktadır ancak özellikle sabahın erken saatlerinde son derece berraktır. 

Girişlerin ücretsiz olduğu plajda şezlong ve şemsiyeler ortalama 20 - 30 TL’ye kiralanabilir.


Turunç Plajı

Doğa Harikası Turunç Plajı Doğa Harikası Turunç PlajıYine Marmaris’te yer ve bir başka muhteşem güzelliğe sahip olan Turunç Plajı berrak denizi ve doğal güzelliği ile ön plana çıkmaktadır. Genel olarak tekne turları ile gezen tatilciler tarafından yoğun ilgi gören plaj su altı ve su üstü sporlara ev sahipliği yapmaktadır.

Temiz olan deniz iri kum tanelerinden oluşan plaja sahiptir ve yalın ayak yürüyüşler için son derece uygundur. Oldukça ılık olan deniz rüzgâr almadığından dolayı sakindir. Bununla beraber deniz sığ olduğu için çocuklu aileler içinde ideal serinleme noktalarından biridir. 

Belediye tarafından işletilen plaja girişler ücretsizdir. Buna ek olarak şemsiye ve şezlonglar da ücretsiz olarak kullanılabilir.

Muğla'da bulunan farklı bölgelerdeki plajlara yakın tüm butik otelleri görmek için Muğla butik oteller listemize göz atabilirsiniz.


Palamutbükü Plajı

Palamutbükü Halk Plajı Palamutbükü Halk Plajı

Datça’nın en uzun plajı sayılan Palamutbükü Plajı son yıllarda turizme kazandırılmış doğa harikası noktalardan biridir. Özellikle doğal yaşamın korunduğu Palamutbükü’nde yer alan plaj Datça’nın en kalabalık tatilci kitlesinin bulunduğu noktalardan biri sayılır. Sık sık tekne turlarının yapıldığı plajın berrak bir denizi ve etrafı ormanlık alan ile kaplı bir doğası vardır.

Yassı çakıldan oluşan sahili yalın ayak yürüyüşlerde herhangi bir rahatsızlık vermese de yorucu olabilir. Soğuk ve çabuk derinleşen denizi özellikle profesyonel yüzücüler tarafından tercih edilmektedir. 


Zeytinlikuyu Plajı

Zeytinlikuyu Plajı Şezlong Alanı Zeytinlikuyu Plajı Şezlong AlanıMuğla’ya bağlı Milas ilçesinin Kıyıkışlacık Mahallesi’nde yer alan Zeytinlikuyu Plajı, tatil sezonunda oldukça kalabalık bir kitleyi kendine çekmektedir. Tatil döneminde yaklaşık 15 bin kişiyi ağırlayan ilçenin en popüler plajlarından biri olan Zeytinlikuyu Plajı, kumluk alana sahip değildir.

Kum yerine kaya üzerinde bulunan şezlong ve şemsiyelerin kullanıldığı plajda yalın ayak yürümek can yakıcı olabilir. Aşırı ısınan kayalar çok sıcak bir hal aldığından terlikle dolaşmak daha iyi olacaktır. Son derece sakin olan deniz rüzgâr almadığından dolayı dalgasızdır ancak çabuk derinleştiği için yüzme bilmeyen tatilciler ve çocuklar için pek uygun sayılmaz. 

Girişlerin ücretsiz olduğu plajda şezlong ve şemsiyeler ise ortalama 10 - 20 TL arasında bir ücrete kiralanmaktadır. Etrafta bulunan çeşitli işletme ve restoranlardan her türlü ihtiyaç da karşılanabilir.


Cennet Adası Plajı

Cennet Adası Tekne Turları Cennet Adası Tekne Turları

Marmaris plajlar bakımından Muğla’nın en zengin ilçelerinden biridir. Bu anlamda birçok plaj ve koy tatilciler için ideal serinleme noktalarını oluşturmaktadır. Bu güzelliklerden bir diğeri de Cennet Adası Plajı’dır. Her tarafı yeşil ağaçlar ile kaplı olan plajın berrak bir denizi vardır.

Karadan ulaşımın mümkün olmadığı adaya sadece tekne turları ile gidilebilir. Bununla birlikte sakin ve ılık olan deniz son derece sığdır. Çocuklar için ideal yüzme noktalarından biridir. Yumuşak kumdan oluşan plaj ise yalın ayak yürümek için oldukça elverişlidir.

