Kadıköy Gece Hayatı

Kadıköy’de hayat, geceleri de devam eder. Kadıköy’de, akşamları dışarı çıkmak için çok sayıda mekan alternatifiniz bulunmaktadır. 

Dünyadaki tüm büyük şehirlerde olduğu gibi, İstanbul’da, Kadıköy’de de birçok farklı tarz ve atmosfer seçeneği bulabilirsiniz. Kadıköy’de, hafta içi günlerde çoğu bar, iş çıkışı uğrayan insanlarla doludur. Hafta sonları ise, bir şeyler kutlamak için gelen kalabalıklar ile yoğunlaşmaktadır. 

Kadıköy ilçesi, İstanbul Anadolu yakasında, eğlenmeyi sevenlerin ve sanatçıların buluşma noktasıdır. Kadıköy, lüks mekanları ile de tanınır. Bir diğer güzelliği de güzel yerlerin çoğunun, eğlencenin sabaha kadar devam ettiği küçük sokaklarda olmasıdır. 

İşte, Kadıköy’de gece hayatı ve gidebileceğiniz bar, kulüp, pub ve meyhane seçenekleri.

Kadıköy'de gezilecek yerlere yakın göz alıcı dizaynları ile sizi cezbedecek oteller için Kadıköy oteller sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Konser İzleme Olanağı: Dorock XL

Dorock XL Canlı Performans Sahnesi Dorock XL Canlı Performans SahnesiDorock XL, Kadıköylülerin en sevdiği mekanlardan biridir. 

İstanbul’un en büyük canlı müzik sahnelerinden birine sahip olan mekanda, ünlü isimler canlı performanslar sergilemektedir. 

Konserlerin zaman zaman geç başlıyor olması misafirlerinden eksi puan alıyor olsa da, Kadıköy’de canlı sahne performansı izlemek isteyenler için en iyi seçenek burasıdır. 

Dorock XL’ın, konser alanı, yemek alanı ve bahçesi olmak üzere üç farklı bölümü bulunmaktadır. Konser alanına giriş için, önceden konser bileti almanız gerekmektedir. 

Yemek alanında, keyifli bir akşam yemeği yiyebilir ya da canlı müzik eşliğinde içkinizi yudumlayabilirsiniz. Yemek alanı, konser alanının hemen yanında olduğundan, sahne performansını bu bölümden de izleyebilirsiniz. 

Dorock XL’da konser bileti fiyatları, sahne alacak sanatçıya göre değişiklik göstermektedir. 

Kadıköy'de doğal güzellikleri ile sizi büyüleyecek yerler için Kadıköy'de gezilecek yerler makalemizi kontrol etmeyi unutmayın.


Karanlık ve Eğlenceli: Karga Bar

Kadıköy Karga Bar Kadıköy Karga BarKarga Bar, Kadıköy’de eğlenmek için en çok tercih edilen yerlerden biridir. 

Burası, gerçekten benzersiz bir yer. Kadıköy’de, Barlar Sokağı’nda, birkaç katlı Osmanlı tarzı, eski bir evin içerisinde hizmet veren Karga Bar; güzel bir dekorasyona sahiptir. İçeride zemin, tavan ve mobilyalar da dahil olmak üzere her şeyin ahşap olduğunu görebilirsiniz. 

Güzel bir atmosfere sahip olan Karga Bar; özellikle yeni müzikler keşfetmek isteyenler için idealdir. 

Mekan; tüm yıl boyunca, en üst katında yerel gruplara da ev sahipliği yapmaktadır. Bazen, canlı müzik ya da başka canlı programlar da bulunmaktadır. 

Karga Bar’da alkol fiyatları değişmektedir. Şaraplar ortalama 16 TL, biralar ortalama 10-20 TL, votkalar ortalama 20-30 TL ve viskiler ortalama 23-35 TL’dir. 

Kadıköy'de birbirinden farklı mekanlar ile sizi büyüleyecek yerler için Kadıköy gezi rehberi sayfamıza göz atabilirsiniz.


