Gaziantep Gece Hayatı

Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki en kalabalık şehirlerden biridir. Dinamik nüfus yapısına sahip olan şehirde gündüz hareketli olduğu kadar gece de bir o kadar eğlenceli geçmektedir. Bulunduğu bölgeye kıyasla Gaziantep şehri gece hayatı bakımından oldukça gelişmiştir.

Gaziantep gezinizde gece hayatı eğlencesi de yaşamak istiyorsanız şehirde birçok mekan bulmanız mümkündür. Barlar, gece kulüpleri ve türkü barlar Gaziantep’te gece eğlencesine devam etmek isteyenlere hizmet vermektedir.

Gaziantep'te keyifli bir tatil geçirmek için Gaziantep oteller sayfasında bulunan konaklama seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Sess Gaziantep

Şehrin merkezinde bulunan gece kulübünde hızlı ve güler yüzlü hizmet kalitesi bulunmaktadır. Mekanda DJ performansı ve kaliteli müzik seçimleriyle sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence sürmektedir.

Hizmet kalitesi yüksek olduğu için fiyat skalası da biraz yüksektir. Bira 30 - 40 TL’dir.

Adres: Pancarlı Mahallesi, Bahriye Üçok Bulvarı, Şehitkamil/Gaziantep

Gaziantep'teki tatilinizde mutlaka gezilmesi gereken yerleri ekibimiz sizin için Gaziantep'in gezilecek yerleri yazısında listeledi.


The North Shield Pub Gaziantep

The North Shield Pub, güzel dizayn edilmiş bir mekandır. Eğlencenin sınırsız olduğu mekanda siparişler hızlı gelmektedir. Huzurlu ve güvenilir gece mekanlarından biri olan The North Shield Pub özel toplantılar ve arkadaş ortamı için tercih edilebilecek yerlerdendir. Menü fiyatları lüks hizmetten kaynaklı biraz pahalıdır.

Adres: Yamaçtepe Mahallesi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi, Prime Mall Avm 33/71, 27560 Şehitkamil/Gaziantep

Gaziantep'te birbirinden farklı mekanlar ile sizi büyüleyecek yerler için Gaziantep gezi rehberi sayfamıza göz atabilirsiniz.


Grande Club & Bar

Grande Club & Bar, Gaziantep’te elit yerlerden biridir. Mekanda fiyatlar hizmet kalitesi bağlamında biraz yüksektir. Güler yüzlü hizmet ve sınırsız eğlence arayanlar için uygun adreslerden biridir.

Adres: Grand Hotel Gaziantep Ali Fuat Cebesoy Bulvarı, No:32, 27090 Gaziantep

Gaziantep'te kendinizi ev sıcaklığında hissedebileceğiniz uygun fiyattaki butik oteller için Gaziantep butik oteller sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Barcelona Club Lake Bistro Gece Kulübü

Barcelona Club Lake Bistro Gece Kulübü, havuz kenarında olup, göleti görmektedir. Yemek menüsü biraz zayıf olan mekanda seyyar salıncakta ilkbahar veya yaz mevsiminde sallanma imkanı bulunmaktadır. Kaliteli hizmetinden kaynaklı şehre uzakta bulunmasına rağmen tercih edilen yerlerden biridir.

Adres: Yamaçtepe Köyü sarısalkım Mahallesi, No:177, 27410 Şahinbey/Gaziantep

Gaziantep'te hayatınızın en mutlu gününün ve bu günü taçlandıran tatilin kusursuz geçmesi için Gaziantep balayı otelleri sayfamızı kontrol etmeyi unutmayın.


Bayazhan SPR Pub

Bayazhan, Cumhuriyet’in kuruluşundan daha eski tarihe sahip olan bir mekandır. Akustik tarzı ile gece hayatı eğlencesini sevenlere hitap etmektedir. Kaliteli personel misafir memnuniyetini arttırmaktadır.

Genellikle yabancı turistlerin ilgisini çeken mekanlardan biridir. Taş duvarlara sahip tarihi bir havası da bulunmaktadır. Fiyatlar hizmet ve mekan kalitesi bağlamında ortalamanın üzerindedir.

Adres: Akyol Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Şahinbey/Gaziantep