Mersin Gece Hayatı

Hemen her bakımdan zengin olanaklar sunan Mersin, gece hayatı yönünden de ziyaretçileri memnun edecek seçeneklere sahiptir. İki milyona yakın nüfusu, binlerce yıl öncesine ait tarihi güzelliği ve güneyinde Akdeniz’in, kuzeyinde ise Toros Dağları’nın olduğu doğal güzellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Yaz aylarında ilgi çekici turizm merkezlerinden biri haline gelen Mersin, her yaş grubuna uygun eğlence mekanlarına sahiptir. Gençler için gece kulübü ve barları, orta yaş gurubu için çeşitli meyhaneler, aileler için restoranlar ve hepsinin karması olan kafeleri ile doyasıya tatilin merkezlerinden birisidir. 

Mersin'de gece hayatının canlı olduğu mekanlara yakın konaklama için Mersin otel sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Roka Balık

Roka Balık Roka Balık

Mersin’de rakı balık konusunda köklü bir geçmişe sahip mekanlardan biridir. 

Geniş dış alana sahip işletmede belirli günlerinde fasıl geceleri düzenlenerek müzik ziyafeti sunulmaktadır. Romantik ve samimi atmosferi, eğlencenin yanında hoş sohbet ortamı ile vakit geçirmek isteyenler için idealdir.    

Menüsünde bulunan taze deniz ürünleri, güvenilir bir yer olmasındaki temel etkendir. Kalamar ve karides, Roka Balık'ın menüsünde sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yerini almıştır.  Menü fiyatları ise Mersin geneline göre değerlendirildiğinde pahalıdır. 

Mersin'de gece hayatında keyifli vakit geçirenler daha fazla konaklama seçeneği için Mersin'de gezilecek yerler sayfamızı inceleyebilirler.


Tren Port Mersin

Tren Port Tren Port

Tren Port Mersin, meşhur partileri ve ünlü sanatçıların konserleri ile Mersin'de büyük bir öneme sahiptir. Eğlenceyi doruklarda yaşamak isteyen turistlerin ilk tercih ettiği işletmedir. 

Alkolün yanında getirilen meze seçenekleri arasında taze çerezler ve Akdeniz turunçgilleri oldukça lezzetli ve uygun fiyatlıdır. Aradığınız çoğu alkollü içeceği bulabileceğiniz geniş kapsamlı bir menüsü vardır. Ayrıca nargile hizmeti veren mekan bu alanda da oldukça başarılıdır.

Adres: Atatürk Caddesi No:7, Tömük Mahallesi, 33730 Erdemli/Mersin 


Şamata Bar

Şamata Bar Şamata Bar

Mersin'de gece hayatının en aktif yaşandığı Erdemli İlçesi’nde yer almaktadır. Nezih bir atmosfere sahiptir.

Mersin'de keman eşliğinde canlı müzik etkinliğine sahip tek bardır. Canlı müziğin olmadığı günlerde ise club atmosferi yaratan pop ya da R&B tarzda bir müzik listesine sahiptir. 

Taze deniz ürünlerinin de servis edildiği bu barda yerli ve yabancı alkollü içecekler raflarda yerini almıştır. En çok tercih edilen alkol çeşidi ise şarap ve rakıdır. Menü fiyatları Mersin standartlarına uygundur.

Adres: Kamil Başaran Sokak No:12, Merkez Mahallesi, 33730 Erdemli/Mersin

Mersin'e gittiğinizde mutlaka görülmesi gereken yerleri ekibimiz sizin için hazırladı. Mersin gezi rehberi sayfasını kontrol edebilirsiniz.


Kelenderis Cafe & Restaurant

Kalenderis Cafe & Restaurant Kalenderis Cafe & Restaurant

Denize sıfır olarak konumlandırılan mekanın kapalı ve açık oturma alanları vardır. Açık alan tamamen yeşil bir bahçe içerisindedir. Yaz aylarının belirli günlerinde açık alanda, canlı müzik etkinlikleri düzenlenmektedir. 

Balıklı salata, menüsünde en çok tercih edilen seçenektir. Alkollü içecekler de servis edilmektedir. Ailece gelip hoş muhabbet eşliğinde vakit geçirmek isteyenlerin uğrak noktasıdır. Menü fiyatları ise, Mersin geneline göre biraz fazladır. 

Adres: Hürriyet Mahallesi, 33840 Aydıncık/Mersin 


Beyra Türkü Bar

Beyra Türkü Bar Beyra Türkü Bar

Club atmosferinden sıkılıp daha çok yerli müziklerimiz olan türküler eşliğinde alkolünü yudumlamak isteyenlerin gittiği ilk mekandır. Nostaljik bir atmosfer ile ziyaretçilerini karşılamaktadır.

Çalışanları sayesinde nezih bir ortam elde eden türkü bar, her akşam düzenli olarak Anadolu ezgileri eşliğinde müzik şöleni sunmaktadır. Kız Kalesi'ne yakın konumu sayesinde manzarası da oldukça etkileyicidir. 

Menüsünde bulunan rakı balık ikilisi, gelen ziyaretçiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca fiyatları oldukça uygundur.  

Adres: Çetin Özyaran Sokak No:21, Kızkalesi Mahallesi, 33790 Erdemli/Mersin

Mersin'de kaliteden ödün vermeyen ve bir çok aktiviteyi yapabileceğiniz oteller için Mersin 5 yıldızlı oteller sayfamızı size özel olarak hazırladık.


Hook Disko Bar

Hook Disco Bar Hook Disco Bar

Özel dans gösterilerinin düzenlendiği mekan, Pazartesi ve Salı günleri kapalı olup haftanın diğer günleri hizmet vermektedir. Arkadaşları ile doyasıya dans ederek eğlenmek isteyenlerin ilk durağıdır. Çiftler ve aileler için tavsiye edilmemektedir. 

Menüsünde yer alan votka ve viski, en çok tercih edilen seçeneklerdir. Alkolsüz içeceklerin de bulunduğu menüsünde belirtilen fiyatlar, Mersin geneline göre biraz pahalıdır. 

Adres: Akdeniz Mahallesi, Mersin Silifke Yolu No:978, 33340 Mezitli/Mersin

Mersin'de her bütçeye hitap eden konaklama hizmetleri için Mersin apart oteller sayfamıza uğramayı unutmayın.


Adres 33 Pub

Adres 33 Bar Adres 33 Bar

Bar konusunda sınırlı seçeneğe sahip olan Silifke’deki öne çıkan işletmelerdendir. Yalnızca bar değil, ayrıca restoran olarak da hizmet vermektedir. 

Menüsünde çok çeşitli yöresel lezzetler ve alkol seçenekleri vardır. Sıklıkla tercih edilenler ise yengeç ve biradır. Yemeğin yanında servis edilen ev yapımı turşularının çok lezzetli olması da bu mekanın tercih edilmesindeki temel etkenlerden birisidir. Fiyatlar ise Mersin'e göre çok uygundur. 

Adres: Pazarkaşı Mahallesi, Menderes Cd. No:30, Silifke/Mersin