Kadıköy Kahvaltı Mekanları

Kadıköy’ün her noktasında ister denize sıfır isterseniz de teraslı bir cafede güne güzel bir kahvaltı ile başlayabileceğiniz birçok mekan bulunmaktadır. Kadıköy’e geldiğinizde meşhur kahvaltı mekanlarını incelemeden karar vermeyin.

Kadıköy’de uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eden konaklama hizmetleri için Kadıköy hotel sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.


Özel Tatlarla Dolu Bir Kahvaltı: Naan Bakeshop

Zengin Fırın Lezzetleri İle Naan Bakeshop Zengin Fırın Lezzetleri İle Naan BakeshopModa’ya gelirseniz ve kahvaltıya ayıracak uzun bir vaktiniz varsa, Naan Bakeshop’da lezzetli bir kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz. Farklı tatlar denemekten hoşlanıyorsanız, mekanın serpme kahvaltısında yer alan lezzetler de kesinlikle ilginizi çekecektir. 

Naan Bakeshop’ta, 12:00 ile 16:00 saatleri arasında pide ve bazlama hizmeti de verilmektedir. 

Menülerinde; fiyatları ortalama 20 TL olan sandviçler, ortalama 40 TL olan sıcak lezzetler, diyet yapanlar için ortalama 20 - 30 TL’ye salatalar da bulunmaktadır. 

Naan Bakeshop’a gelirseniz, sizi sayısız seçenekli bir kahvaltı beklemektedir. Peynir çeşitleri, kahvaltı salatası, zeytin çeşitleri, taze yeşillikler, reçeller, ballar, tereyağı, kaymak ve haşlanmış yumurtaya; bir de ekmek sepeti ve bir demlik çay da eşlik ediyor. Kahvaltı fiyatı, ortalama 60 TL’dir ve kahvaltılar iki kişiliktir. 

Kahvaltı menüsünün yanında; ortalama 10 TL ödeyerek kasap sucuk ve ortalama 7 TL ödeyerek ızgara peynir sepeti sipariş edebilirsiniz. 

Mekanın ayrıca Sufii yumurtası ve süt reçeli de oldukça meşhurdur.  

İstanbul'da gezilecek yerlere yakın açık büfe imkanları ile herkese hitap edecek mükemmel dizaynlı oteller için İstanbul'daki oteller sayfamızı kontrol edebilirsiniz.


Güne Lezzetli Bir Başlangıç: Süt Yumurta Reçel

Kadıköy Süt Yumurta Reçel Masaları Kadıköy Süt Yumurta Reçel Masaları

Kadıköy’de kahvaltı yapılacak mekan arayışınız varsa, süt yumurta reçel, bu konuda oldukça başarılıdır. Gitmeden önce rezervasyon yaptırmazsanız, yer bulmakta zorlanabilirsiniz. Mekan küçük ama müdavimleri oldukça fazladır. 

Kalabalık bir kahvaltı menüsüne sahip olan Süt Yumurta Reçel’in, müşterilerine sunduğu ikramlar ile de oldukça başarılı oldukları söylenebilir. 

Peynir, zeytin, sebze ve meyve tabağı, yumurta, bal, muhammara, reçel ve tereyağından oluşan sıradan kahvaltıları için ortalama 20 TL’dir. 

Kahvaltı menülerinde ayrıca; en ön sıradan kahvaltı ortalama 20 TL, orta sıradan kahvaltı ortalama 22 TL, arka sıradan kahvaltı ortalama 30 TL ve sıra dışı kahvaltı, ortalama 38 TL’dir. 

Mekanın menüsünde, veganlar için de kahvaltı seçeneği bulunmaktadır. Fiyatı ortalama 25 TL’dir. 

Kadıköy'de eski tarihi yapılarından tutun, görkemli ve nefes kesen yerleri ziyaret etmek için Kadıköy'de gezilecek yerler yazımızı ziyaret edin.


Van Kahvaltısı Arayanlara: Moda Van Kahvaltı

Moda Van Kahlvatı Salonu Zengin Kahvaltı Menüsü Moda Van Kahlvatı Salonu Zengin Kahvaltı MenüsüBilirsiniz, kahvaltının mutlulukla bir ilgisi vardır.

Moda’ya gittiğinizde uğrayabileceğiniz Moda Van Kahvaltı’nın lezzetli kahvaltılıklarını tattığınızda, bunu bir kez daha anlayacaksınız. 

Moda Van Kahvaltı, Kadıköy merkezden, Moda iskeleye doğru giderken, yokuşun başındaki mekanlardan biridir. 

Mekanın, keyifli bir bahçesi ve geniş bir menüsü bulunmaktadır. En az iki kişilik olarak hazırlanan Serpme Van kahvaltılarının fiyatı ortalama 60 TL’dir. 

Kahvaltı tabakları ise ortalama 25 TL ile 30 TL arasında değişiklik göstermektedir. 

Kahvaltı tabaklarının yanında; omlet, sahanda yumurta, gözleme ve menemen seçenekleri de bulunmaktadır. Moda Van Kahvaltı, 08:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Kadıköy'de doğal güzellikleri ile hayata bir daha tutunmanızı sağlayacak ihtişamlı yerleri ekibimiz sizin için Kadıköy gezi rehberi sayfasında listeledi.