Sabaha Kadar Dans: Ayı Pub

Kadıköy Ayıp Pub Kadıköy Ayıp PubAyı Pub, Kadıköy merkezde, PTT şubesi ile Starbucks’ın sokağında hizmet vermektedir. 

İki katlı bir mekan olarak hizmet veren Ayı Pub’ın, güzel havalarda oturabileceğiniz bir bahçesi de bulunuyor. 

Keyifli sohbetler yapabileceğiniz alt katının yanı sıra, eğlencenin sabaha kadar dans ettiği bir kulüp ortamı sunan bir üst katı da bulunmaktadır. 

Mekanın üst katında, genellikle popüler ve eğlenceli müzikler çalmaktadır. 

Geniş bir alkol menüsü ve güzel bir dekorasyona sahip olan Ayı Pub’da fiyatlar, Kadıköy’ün diğer eğlence mekanları ile aynı ayardadır. 

Biralar ortalama 13-20 TL, kokteyller ortalama 30 TL, viskiler ortalama 35-60 TL, votkalar ortalama 25-50 TL civarındadır. 

Kadıköy'de kaliteden ödün vermeyen ve bir çok aktiviteyi yapabileceğiniz oteller için Kadıköy 5 yıldızlı oteller sayfamıza göz atabilirsiniz.


Kadıköy’ün Barlar Sokağı: Kadife Sokak

Kadıköy Kadife Sokak Barları Kadıköy Kadife Sokak BarlarıBarlar Sokağı olarak da bilinen Kadife Sokak, Kadıköy’de çok popülerdir. 

Burası, genellikle hafta sonları daha hareketlidir. Buraya geldiğinizde; hemen sokağın içindeki tekelden biranızı alabilir ve sokakta bir şeyler içip sohbet eden Kadıköylülere katılabilirsiniz. Bunu yaparken kesinlikle çekinmeyin, burada insanlar sosyalleşmekten çok hoşlanırlar. 

Kadife sokağın popüler mekanları arasında; Karga Bar ve Arka Oda yer almaktadır. 

Barlar Sokağı, Kadıköy Rexx Sineması’ndan girdiğinizde bulunduğunuz sokaktır. 

Kendinizi ev sıcaklığında hissedebileceğiniz sorunlarınıza anında çözüm bulabileceğiniz oteller Kadıköy butik oteller sayfamızda yer almaktadır.


Lüks Eğlence: 360 East Moda - Double Tree by Hilton

Kadıköy 360 East Moda Double Tree by Hilton Manzarası Kadıköy 360 East Moda Double Tree by Hilton ManzarasıKadıköy merkezde hizmet veren bir diğer seçenek de 360 East Moda - Double Tree by Hilton’dur. 

Lüks yemek ve gece kulübü olarak hizmet veren mekan; keyifli bir akşam yemeği sonrasında sabaha kadar eğlenceye devam edebileceğiniz bir eğlence seçeneği sunmaktadır. 

Muhteşem bir manzaraya sahip olan 360 East Moda - Double Tree by Hilton, Kadıköy’de lüks bir eğlence için gidilebilecek en iyi seçeneklerden biridir. 

Özellikle güzel bir havada denk gelirseniz, muhteşem bir manzaraya sahip olan terasının keyfini çıkarabilirsiniz. Burada, 22:00 itibariyle konsept değişmekte ve müzik ön plana çıkmaktadır. 

360 East Moda - Double Tree by Hilton, ayrıca romantik bir akşam yemeği için de tercih edebileceğiniz bir mekandır. 

Fiyatlar, Kadıköy’deki diğer eğlence mekanlarının biraz üzerindedir. Geniş bir alkol menüsüne sahip olan mekanda; kokteyl fiyatları ortalama 40 TL, shot fiyatları ortalama 30 TL, votka fiyatları ortalama 35-50 TL ve viski fiyatları ortalama 40-60 TL arasında değişiklik göstermektedir.