Amasra Gece Hayatı

Amasra, gece hayatı ile ön plana çıkan bir ilçe olmamakla birlikte, yaz aylarında sahil bölgesinde yer alan işletmeleri ile geceleri oldukça hareketli geçen Karadeniz ilçeleri arasında yer almaktadır.

Amasra ilçe merkezi, gece hayatının hareketli geçtiği bölgeler arasında ilk sıradadır. Bu seçeneğin haricinde, ilçe sınırları içerisinde yer alan otellerde de çeşitli organizasyonlar düzenlenmektedir.

Amasra'da günübirlik eğlenceleriniz için konforlu ve uygun fiyatlarla her bütçeye hitap eden Amasra otelleri fiyat listemize uğramayı unutmayın.


Hamam Cafe

Tarihi dokusu ile dikkat çeken Hamam Cafe, içeceğini yudumlarken sakin bir akşam geçirmek isteyenlerin tercih ettiği işletmeler arasında yer almaktadır. 

1890 yılından kalma bir aile hamamının 2002 yılında restore edilmesi ile hizmete açılmış olan işletmede hala hamama ait göbek taşı, soğukluk gibi bölümler yer almaktadır. 

Otantik bir ortamı olan işletmede, göbek taşının etrafında yer alan oturma yerlerinde kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği, sıcak – soğuk içecek ve nargile servisi sunulmaktadır. 

Fiyatları Amasra ortalamasının biraz üstünde olmakla birlikte, büyükşehirlerin ortalamasındadır. 

Adres: Kum Mahallesi, Gen. Mithat Ceylan Cd. No:10, 74300 Amasra/Bartın

Amasra'da tarihi yapıları, doğal güzellikleri ve daha fazlası için Amasra'da gezilecek yerler yazısına uğramayı unutmayın.


Sesamos Cafe

Amasra Plajı’nın hemen yanında yer alan Sesamos Cafe, özel günlerde ve hafta sonlarında oldukça kalabalık olan işletmeler arasında yer almaktadır. 

Deniz kenarında, iskele bölümünde hizmet veren işletmede, alkollü – alkolsüz içeceklerin yanı sıra, sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam yemeği servisi ve nargile bulunmaktadır. 

Fiyatları oldukça uygun olan işletmede, otopark hizmeti de sunulmaktadır. Otopark ücretli ve 5 TL’dir. 

Adres: Kum Mahallesi, Gen. Mithat Ceylan Cd. No:29, 74300 Amasra/Bartın

Amasra'da doğal güzellikleri ile hayata bir daha tutunmanızı sağlayacak ihtişamlı yerleri ekibimiz sizin için Amasra gezi rehberi sayfasında listeledi.


Özüm Bar

Yaz gecelerinde Cuma ve Cumartesi günleri canlı müzik hizmeti sunan Özüm Bar, ilçenin en çok tercih edilen işletmeleri arasında yer almaktadır. 

İlçe merkezinde hizmet vermekte olan işletmede yerli – yabancı alkollü içecek servisinin yanı sıra aperatif yemekler de sunulmaktadır. Fiyatları oldukça uygundur. 

Adres: Amasra, 74300 Amasra/Bartın

Sabah uyanıp pencereden baktığınız da masmavi denizin içerisinde kaybolabileceğiniz oteller için Amasra denize sıfır oteller sayfamızı kontrol etmeyi unutmayın.


Bofa Cafe & Bar

Hafta içi karaoke, hafta sonu ise canlı müzik hizmeti sunan Bofe Cafe & Bar, kokteylleriyle meşhur işletmeler arasında yer almaktadır. 

Özellikle Amasra’nın gençleri tarafından tercih edilen işletmenin fiyatları da oldukça uygundur. İlçe merkezinde yer alan Bofe Cafe & Bar, doğum günü gibi özel kutlama organizasyonlarının da düzenlendiği işletmeler arasındadır.

Adres: Kum Mahallesi, Turgut Işık Cd. No:8, 74100 Amasra/Bartın

Amasra'da merkezi noktalarda yakın, havuzlu ve jakuzili otellerin listesini Amasra havuzlu oteller sayfamızda bulabilirsiniz.


YaVo Bar

Amastris Otel’in bünyesindeki YaVo Bar, haftanın her günü canlı müzik hizmeti veren işletmeler arasında yer almaktadır. 

Kaliteli müzik hizmetinin yanı sıra, işletmenin kokteylleri de oldukça beğenilmektedir. YaVo Bar’ın menüsünde yer alan diğer seçenekler ise, yerli – yabancı alkollü içecekler ve alkolsüz içeceklerdir. 

Gece eğlencesinin öncesinde otelin restoranında yemek ve sonrasında otelde konaklama imkanı bulunması işletmenin artıları arasında yer almaktadır.

YaVo Bar’ın menüsündeki ürünlerin fiyatları ilçe ortalamasındadır. İşletmede her bütçeye uygun içecek seçenekleri yer almaktadır. 

Adres: Kum Mahallesi, 74300 Amasra/Bartın