Gölbaşı Gece Hayatı

Ankara’nın kalabalığından ve gürültüsünden uzak kalmayı başaran ilçelerden birisi Gölbaşı’dır. Gidildiğinde vakit geçirmek için çeşitli kafelere, restoranlara ve meyhanelere ev sahipliği yapmaktadır. Bu mekanların çoğu doğa il iç içe olup, huzurlu ve sakin bir atmosfer sunmaktadır. 

Gölbaşı'nda gece hayatını doyasıya yaşamanız için en yakın otelleri Gölbaşı oteller sayfamızda inceleyebilirsiniz.


Beykoz Gölbaşı

Mogan Gölü yanında, 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Tamamen doğa ile iç içe bir mekandır. Bir tarafı Mogan Gölü manzarası sunarken diğer yönü ağaçlar ile çevrilidir. Ayrıca çocuk misafirlerini de düşünen restoranda çocuk oyun parkı bulunmaktadır. 

Osmanlı ve Türk mutfağının geleneksel lezzetleri servis edilmektedir. Beğenilen lezzetleri ise tandır, sac kavurma ve kuzu şiştir. Alkollü içecek servisi de bulunmaktadır. Menü fiyatları Gölbaşı geneline göre değerlendirildiğinde bir tık yüksektir.

Adres: Karşıyaka Mahallesi, Haymana Yolu Bulvarı, No: 105, 06830 Gölbaşı/Ankara

Gölbaşı'nda birbirinden güzel lezzetlerini farklı mekanlarda tadabilmeniz için Gölbaşı'nda gezilecek yerler yazımıza göz atabilirsiniz.


Çağlar Restaurant

Mogan Gölü manzarası eşliğinde vakit geçirme fırsatı sunmaktadır. 1988 yılından beri Gölbaşı’nda hizmet vermektedir. Büyük, şık ve modern dekorasyonlu iç ve dış mekana sahiptir. Çalışanları çok güler yüzlü ve hızlı servis yapmaktadır. Ayrıca çocukların vakit geçirebilecekleri özel bir oyun alanı da vardır. 

Diğer restoranlardan farklı olarak masa başı mangal ve şömine sunmaktadır. Gidenler, köftesini, ızgara çeşitlerini ve salatasını tavsiye etmektedir. Alkollü içecek servisi de yapılmaktadır. Menü fiyatları ise Gölbaşı standartlarındadır. 

Adres: Karşıyaka Mahallesi, Haymana Yolu Blv. No: 127, 06830 Gölbaşı/Ankara

Gölbaşı'nda aileniz ile birlikte güzel bir vakit geçirmek için ekibimizin hazırlamış olduğu Gölbaşı gezi rehberi sayfasını incelemeyi unutmayın.


Agapi Balık

Huzurlu ve keyif veren, şık dekora sahip bir mekandır. Müzikleri insanı yormayacak ve sohbet ederken dikkat dağıtmayacak türdendir. Haftanın belirli günleri canlı müzik etkinliği düzenlenmektedir. 

Rakının yanında mermerde enginarlı levrek, kalamar köfte ve ahtapot ızgara tercih edilmektedir. Çok çeşitli mezelerinden ise balık pastırmalı humus ve dövme patlıcan çok beğenilmektedir. Mekanın kalitesine göre fiyatlar çok makuldür. 

Adres: Kızılcaşar Mahallesi, İncek Bulvarı, No: 184, 06830 Gölbaşı/Ankara

Gölbaşı'nda hayatınızın en mutlu gününün ve bu günü taçlandıran tatilin kusursuz geçmesi için Gölbaşı balayı otelleri sayfamızı kontrol etmeyi unutmayın.


İncek Sofrası

Ağaçlar ile çevrili büyük bir dış mekana sahiptir. Çocuk misafirler için vakit geçirebilecekleri oyun parkı bulunmakta ve aileler arasında büyük bir popülariteye sahip bir mekandır. Ayrıca temizliğinden dolayı da oldukça beğenilmektedir. 

Tercih edilmesindeki bir diğer sebep ise, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir konuma sahip olmasıdır. 

Rakının yanında çok çeşitli taze mezeleri, kuzu şiş, mangal köfte ve pirzola biftek seçenekleri öne çıkmaktadır. Menü fiyatları ise Gölbaşı geneline göre oldukça uygundur. 

Adres: İncek Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, No: 3, 06830 Gölbaşı/Ankara

Gölbaşı'nda aileniz ile bir arada keyifli, konforlu ve güvenli bir tatil geçirebileceğiniz otellerin listesi Gölbaşı aile otelleri sayfamızda yer almaktadır.


Yaren’s Saklı Bahçe

Bahçe ortamında çardaklarda rakı içerek doğa içinde vakit geçirmek isteyenler için idealdir. Samimi ve salaş bir atmosfer sunmaktadır. İç mekanı ise, kış aylarında ahşap şömineden dolayı çok beğenilmektedir. 

El yapımı mezeleri, mangal çeşitleri ve rakı, mekanda en çok tercih edilen lezzetlerdir. Rakı dışında farklı alkol çeşitleri de servis edilmektedir. Menü fiyatları ise Gölbaşı meyhaneleri ile karşılaştırıldığında standarttır. 

Adres: İncek Mahallesi, Seçkin Sokak, No: 21, 06830 Gölbaşı/Ankara