Girişlerin ücretsiz olduğu plajda şezlong ve şemsiyeler ortalama 20 - 30 TL’ye kiralanmaktadır.

Dinlenmek ve uzun zamandır ihtiyaç duyduğunuz o hayalinizdeki tatili yapmak için Muğla tatil otelleri kategorimize göz atmayı unutmayın.


İçmeler Plajı

İçmeler Halk Plajı İçmeler Halk PlajıMuğla’ya bağlı Marmaris’te yer alan İçmeler Plajı adını dünyaya duyuran en meşhur plajlardan biridir. Özellikle yabancı turistler tarafından tercih edilen plaj oldukça kaliteli ve düzenli noktalardan biridir. Özellikle su sporları bakımından oldukça zengin olan İçmeler’de plaj etrafından onlarca işletme, dükkân ve restoran görebilmek mümkündür.

Son derece yumuşak bir kum ile kaplı olan plajın denizi ise oldukça sakin ve ılık bir sıcaklıktadır. Berrak olan deniz içindeki balıklar dahi görülebilir. Deniz ayakkabısı giymek faydalı olacaktır.

Girişlerin ücretsiz olduğu plajda şezlong ve şemsiyeler ortalama 20 - 30 TL’ye kiralanabilir.


İnce Kum Plajı

İnce Kum Halk Plajı İnce Kum Halk Plajıİsmini son derece ince ve yumuşak kumundan alan İnce Kum Plajı, Marmaris’in Çam Köyü mevkiinde yer almaktadır. Son derece berrak olan denizin etrafı yeşil ağaçlar ile kaplandığı için saklı bir cenneti andırmaktadır. Sığ olan deniz ılık bir sıcaklığa sahiptir. Bu özelik ise denizi çocuklar için son derece uygun bir hale getirmektedir. 

Giriş ücreti 12 TL olan plajdaki şezlong ve şemsiyeler ise ortalama 20 - 30 TL’ye kiralanabilir.


Muğla’nın Muhteşem Güzelliğe Sahip Koyları

Muğla Koyları Muğla KoylarıPlaj ve sahilleri kadar Muğla’nın pek çok güzel koyu da bulunmaktadır. Bu koylara genel olarak tekne turları düzenlenirken safariler ve trekkingler ile gezen tatilciler de vardır.


Kabak Koyu

Kabak Koyu Manzarası Kabak Koyu ManzarasıFethiye’nin Uzunyurt Köyü’nde yer alan Kabak Koyu, yeryüzündeki cennet diye anılmaktadır. Times Derigisi’nde Türkiye’deki 6 saklı cennet arasında sayılan koy sit alanı olarak ilan edilerek koruma alanı kabul edilmiştir. 1987 yılında keşfedilen ve araştırmalar ile önem kazanan koy içindeki Kelebekler Vadisi ise muhteşem güzelliğe sahip noktalardan biridir.

İçerisinde birkaç balıkçı mekânı dışında herhangi bir yapı ve tesisisin bulunmadığı Kabak Koyu’ndaki şemsiyeler ise ağaçların dalları ve yapraklarından yapılmıştır.

3 tarafı yamaçlar ile çevrili olan koyun yaklaşık 200 metrelik yumuşak kumdan oluşan plajı vardır. Girişlerin ücretsiz olduğu koyun dalgalı ve derin bir denizi olduğundan dolayı çocuklu aileler için uygun bir nokta değildir. 


Kargıcak Koyu

Kargıcak Koyu Yukarıdan Bakış Kargıcak Koyu Yukarıdan BakışMuğla’nın Dalyan beldesi sınırları içinde yer alan Kargıcak Koyu, el değmemiş doğası ile Muğla’nın bakir kalabilmiş en güzel koylarından biridir. Karadan ulaşımın engebeli araziden dolayı zorlu olduğu koya tekne turları ile ulaşım sağlanmaktaydı. Fakat yoğun turlar sırasında teknelerin ve tatilcilerin denizi kirletmesi sonucu belediyenin yaptığı yasal bildiri ile tekne turları yasaklanmıştır. Bu yasağın ardından deniz eski berraklığına kavuşmuştur.

