Giresun Gece Hayatı

Giresun gece hayatı çok hareketli olmasa da ailecek ve arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçireceğiniz işletmeler vardır. Gece kulübü sayısı çok olmasa da yeterli sayıda eğlence mekanı bulunmaktadır.

Sahil kenarında bulunan mekanlarda lezzetli balıkları yerken rakı içebilir, türkü evlerine giderek eğlenebilir ve ucuz fiyatları ile dikkat çeken birahanelere giderek vakit geçirebilirsiniz.

Giresun’da gece eğlenmek için dışarı çıktığında sabaha kadar eğlenme imkanınız bulunmamaktadır. Mekanlar gece 12’ye kadar açık olmakta ve ardından sıra ile kapanmaktadır. Aracınız yoksa geç saatlerde tek ulaşım aracı taksiler olacaktır. 

Giresun'da gece kulüpleri ile eğlence mekanlarına yakın ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek oteller için Giresun oteller sayfamızı ziyaret edin.


Baraka Bar

Giresun’da eğlenmek, alkol almak için tercih edilebilecek otantik mekanlardan birisidir. Sahile yakın olması ve çok küçük olması nedeniyle misafirlerine samimi bir ortamda eğlence imkanı sunmaktadır. 

Yaz aylarında dış mekan hizmeti veren mekan küçük şehirlerde sıklıkla görülen salaş birahanelere tipik bir örnektir. Öğle saatlerinde hizmet vermeye başlayan işletme gece yarısına yakın hizmetine son vermektedir.

Adres: Sultan Selim Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Blv., 28100 Giresun 


Kulak Restoran

Giresun’da rakı balık yapılabilecek güzide mekanlardan birisidir. Özellikle yaz aylarında hem iç mekanı hem de dış mekanı ile misafirlerini ağırlamaktadır. Giresun Adası’nı izleyerek bu keyifli anı yaşamak için restoranı tercih edebilirsiniz.

1977 yılından bu tarafa hizmet veren Kulak Restoran hem konumu hem de sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile şehir halkı tarafından tercih edilmektedir.

450 kişiyi aynı anda ağırlama kapasitesine sahip mekanın menüsünde balıklar ile birlikte mevsim salata, ızgara, kuzu ve piyaz yer almaktadır. Uygun fiyat politikası ile müşterilerini memnun etmektedir. Gece 1’e kadar açıktır.  

Adres: Kulak Mevki No26, 28947 Keşap/Giresun

Giresun'un bünyesinde barındırdığı eşsiz güzelliklere şahit olmak için Giresun'da gezilecek yerler yazımıza göz atabilirsiniz.


Eşkina Restoran

Giresun’da sakin bir yerde eğlenmek ve rakı içmek isteyenlerin tercih ettikleri mekanlardan birisidir. Eşkina Restoran denize sıfır konumu ve kaliteli hizmeti ile 2009 yılından bu tarafa hizmet vermektedir. İşletmenin modern bir tasarıma sahip olması ve eşsiz lezzetler sunması tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

Gece 12’ye kadar misafirlerini ağırlayan mekanda denizi izleyerek rakı içebilir, taze balıklardan yiyebilir ve farklı mezeleri deneyebilirsiniz. En çok tavsiye edilen ürünleri karides güveç ve kaya levreği buğulamasıdır. Özellikle yaz aylarında şehre gelenlerin uğrak noktası olmaktadır. 

Adres: Kumyalı Cumhuriyet Parkı Merkez / Giresun


Emek Birahanesi

Giresun’un Görele ilçesinde bulunan küçük bir eğlence mekanıdır. Ucuz birası ve lezzetli yemekleri ile misafirlerini ağırlamaktadır. Küçük bir işletme olup genellikle şehir halkı tarafından tercih edilmektedir. Bira dışında fazla alkol çeşidi olmamakla birlikte tasarım olarak da salaş bir ortam sunmaktadır.

Öğle saatlerinde açılıp gece 12’ye kadar müşterilerine ağırlamaktadır. Kaliteli bir mutfağa sahip olan misafirlerine farklı mezeler ve çerezler de sunmayı başarmaktadır.  

