Muğla Gece Hayatı

Her yıl bir milyondan fazla tatilciyi ağırlayan Muğla turistlerin akın ettiği yaklaşık 925 bin nüfuslu ülkemizin en kalabalık 5. şehirdir. Doğal güzellikleri hareketli gece hayatı, muhteşem koyları, yapılan aktiviteleri ve turkuaz rengindeki denizi ile dikkat çeken şehrin nüfusu tatil sezonunda iki katına çıkmaktadır.

Oldukça kalabalık bir tatilci kitlesini ağırlamayı başaran şehirde eğlence de eksik olmaz. Başta Bodrum olmak üzere, Fethiye, Marmaris, Datça ve Milas eğlence noktasında en popüler ilçelerdendir.


Muğla Merkez’de Gece Hayatı

Muğla Eğlenceli Gece Hayatı Muğla Eğlenceli Gece HayatıTatil noktasında pek de tercih edilmeyen il merkezi bu anlamda oldukça sakindir. İlçe merkezinde herhangi bir gece kulübü bulmak da oldukça zordur. Eğlence açısından il merkezinden daha çok ilçeler tercih edildiğinden dolayı tatilcilerin birçoğu da yine bu ilçelerde konaklayarak eğlenceli günler geçirmektedir.

Muğla'da gece hayatının canlı olduğu mekanlara yakın konaklama için Muğla oteller sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Mabolla Performance Club

Mabolla Perormance Club Sahnesi Mabolla Perormance Club Sahnesi

Muğla merkezde yer alan Mabolla Performance Club il merkezindeki en popüler gece kulüplerinden biridir. DJ’den daha çok canlı performansları ile öne çıkan gece kulübü uzun yıllardır hizmet verdiği için şehirde tanınmakta ve tercih edilmektedir.

Haftanın en az 3 günü sergilenen canlı performanslarda genel olarak Türkçe eski şarkılar seslendirilmektedir. Bununla beraber son derece uygun olan menü fiyatları ise bir başka avantajıdır. Alkollü alkolsüz her türlü içeceğin bulunduğu Mabolla Performance Club, kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmaktadır.

Adres: Emirbeyazıt Mahallesi, Recai Güreli Caddesi No 29 Muğla/Merkez

Gece kulüpleri dışında Muğla'nın önemli görülecek yerlerini öğrenmek için Muğla gezilecek yerler yazısına mutlaka göz atmanız gerekir.


Alone Bar

Muğla Alone Bar Muğla Alone BarDaha çok bar tarzında mekân arayan tatilciler için Muğla merkezde önerilen nokta ise kesinlikle Alone Bar’dır. Oldukça başarılı olan iç tasarımı ve içeceklerin kalitesi ile dikkat çeken barda alkollü veya alkolsüz her türlü içecek servis edilmektedir.

Genel olarak rock müziğin çaldığı mekândaki sıcak ortamının verdiği etki ile tatilcileri kendine çeken barda fiyatlar ise gayet uygundur. Bununla beraber yemeklerin de çıktığı mutfaktan ızgara ürünleri sipariş edilebilir.

Adres: Şeyh Mahallesi Ragıp Bey Caddesi No:16 Muğla/Merkez

Muğla'ya gittiğinizde mutlaka görülmesi gereken yerleri ekibimiz sizin için hazırladı. Muğla gezi rehberi sayfasını kontrol edebilirsiniz.


Muğla Marmaris’te Gece Hayatı

Marmaris Gece Klüpleri Marmaris Gece KlüpleriTatil noktasında tercih edilen ilçelerden biri olan Marmaris doğal güzellikleri bir yana hareketli gece hayatıyla dikkat çekmektedir. Özellikle ilçe merkezinde yer alan Marmaris Barlar Sokağı’ndaki mekânların gece geç saate kadar açık olması ise tatili daha da eğlenceli hale getirmektedir. Gündüz deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran tatilciler geceleri ise vakti eğlence mekânlarından geçirmektedirler.

Girişlerin ücretsiz olduğu barlar sokağında gece saat 21.00 gibi başlayan eğlence sabaha doğru 4.00 gibi sonlanmaktadır. Mekânların önünde sürekli hazır bulunan taksiler ile gidilecek noktaya kolayca ulaşılabilir.