Sakin ve huzurlu noktalardan olan Koy sığ bir denize sahipken çakıl kum karışımı sahili ile bilinmektedir. Genel olarak çocuklu aileler tarafından tercih edilen Kargıcak Koyu sessiz ve huzurlu noktalardan biridir.


Gemiler Koyu

Gemiler Koyu Manzarası Gemiler Koyu ManzarasıMuğla merkezden yaklaşık 135 kilometre uzaklıkta bulunan Gemiler Koyu Fethiye sınırları içerisinde yer almaktadır. Tekne turlarının mola noktası olan koy zeytin ve çam ağaçları ile çevirilidir. Hem karadan hem de denizden ulaşımın sağlandığı koyda aynı zamanda birçok antik kent de yer almaktadır.

Bulanık olan deniz son derece sıcaktır ve aynı zamanda çabuk derinleşmektedir. Bu anlamda çocuklara ve yüzme bilmeyen tatilcilere yüzmek için uygun bir nokta değildir. Çakıldan oluşan sahilde yalın ayak yaralanmalara sebep olacağından deniz ayakkabısı veya terlik giymek oldukça faydalı olacaktır.


Selimiye Koyu

Selimiye Koyu Manzarası Selimiye Koyu ManzarasıMarmaris’ten 40 kilometre uzaklıkta bulunan Selimiye Koyu, oldukça sessiz ve sakin noktalardan biridir. Genel olarak aileler tarafından tercih edilen koy, kalabalık ve sıkışıklıktan uzak huzur veren bir yerdir.

Son derece temiz olan deniz berraktır. Yüzmek için ideal bir derinliğe sahip olan denizin bazı yerleri ise oldukça sığdır ve çocuklar için son derece uygundur. Yumuşak kumlu plajı bulunmaktadır.


Mazı Koyu

Mazı Koyu Plajı Mazı Koyu PlajıBodrum merkezine 45 kilometre uzaklıkta yer alan Mazı Koyu, muhteşem bir manzaraya ve eşsiz güzellikteki denize sahiptir. Sesiz ve huzurlu noktalardan biri olan koyun toprak kısmının her tarafı ağaçlar ile kaplıdır.

Kayalık olan deniz tabanı yalın ayak yüzmek için pek uygun değildir. Çabuk derinleşen deniz aynı zamanda çocuklar için de uygun sayılmamaktadır. Çakıl kum karışımı olan sahilinde terlikle dolaşmak faydalı olacaktır. Oldukça bakir olan koyda herhangi bir işletme olmadığından dolayı yiyecek ve içeceğinizi kendinizle götürmelisiniz.


İnlice Koyu

İnlice Koyu Halk Plajı İnlice Koyu Halk PlajıDalaman’ın İnlice beldesinde yer alan koy 3 tarafı ormanlık alan ile çevrili oldukça güzel noktalardan biridir. Turkuaz rengindeki denizi ise gün batımında muhteşem bir manzara sunmaktadır.

Sert kumdan oluşan plajı yalın ayak yürüyüşlerde rahatsızlık verirken yorucu olmaktadır. Bununla beraber denizin bazı noktaları oldukça sığken bazı noktaları ise çabuk derinleşmektedir. Hem çocuklar için hem de profesyonel yüzücüler için uygun alanlara sahiptir. 

Rüzgâr almadığından dolayı son derece sakin olan deniz aynı zamanda ılık bir sıcaklığa sahiptir. Bu anlamda kış aylarında ile sıcaklığını korumayı başaran deniz her mevsim yüzmek için tercih edilebilir. Bununla beraber koyda birçok işletme ve tesis yer almaktadır. Girişlerin ücretsiz olduğu koyda şezlong ve şemsiyeler ortalama 10 - 20 TL arası bir ücrete kiralanabilir.


Muğla’daki Eğlence Dolu Beachler

Muğla Beachleri Muğla Beachleri

Turizm noktasında son derece hareketli olan şehirde olmazsa olmaz olan şey ise beachlerdir. Plajlara oranla daha pahalı olan beachlerde hem eğlenebilir hem içeceklerin tadına varabilir hem de başarılı yemekler ile denizin tadı daha uzun süre çıkarılabilir.