Adres: 1. Hal Sok. No:10, Görele Merkez, Giresun

Giresun'da binlerce yıllık tarihi yerler ile sizi geçmişe götürecek yerler için Giresun gezi rehberi sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Bar 10

Bar 10, Giresun şehir merkezinde bulunan harika manzarası ile misafirlerini ağırlayan küçük bir eğlence mekanıdır. Çeşitli alkollerin sunulduğu barda farklı soğuk ve sıcak mezeler de bulunmaktadır. 12 farklı bira ile birlikte toplam 38 çeşit olduğu söylenmektedir.

Giresun’un eşsiz manzarasına karşı bira içmek isteyenler için öne çıkmaktadır. Kaliteli ve güzel bir hizmet sunulan işletmeyi genellikle öğrenciler tercih etmektedir. Yaz aylarında balkonunda keyifli vakit geçirme şansınız bulunmaktadır.

Yer sıkıntısı yaşamak istemeyen ziyaretçiler için rezervasyon olanağı sunulmaktadır. Öğle saatlerinde hizmet vermeye başlayıp gece 1’e kadar hizmetlerine devam etmektedir. 

Adres: Hacımiktat Mahallesi, Alparslan Cad./incedayı Sok. No:3, 28200 Giresun Merkez/Giresun


Ellez Bar

Çok geç saatlere kadar eğlenmek için Giresun merkezde gidebileceğiniz kaliteli bir mekandır. Geniş alkol menüsü içerisinde farklı çeşitler bulunmaktadır. Canlı müzik ile birlikte hızlı servis hizmetinin verilmesi mekanı tercih edilmesini sağlamaktadır. 

Yaz aylarında yoğun bir müşteri talebi olduğu için gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Bar hizmetinin yanında denize sıfır bir noktada bulunmasından dolayı yaz aylarında denize girmek için de tercih edilebilen beachi bulunmaktadır.

Gece saat 3’e kadar hizmet veren bar şehrin en elit eğlence mekanları arasında gösterilmektedir. Öğle saatlerinde başlayan hizmetleri arasında güzel bir yemek menüsü de öne çıkmaktadır.  

Adres: Gemilerçekeği Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:43, 28100 Giresun 

Giresun'da kaliteden ödün vermeyen ve bir çok aktiviteyi yapabileceğiniz oteller için Giresun 5 yıldızlı oteller sayfamıza göz atabilirsiniz.


454 Bar

Gece eğlenmek için Giresun’da tercih edilen mekanlardan birisidir. 454 Bar ismini şehrin telefon kodunda almıştır. Bodrum katta olmasına rağmen modern bir tasarıma sahip olan gece kulübünde eğlence geç saatlere kadar sürmektedir.

Bira fiyatlarının uygun tutulması ve nezih bir ortam olması ile birlikte canlı müzik de sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Güler yüzlü personeli ve kaliteli servisi ile şehre gelenlerinde uğradıkları noktalardan birisidir. 

Adres: Kapu Mah. Gazi Cad. Osman Fikret Topallı Sok. 6 Giresun

Giresun'da kendinizi ev sıcaklığında hissedebileceğiniz uygun fiyattaki butik oteller için Giresun butik oteller sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Masal Türkü Evi

Aileniz ile şehir turuna çıktığınızda gece yöresel müzikler dinlemek ve biraz dinlenmek için Masal Türkü Evi ideal mekanlardan birisidir. Güzel türkülerin söylendiği nezih bir ortamda seviyeli müşteriler ile eğlenme imkanı sunulmaktadır. 

Rakı ve bira ile birlikte farklı alkollerde sunulmaktadır. İşletmede sunulan geniş yemek menüsü ve kaliteli mezeler ile tercih edilecek elit noktalardan birisidir. Yaz aylarında yoğun olmasından dolayı rezervasyon yaptırarak gidilmesi tavsiye edilmektedir.

Saz eşliğinde söylenen müzikleri dinlerken uygun fiyatla sunulan menüden tercih ettiklerinizi gece geç saatlere tatmanız mümkündür.  

Adres: Gazi caddesi postane yanı (Gazi Caddesi) 28100 Giresun