Club Areena

Club Areena Özel Dans Gösterisi Club Areena Özel Dans Gösterisi

2000 kişi kapasiteli dev bir gece kulübü olan Club Areena Marmaris’in en çok tercih edilen eğlence noktalarından biridir. Gösterişli ışık şovları ile beraber dansçı kızların dans gösterileri ile hareketlenen kulüp barbar sokağındaki en popüler noktadır.

Özellikle Rus tatilciler tarafından tercih edilen gece kulübüne girişler ücretsizdir. Fakat kimi zaman ünlü bir DJ sahne aldığı günlerde ek ücret talep edilmektedir.

Genel olarak yabancı müziklerin çaldığı gece Club Areena’nın menü fiyatları ise pahalı sayılmaktadır. Bununla beraber damsız girişlerin yasak olduğu mekânda alkollü ve alkolsüz birçok içecek bulunmaktadır.

Adres: Tepe Mahallesi Barlar Sokağı No:125 Marmaris/Muğla


Muğla Datça’da Gece Hayatı

Datça Gece Hayatı Datça Gece Hayatı

Oldukça sakin olan Datça geceleri de bu sakinliğini korumaktadır. Genel olarak restoran ve meyhanelerin bulunduğu ilçede gece kulübüne rastlamak mümkün değildir.


Hüsnü’nün Yeri

Datça Hüsnü Datça Hüsnü'nün YeriDatça’daki en ünlü rakı balık mekânlarından olan Hüsnü’nün Yeri ambiyansa uygun iç tasarımı, lezzetli ve taze balık ürünleri, kaliteli servisi ve zengin meze menüsü ile oldukça başarılı bir işletmedir.

Kısık seste çalan müzik ile beraber eşinizle veya arkadaşlarınızla güzel vakit geçireceğiniz mekânın mutfağından birçok balık yemeği çıkmaktadır. En çok tercih edilen yemekler ise kabak çiçeği dolması ve ahtapot ızgaradır. Bununla beraber mezelerden tercih edilen en iyi ürünler kalamar, cevizli zeytin ezmesi, tilki otu ve kaparidir.

Adres: İskele Mahallesi Kumluk Yolu Datça/Muğla

Muğla'da İçerisinde bir çok aktiveteye izin veren ailenizle keyifli zamanlar geçirmenize imkan sağlayan Muğla aile otellerini değerlendirebilirsiniz.


Muğla Dalaman’da Gece Hayatı

Dalaman Gece Hayatı Dalaman Gece HayatıMuğla’nın Dalaman ilçesi daha çok doğal güzellikleri ile ön plana çıkan son derece doğal bir o kadar da güzel tatil noktalarından biridir. Gece kulüplerinin bulunmadığı ilçede geceler daha çok restoranlarda geçirilmektedir. Bu anlamda sakin ve huzurlu bir tatil arzulayan veya çocuklu tatilcilerin tercih ettiği noktalardandır.


Paradise Restaurant Cafe Bar

Datça Paradise Cafe Bar Datça Paradise Cafe BarDalaman’ın Sarıgerme mevkiinde bulunan Paradise Restaurant Cafe Bar en çok tercih edilen gece mekânlarından biridir. Dünya mutfağından birçok lezzetin çıktığı restoranda güzel bir akşam yemeği yenilebilir. Bununla beraber yöresel ürünlerden hazırlanan kahvaltı menüsü de tatilcileri kendine çekmektedir. 

Et yemekleri ile meşhur olan restoranda aynı zamanda vejetaryenler için de menüler yer almaktadır. Gündüzleri pop müziğin çaldığı kafede geceleri ise daha çok hareketli parçalar çalmaktadır. Alkollü ve alkolsüz her türlü içeceğin bulunmaktadır.

Adres: Sarıgerme Dalaman/Muğla


Muğla Fethiye’de Gece Hayatı

Fethiye Gece Hayatı Fethiye Gece HayatıMuğla’nın en hareketli ve eğlenceli ilçelerinden olan Fethiye birçok gece kulübü, bar ve çeşitli eğlence mekânlarına sahiptir. Gündüzleri denizin tadını çıkaran tatilciler geceleri ise sabaha kadar dans edip eğlenmektedirler.

Tatilciler tarafından eğlenmek için tercih edilen Hisarönü Barlar Sokağı ile beraber Paspatur Barlar Sokağı en hareketli noktalardandır.


