Denizli’nin Gece Hayatı

Denizli, Ege Bölgesi’nin 4. büyük şehridir. Nüfusun kalabalık ile turistik yapısı gece hayatını olumlu etkilemiştir. Ancak bu olumluluk çok gelişmiş bir gece hayatı anlamında değildir. Şehirde üniversitenin ve aktif genç nüfusun bulunması da gece hayatını ileriye götüren etkenlerden biridir.

Denizli’de eğlence mekanları genellikle Çamlık’tadır. Bölgede bulunan birçok kafe, bar ve restoran gece hayatının aktif olarak yaşandığı yerlerdir. Çamlık’ta gece vakti sokakların hareketli oluşu gece hayatının göstergesidir. Her zevke uygun eğlence mekanı şehir bünyesinde bulunmaktadır.

Denizli'de gece kulüplerine yakın ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek oteller için Denizli bölgesi otelleri sayfamızı ziyaret edin.


Pasha Club

Pasha Club, Denizli’de en kaliteli gece hizmeti sağlayan mekanlardan biridir. Grup olarak gelenlerin sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilme imkanına eriştiği yerler arasındadır. Sınırsız eğlence tutkunlarının vazgeçilmez adresidir. 

Öğrenci ve gençler için uygun fiyata sahiptir. Pasha Club’ın, samimi ve canlı bir atmosferi vardır.

Adres: Pamukkale (Atatürk) 20280 Denizli Türkiye

Denizli'de eski tarihi yapılardan tutun görkemli ve nefes kesen yerler için Denizli'de gezilecek yerler yazımızı ziyaret edin.


Marina Clup

Marina Club, uygun fiyata hizmet sağlayan gece mekanlarından biridir. Kaliteli hizmet ve hesaplı menüsü ile gençlerin tercih ettiği adrestir. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin devam ettiği mekanda samimi ve kalabalık bir ortam akimdir.

Adres: Pamuk Mahallesi No:46 (Turgut Özal Caddesi) Pamukkale Türkiye

Denizli'de antik kent gezileri, gece hayatı ve yol gezilerinden daha fazlası için Denizli gezi rehberine göz gezdirebilirsiniz.


Imagine Cafe & Bar

Denizli’deki en profesyonel teknik ekibe sahip olan işletme, gece eğlencesi için gelenlere hizmet vermek veren mekanlardan biridir. Mekanda bazı geceler düzenlenen organizasyonlar ile ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatmayı amaçlamaktadır.

İşletmede güler yüzlü ve samimi bir hizmet verilmektedir. Hızlı servis ve eğlenceli müzik ile farklı atmosfere sahip yerlerden biridir. En güzel oturma yeri ise bahçesidir. Konser olduğunda dinlemek istemeyen ziyaretçiler bahçe bölümünde ferah bir atmosferde ağırlanmaktadır. 

Alkollü içeceklerde belirli saat aralıklarında kampanyalar yapılmakta olup, içecek ücretleri ortalama 10 - 20 TL’dir. 

Adres: Siteler Mah. Doğan Demircioğlu Cad. No:19 (Ulus Caddesi) 20100 Denizli Türkiye

Gümüşhane'de gezilecek yerlere yakın uygun fiyatlı konaklama seçenekleri için Denizli apart oteller sayfasından bir tercih yapabilirsiniz.


Baron Gece Kulübü

Baron Gece Kulübü, konserleri ile ün salmış mekanlardan biridir. Gece vakti eğlenmek isteyenlerin uğrak noktası olan adres müzikli içkili yerlerdendir. 

Alt katında birbirinden değerli solist ve müzisyenler sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceyi devam ettirmektedir. Deli dolu ve gençlere hitap edebiliyor olması genellikle hafta sonu kalabalığına neden olmaktadır.

Adres: Kınıklı Cad. (Çamlık Girişi) 20020 Denizli Türkiye

Denizli'de merkezi noktalarda yakın, havuzlu ve jakuzili otellerin listesini Denizli havuzlu oteller sayfamızda bulabilirsiniz.