Gelibolu Tatil Otelleri

Gelibolu bölgesinde 4 adet tatil oteli bulunmaktadır.

Orfoz Otel  Gelibolu

Orfoz Otel

Tatil Gelibolu Oda Kahvaltı
İNCELE
Hamzakoy Blue Park Boutique Hotel Çanakkale

Hamzakoy Blue Park Boutique Hotel

Tatil Çanakkale Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Mercan Otel Gelibolu

Mercan Otel

Tatil Gelibolu Oda Kahvaltı
İNCELE
Köşk Motel Gelibolu

Köşk Motel

Tatil Gelibolu Oda Kahvaltı
İNCELE

Gelibolu Tatili Hakkında

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesi, Çanakkale Boğazı ile Saros Körfezi arasında, Türkiye için oldukça stratejik bir noktada yer almaktadır. Avrupa kıtasının güneydoğu bölgesindeki en uç noktası olan Gelibolu, tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile öne çıkmaktadır. Türkiye’nin her bölgesinden karayolu ulaşımlarının Gelibolu Otogarı üzerinden yapıldığı ilçeye havayolu ulaşımları ilçe merkezine 45 kilometre uzaklıkta bulunan Çanakkale Havalimanı üzerinden yapılmaktadır.

Ilıman bir iklime sahip olan Çanakkale, bitki örtüsü bakımından oldukça zengindir. Yeşil ağaçların çevrelediği ilçede mutlaka görülmesi gereken doğal güzellikler arasında; Saros Körfezi, Büyük Kemikli Burnu, Bebek Kayalıkları ve körfezde bulunan Kömür Limanı bulunmaktadır.

Çanakkale Savaşı’nın gerçekleştirildiği topraklar üzerinde bulunan Gelibolu, tarihi açıdan son derece önemli bir ilçedir. Gezilecek çok sayıda müze, anıt ve müze yer alan ilçenin öne çıkan tarihi yerleri; Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı, Gelibolu Feneri, Bayraklı Baba Türbesi ve Gelibolu Mevlevihanesi olarak sıralanmaktadır. İl genelindeki tarihi yapılara yakın konaklamalarda Çanakkale'nin lüks otelleri,  her şey dahil bir şekilde tercih edilebilmektedir.

Gelibolu tatilinde, ilçenin doğal güzelliklerini ve tarihi yapılarını keşfederken günün yorgunluğunu atabileceğiniz çok sayıda mekan bulunmaktadır. Gece hayatı bakımından genellikle sakin atmosfere sahip mekanların bulunduğu ilçenin öne çıkan işletmeleri arasında Sirena Cafe & Bistro, The North Shield ve Lounge 1354 yer almaktadır.

Gelibolu gezilerinizde kendinizi evinizde hissedebileceğiniz çok sayıda otel ve konaklama tesisi hizmet vermektedir. Her bütçeye uygun otellerin hizmet verdiği Gelibolu’da otel fiyatları, tesis tarafından sunulan opsiyonlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Gelibolu'daki konaklama yerleri, Hamzaköy ilçe merkezi ve Saros Körfezi bölgelerinde hizmet vermektedir.

Yeşil ağaçların çevrelediği ilçede, deniz keyfi yapabileceğiniz birçok plaj bulunmaktadır. İlçede tercih edebileceğiniz ünlü plajlar arasında Hamzakoy Plajı, Gelibolu Belediyesi Halk Plajı ve Kömür Limanı Plajı yer almaktadır.

Tatil Otelleri Hakkında

Tatil yapmak istediğinizde kaliteli otelleri tercih ederek tatilinizin profesyonel bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Tatil otelleri Türkiye’nin turizm cenneti bölgelerinde yer almaktadır. Doğa ve denizi bir arada sunan tatil otelleri tüm yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olacak hizmet içerikleri ile keyifli bir tatilin anahtarını size sunmaktadır.

Tatil otelleri konsept olarak herşey dahil, yarım pansiyon, butik oteller şeklinde hizmet vermektedir. Tatilciler için özel olarak hazırlanan yemeklerin lezzet değerleri de oldukça yüksektir. Gün içerisinde eğlenebilmeniz için gerekli olan aktiviteler de oteller tarafından sunulmaktadır.

Tatil otelleri arasında 4 mevsim olarak hizmet verenleri de bulunmaktadır. Yaz ve kış farklı bir atmosferde tatil isterseniz tercih edebilirsiniz. Güneş ve denizi bir arada yaşamak isteyenler için özel olarak hizmet veren otel plajları da unutulmayacak bir tatilin başlangıcı olacaktır.

Tatil otellerinde oda konfor düzeyi de oldukça yüksektir. Tatil otellerinde tüm tasarım rahat edebilmeniz için özel olarak dizayn edilmiştir. Odalarda bulunan minibar, jakuzi gibi seçenekler de rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

Tatil otellerini havuzları da özel konseptli olarak sunulmaktadır. Çocuklar için ayrı havuz seçenekleri yer almaktadır. Kaydırak ve benzeri aktivitelerle tatilinizin renklenmesine yardımcı olunmaktadır.

Tatil otelleri balayı tatili için de iyi bir seçim olacaktır. Size özel oda süslemeleri, oda kahvaltı ve müzik eşliğinde akşam yemeği unutulmayacak bir anının ilk adımı olacaktır.

Tatil otelleri arasında muhafazakar, termal, herşey dahil, tatil köyleri gibi konseptler yer alır. Size uygun olan tatil otelini belirleyebilir ve sevdikleriniz ile keyifli bir dönem geçirebilirsiniz. Tatil otelleri belirli dönemler için erken rezervasyon indirimi v kampanyalar ile de misafirlerine katkı sunmaktadır.