Çanakkale Gece Hayatı

Tarihi, doğası, şifalı kaynakları ve masmavi denizi ile ziyaretçilerine dolu dolu bir tatil deneyimi yaşatan Çanakkale, gündüzleri kadar akşamlarında da farklı zevklere sahip konuklarına hitap edebilecek olanaklara sahiptir.

Şehir merkezi ve turistik ilçelerde, akşam saatlerinde dinlenmek isteyen konuklar kadar, eğlenmek isteyen ziyaretçiler için de pek çok mekan alternatifi bulunmaktadır. Çanakkale’de gece hayatı genellikle gece 01:00 saatlerinde sona ermektedir. Şehirde gece hayatının öne çıkan noktaları Barlar Sokağı, Saat Kulesi ve Kordon Boyu’dur. 

Çanakkale'de gece kulüplerine yakın ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek oteller için Çanakkale oteller sayfamızı ziyaret edin.


Bozcaada Salhane

Salhane, Çanakkale’nin gözde turizm merkezi Bozcaada’nın en seçkin mekanlarından biridir. Bozcaada Kalesi ve deniz manzarası eşliğinde hizmet veren işletmede alkollü ve alkolsüz içecek menüsünün zenginliği dikkat çekmektedir. 

Adres: Cumhuriyet, 17680 Bozcaada/Çanakkale

Çanakkale'de doğal güzellikleri ile sizi büyüleyecek yerler için Çanakkale'de gezilecek yerler makalemizi kontrol etmeyi unutmayın.


Hayal Kahvesi

Hayal Kahvesi, Çanakkale’nin en popüler ve en seçkin eğlence mekanlarından biridir.  Şehirde gecenin geç saatlerine kadar hizmet veren işletmelerden biri olan Hayal Kahvesi, Türkiye çapında yer alan tüm şubelerinde olduğu gibi ünlü sanatçıların konserlerine ev sahipliği yapmaktadır. 

Adres: Kemalpaşa, Fetvane Sk. No:6, 17100 Merkez/Çanakkale

Çanakkale'deki turistlerin sürekli ziyaret ettiği mükemmel yerler için Çanakkale gezi rehberi sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.


Yalı Hanı

Yalı Hanı, Rock müzik dinlemekten keyif alanlar için hem iç hem dış alana sahip popüler eğlence mekanları arasında yer almaktadır. Yaz aylarında bahçede canlı müzik hizmeti ile dikkat çekmektedir. 

Müziğin ve dansın keyfine varacağınız işletme, turistler kadar Çanakkale’nin gençleri tarafından da tercih edilmektedir. Alkol menüsüyle de beğeni kazanan işletmenin fiyatları Çanakkale ortalamasındadır. 

Adres: Kemalpaşa, Fetvane Sk. No:31, 17000 Çanakkale Merkez/Çanakkale

Çanakkale'de keyifli vakitler geçirebileceğiniz termal otellerin listesi Çanakkale termal oteller sayfasında yer almaktadır.


Big Yellow Taxi Benzin

Benzin, Çanakkale’nin bir diğer seçkin eğlence mekanıdır. Türkiye’de birçok şubesi olan işletmenin zengin yiyecek ve içecek menüsü bulunmaktadır. Fiyat ortalamasının Çanakkale standartlarının üzerinde olduğu işletme genellikle şehir halkından ziyade, şehre gelen turistler tarafından tercih edilmektedir. 

Adres: Kemalpaşa, Eski Balıkhane Sk No:11/1, 17000 Çanakkale Merkez/Çanakkale

Çanakkale'de gezilecek yerlere yakın muhafazakar hizmet veren Çanakkale islami oteller sayfasından bir seçim yapabilirsiniz.


Pembe Kaval Bar

Pembe Kaval Bar, Gökçeada’nın en popüler mekanlarından biridir. Canlı müzik hizmeti verilen mekan, bu özelliğinin yanı sıra kokteylleri ile beğeni kazanmaktadır. Meyhane kültürünün yaygın olduğu adada, pub – bar alternatifleri arasında öne çıkan bir işletme olup, fiyatları ada ortalamasındadır. 

Adres: Fatih Mah. Barbaros Cad., Kaleköy Köyü, Gökçeada (İmroz), Çanakkale