Rengarenk ve Butik: 180 Coffee Bakery

180 Coffee Bakery Menüsü 180 Coffee Bakery Menüsü

Butik kafeleri ile meşhur Kadıköy’ün Moda semtinde hizmet veren 180 Coffee Bakery; lezzetli kahvaltılarının tadını çıkarırken, saatlerce sohbet edebileceğiniz, küçük ve sevimli bir mekandır.

İçeri girdiğinizde, sizi karşılayan lezzetli kek ve kruvasanların kokusu, anında iştahınızı açmakta, menüsüne göz attıktan sonra, bir an önce bu lezzetlerin tadına bakmak için can attırmaktadır. 

180 Coffee Bakery, Moda semtinin en şirin kafelerinden biridir. Bununla birlikte, fiyatlarının, Moda’daki diğer mekanlara göre biraz daha yüksek olduğu söylenebilir. 

Mekanda; 180 Kahvaltı, Eggs Benedict, 180 Yumurta, Egg & Bacon Muffin, English Breakfast, Avokado Mash, Granola, Pancake ve Peynirli Omlet gibi kahvaltı seçenekleri bulunmaktadır. 

180 Coffee Bakery, 09:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İstanbul'daki birbirinden farklı yerler ile tutkunuzu yeniden keşfetmenize imkan sağlayacak İstanbul gezi rehberi sayfamızı okumayı unutmayın.


Brunch Keyfi: Naga Putrika 

Kadıköy Naga Putrika Kadıköy Naga PutrikaNaga Putrika, Moda semtinin ve genel olarak Kadıköy’ün en iyi brunch mekanlarından biridir. 

Bahariye Caddesi’nden Moda sahile doğru yürürken ulaşabileceğiniz Naga Putrika; keyifli ve renkli dekorasyonu ve sunduğu samimi ortam ile oldukça keyifli bir mekandır. 

Bol çeşitli kahvaltılarına talep oldukça fazla olduğundan, gitmeden önce rezervasyon yaptırmak isteyebilirsiniz. Özellikle Naga ekmekleri ve otlu omletleri, kahvaltı menülerinin favorileri arasında yer almaktadır. 

Söğütçük adını verdikleri kahvaltı menüleri; menemen ya da sahanda yumurta, peynir tabağı, pişi, fırın kaymak patates, zeytin çeşitleri, yeşillik tabağı, köy tereyağı, reçel, kuru meyveler ve naga ekmeğinden oluşmaktadır. 

Fiyatlar; bir kişi için ortalama 40 TL ve iki kişi için ortalama 60 TL’dir. 

Naga Putrika; 09:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Kadıköy'de kendinizi ev sıcaklığında hissedebileceğiniz uygun fiyattaki butik oteller için Kadıköy butik oteller sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Yerel Hissedin: Böcek Kafe

Kadıköy Böcek Kafe Kadıköy Böcek KafeKadıköy’e dışarıdan gelmiş gibi değil de sanki hep burada yaşıyormuşsunuz gibi hissetmek için, Moda’da hizmet veren Böcek Cafe’yi tercih edebilirsiniz. 

09:00 ile 00:00 saatleri arasında hizmet veren mekânın, geniş ve bol çeşitli bir menüsü bulunuyor. 

Menüsünün dikkat çeken detaylarından biri de geniş bir kahvaltı seçeneği sunmasıdır. Omletler, krepler ve tost seçeneklerinin yanında, lezzetli bir kahvaltı tabakları da bulunmaktadır. 

Buraya gelirseniz, lezzetli mozzarella peynirli ve domatesli kreplerinin tadına bakmayı ihmal etmeyin. Böcek Cafe’de, iki kişi için ortalama 75 TL ödersiniz. 

Kadıköy merkezdeyseniz, Caferağa mahallesinden yukarı doğru çıktığınızda, Moda İlköğretim Okulu’nun birkaç sokak gerisinde bulabilirsiniz. 

Kadıköy'de bir çok aktiviteyi içerisinde barındıran ihtişamlı otelleri sizin için Kadıköy 4 yıldızlı oteller sayfasında listeledik.


Lezzetli ve Ekonomik: Çay Tarlası 

Kadıköy Taze Çayın Adresi Çay Tarlası Kadıköy Taze Çayın Adresi Çay TarlasıÇay Tarlası, Kadıköy’ün Moda semtinde hizmet veren kafelerden biridir. 

Menemen ve mıhlamaları oldukça meşhurdur. Fiyatları, ortalama 15 TL’dir. 

Burada, karnınızı hızlıca doyurabileceğiniz, lezzetli bir Laz Böreği seçeneği de bulunuyor. O da ortalama 8 TL’dir. 

Kahvaltıya daha geniş vakit ayırmak isteyenler için de keyifli bir kahvaltı tabağı seçenekleri bulunuyor. Fiyatı, ortalama 15 TL’dir. 

Çay Tarlası, 08:30 ile 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Konum olarak, Kadıköy rıhtımdan yukarı doğru yürürken, Caferağa Caddesi’nde, Moda İlköğretim Okulu’na çıkan yokuşta bulunmaktadır.