Fethiye Hisarönü Barlar Sokağı

Hisarönü Barlar Sokağı Hisarönü Barlar SokağıFethiye’deki gece hayatının en aktif olanı Hisarönü Barlar Sokağıdır. Burada bulunan onlarca gece kulübü, bar, disko ve meyhaneler tatilcileri eğlendirirken aynı zamanda güzel bir gece yaşatmaktadır.

Sokak içinde yer alan Time Out Bar yabancı müzik severlerin tercih ettiği noktalardan biridir. Bununla beraber Barrumba Bar ise açık havada Türkçe pop şarkıları çalmaktadır. Canlı performanslar ile beraber dans gösterileri izlemek isteyen tatilciler için önerilen nokta ise Zombie Bardır.


Fethiye Paspatur Barlar Sokağı

Paspatur Çarşısı Paspatur ÇarşısıHisarönü Barlar Sokağı’na göre daha sakin olan Paspatur Barlar Sokağı daha çok genç tatilciler tarafından tercih edilmektedir. Sokak içinde canlı performansların yapıldığı mekânlar ile beraber gece kulüpleri ve barlar bulunmaktadır. 

Sokakta bulunan Mejnun Club Türkçe müziklerin çaldığı ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği gece kulüplerinden biridir. Gece kulübünde alkollü ve alkolsüz her türlü içecek bulunmaktadır. Bununla beraber Kum Saati Bar’da ise daha çok elektro müzikler çalmaktadır. Dans yerine muhabbetin hâkim olduğu bar fiyat noktasında ise gayet ekonomiktir.

Hayatınızın en mutlu gününün ve bu günü taçlandıran tatilin kusursuz geçmesi için Muğla balayı otelleri yazımızı kontrol etmeyi unutmayın.


Muğla Bodrum’da Gece Hayatı

Bodrum Gece Hayatı Bodrum Gece HayatıGerek gündüz gerek gece hareketin eksik olmadığı Bodrum Muğla’daki en canlı ve turistler tarafından tatil için en çok tercih edilen ilçelerdendir. Birçok gece kulübünün bulunduğu ilçede barlar, kafeler, diskoları ve meyhaneleri görebilmek mümkündür.

İlçede bulunan Barlar Sokağı en hareketli nokta iken Tekilacılar Sokağı ve Meyhaneler Sokağı ise yine tercih edilen eğlence duraklarındadır. Bodrum’un Gümbet beldesinde yer alan Gümbet Barlar Sokağı da alternatif eğlence merkezidir.

Bodrum Barlar Sokağı tatil sezonunda tıklım tıklım olmaktadır. Canlı müzikler ile beraber çeşitli partiler ve DJ şovlarının sergilendiği sokakta en çok tercih edilen eğlence mekânı ise White House’dir. Yabancı müziklerin hâkim olduğu mekânda alkolü ve alkolsüz her türlü içecek bulunmaktadır.

Bir diğer eğlence noktası ise Tekilacılar Sokağı’dır. Oldukça kalabalık olan sokaktaki tüm mekânlardan aynı müzik çalmaktadır. Tek bir DJ tarafından eğlendirilen sokaktaki tatilciler eğlenceli bir gece geçirebilirler. Tekilacılar Sokağı’ndaki en popüler mekân ise Blue Night Tekila’dır. Ekonomik fiyatı ile dikkat çeken mekânın geniş bir dans pisti bulunmaktadır.

Bodrum Meyhaneler Sokağı ise gece kulübü ve barlardan daha çok meyhaneleri içinde barındırmaktadır. Birçok meyhanenin yer aldığı sokaktaki en ünlü yer ise Mavi Sürgün’dür. Çeşitli ve lezzetli balık yemekleri ile beraber birçok ızgara yemeği de çıkmaktadır. Bununla beraber taze ve özellikle yöresel tatlar ile hazırlanan mezeleri ise oldukça başarılıdır.

Bodrum’un Gümbet beldesinde yer alan Gümbet Barlar Sokağı ise eğlencenin eksik olmadığı bir diğer noktadır. Sokaktaki en popüler nokta ise Mood Club’tır. DJ performansının son derece başarılı olduğu mekânda Türkçe pop şarkılar çalmaktadır.