Sinop Gece Hayatı

Sinop tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra her ne kadar sakin bir şehir olsa da gece hayatı seven kişiler için de çeşitli aktiviteleri sunmaktadır. Özellikle yaz aylarında Sinop’ta gece hayatı hareketlenmektedir. 

Sinop, deniz kenarında kurulu olan bir şehir olduğundan dolayı eğlence mekanları da ağırlıklı olarak sahil ve liman bölgesinde bulunmaktadır. Sinop Limanı manzaralı barlar, kafeteryalar ve restoranlar yerel halkın eğlenebilmesini sağladığı gibi yabancı turistlerin de güzel bir gece geçirmesine olanak sunmaktadır.  

Sinop’ta gece kulüpleri genel olarak deniz manzaralı teraslara sahiptir. Kale Bar ise deniz manzaralı terasa sahip olan mekanların başında yer almaktadır.

Yaz aylarında denizin güneşin tadını çıkartmak için Sinop'taki tüm otelleri sizin için ayrıntılı bir şekilde Sinop otel fiyatları sayfamızda listeledik.


Saray Restoran

Eğlencenizi sadece bar ve kulüp olarak tercih etmek yerine rakı balık şeklinde bir gece planlıyorsanız Sinop’ta bu şekilde hizmet veren yerler bulunmaktadır. Denize sıfır olarak konumlandırılmış olan Saray Restoran rakı balık keyfi için öne çıkmaktadır.  

Bu işletmede hem deniz havası alabilir hem de yakamozları izleyebilirsiniz. Saray Restoran deniz manzarası kadar taze deniz ürünleri ve meze çeşitleriyle de beğeni kazanmakta olup, fiyatları Sinop ortalamasındadır. 

Adres: Camikebir, Meydankapı Mahallesi İskele Caddesi, Rıhtım Sokak No: 18, 57000 Sinop Merkez/Sinop

Sinop'ta birbirinden farklı mekanlar ile sizi büyüleyecek yerlerde keyifli vakit geçirmek için Sinop'ta gezilecek yerler yazımıza göz atabilirsiniz.


Kulis Bar

DJ eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek isteyen kişiler ise merkezde bulunan Kulis Bar’ı tercih etmektedir.  Şehir halkının eğlence için ilk durağı olan mekan, turistlerin de ilgisini çekmektedir. 

İçkinizi yudumlayarak sabahın ilk ışıklarına kadar dans etmek isterseniz, Kulis Bar’ı seçmeniz önerilmektedir. 

Adres: Meydankapı, Değirmen Sk. No:7, 57000 Sinop Merkez/Sinop

Sinop'un gece hayatı ile geceler hiç bitmeyecek. Sinop gezi rehberi sayfamıza uğramayı unutmayın.


Kale Bar

Sinop’ta gidebileceğiniz birçok bar yer almaktadır. Gece hayatına yön veren işletmeler arasında ilk sıralarda Kale Bar bulunmaktadır. Kale Bar’a gittiğiniz zaman geç saatlere kadar vakit geçirebileceğiniz gibi canlı müzik keyfini de yaşamanız mümkündür. 

Zengin içecek menüsü ile öne çıkan işletmede fiyatlar Sinop ortalamasında olup, en çok gençler tarafından tercih edilmektedir. 

Adres: Meydankapı, Bülent Ecevit Cd. No:13, 57000 Sinop Merkez/Sinop

Sinop'ta uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eden tatil köyleri için Sinop tatil köyleri sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.


Kıyı Bar

Sinop’ta vakit geçirdiğiniz sırada sınırsız eğlence için gidebileceğiniz bir diğer nokta ise; Kıyı Bar’dır. Canlı müzik olan mekanlar arasında olup, bunun yanı sıra pizzaları da oldukça meşhurdur. 

Zengin içecek menüsünün yanı sıra lezzetli öğünler de tadabileceğiniz mekanda, fiyatlar Sinop ortalamasındadır.

Adres: Camikebir, Bülent Ecevit Cd. No:7, 57000 Sinop Merkez/Sinop

Sinop'ta bir çok eğlenceli aktiviteler ile yüzünüzü güldürecek oteller için Sinop tatil otelleri sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.