Xuma Beach

Muğla Xuma Beach Muğla Xuma BeachMuğla’nın turizm noktasında en canlı ilçelerinden olan Bodrum’da yer alan Xuma Beach, tatilciler tarafından en çok tercih edilen beaclerden biridir. Muhteşem bir manzaraya sahip olan beachte eğlence eksik olmamaktadır. Yoğun ilgi gören beachte vakit geçirmek için rezervasyon yapmak gerekir.

Başarılı DJ ile oldukça eğlenceli anların yaşandığı Xuma Beach’te aynı zamanda usta şeflerin bulunduğunu belirtmek gerekir. Başta yöresel tatlar olmak üzere dünya mutfağından birçok yemek tatilcilere servis edilmektedir. Bununla beraber yöresel meyvelerden yapılan frozenler en çok tercih edilen içeceklerdendir.

Rüzgâr almadığından dolayı son derece sakin olan deniz ılık bir sıcaklığa sahiptir. Sığ ola deniz çocuklu aileler için oldukça uygundur. Derin noktalarda yüzmek isteyen tatilciler için de iskele eklenmiştir. Yumuşak bir kuma sahip olan plajda plaj voleybolu ve plaj futbolu oynanmaktadır. Plaja 6 yaşından küçük çocuklar alınmamaktadır.

Giriş ücreti ise 80 TL’dir. Sezon içerisinde değişiklik gösterebilir. 


Flamm Beach

Muğla Flamm Beach Muğla Flamm BeachYine Bodrum’da bulunan Flamm Beach, tatil döneminde son derece hareketli olan popüler beacherden biridir. 200 metrelik plaj uzunluğu ile kalabalık tatilci kitlesini ağırlamayı başaran beachte kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

Başarılı olan şeflerin mutfaktan çıkardığı lezzetli yemekler ise Flamm Beach’i aynı zamanda kaliteli bir restoran haline de getirmektedir. Berrak ve mavi renkteki denizine karşı kurulan masalarda akşam yemeği yenilebilir.

Rüzgâr alan deniz sürekli olarak dalgalıdır ancak deniz aşırı sığ olduğu için çocuklu aileler için de uygun sayılır. Dalgaların sürükleme ihtimaline karşı dikkatli olmakta fayda var. Sürekli temizlenen ve yumuşak kumdan oluşan plaj alanı ise temiz ve bakımlıdır.

Harcama limiti 120 TL’dir. 


Help Beach Club

Help Beach Club Şezlong Alanı Help Beach Club Şezlong AlanıFethiye’deki Küçük Boncuklu Koyu’nda yer alan Help Beach Club Fethiye’de yer alan diğer birçok beachten çok daha başarılı işletmelerden biridir. Fiyat anlamında son derece uygun olan beach aynı zamanda düzenli ve bakımlıdır.

Yumuşak bir kumdan oluşan plaj yalın ayak yürüyüşler için uygundur. Buna ek olarak berrak olan denizi serin bir sıcaklığa sahiptir. Denizi yavaş derinleştiği için çocuklu aileler tarafından tercih edilmektedir.

Girişlerin ücretsiz olduğu Help Beach Club’ta hemen hemen her hizmet için ücret talep edilmektedir. Otopark, içecek, yiyecek, şemsiye ve şezlong ücrete tabidir. Ortalama 50 TL’ye güzel bir gün geçirebilir.


Taşlık Beach

Taşlık Beach Şezlong Alanı Taşlık Beach Şezlong Alanı

Taşlık Beach aynı zamanda restoran olarak da hizmet vermektedir. Datça merkezinde yer alan beach tatil sezonunda tatilciler tarafından yoğun şekilde tercih edilmektedir.

Soğuk olan denizi sığ olduğu için çocuklu aileler tarafından tercih edilmektedir. Bununla beraber bazı noktaları ise çabuk derinleşmektedir. Hem kum hem de çakıl plaja sahip olan Taşlık Beach, sürekli olarak rüzgâr aldığından dolayı dalgalı bir denize sahiptir. Plajda bulunan şezlong ve şemsiyeler ise ortalama 30 TL’ye kiralanabilir.

Giriş ücreti ise 20 TL’dir. Sezon içerisinde değişiklik gösterebilir.