Silivri Gece Hayatı

İstanbul’da şehir merkezine uzak bir ilçe olan Silivri; deniz kenarındaki konumu ve yoğun olmayan nüfusu ile İstanbullular için güzel havalarda kaçış noktalarından biridir. 

Yaz aylarında artan nüfusu ile bir tatil beldesine dönüşen Silivri’ye, tarihi ve turistik bir gezi de planlayabilirsiniz.

Silivri’de gündüz yapabilecek pek çok farklı etkinlik bulabileceğiniz gibi, burada akşamları vakit geçirebileceğiniz restoran, bar ve eğlence mekanları da bulabilirsiniz. 

Arkadaşlarınızla şarkı söyleyip eğleyebileceğiniz Cadde Bistro, canlı müziğe eşlik edebileceğiniz Amiral Bar, müzik ve eğlenceyi buluşturan Küpeşte, sabaha kadar dans edebileceğiniz Club Biz 10, türkü dinleyebileceğiniz Yıldız Türkü Evi Restoran, bira eşliğinde sohbet edebileceğiniz Sahil 1 Birahanesi ve ocakbaşı kültürünü yaşatan Adana Ocakbaşı, Silivri’de akşam gidebileceğiniz mekanlar arasında yer almaktadır. 

Silivri'de tarihi ve turistik mekanlara yakın olan uygun fiyatlı oteller için Silivri oteller sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.


Müzik ve Eğlence: Küpeşte

Küpeşte, Silivri’de canlı müzik yapılan mekanlardan bir diğeridir. 

Bar ve kafe konsepti ile hizmet veren Küpeşte, ilçede Piri Mehmet Paşa Mahallesi mevkiinde, deniz kenarında yer almaktadır. 

Gündüz kafe akşam da müzikli eğlence mekanı olarak hizmet veren Küpeşte, alkollü olarak hizmet vermektedir. 

10:00 ile 00:00 saatleri arasında açık olan mekanın menüsünde; sıcak ve soğuk içecekler, kahvaltı seçenekleri, atıştırmalıklar ve tatlı çeşitleri ile alkol seçenekleri yer almaktadır.

Burada, iki kişi için ortalama 140 TL ödemeniz gerekmektedir. 

Adres: Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Kazım Koyuncu Yürüyüş Yolu No:36, 34570 Silivri/İstanbul

İstanbul'daki günübirlik eğlenceleriniz için rahat konaklama hizmeti veren otelleri İstanbul otel sayfamızda listeledik.


Canlı Müzik: Amiral Bar

Silivri’de Piri Mehmet Paşa Mahallesi’nde yer alan Amiral Bar, ilçede canlı müzik yapılan mekanlardan biridir. 

Kafe, bar ve pub konsepti ile hizmet veren Amiral Bar hem canlı müzik programları hem de deniz kenarındaki konumu ile tercih edilmektedir. 

Farklı ses sanatçılarının sahne aldığı Amiral Bar’da, genellikle yerli pop şarkılar seslendirilmektedir. 

Silivri’nin tarihi mekanlarından biri olan Amiral Bar, alkollü olarak hizmet vermektedir ve müzik dinlerken nargile içme olanağı da sunmaktadır. 

Menülerinde, alkollü içecekler ve atıştırmalık seçenekler yer almaktadır. 

Burada, iki kişi için ortalama 70 TL ödemeniz gerekmektedir. 

Adres: Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Koyuncu Sk. No:14 D:14, 34570 Silivri/İstanbul

Silivri'de birbirinden farklı mekanlar ile sizi büyüleyecek yerlerde keyifli vakit geçirmek için Silivri'de gezilecek yerler yazımıza göz atabilirsiniz.


Ocakbaşı Konsepti: Adana Ocakbaşı

Silivri’nin merkezinde, Piri Mehmet Paşa Mahallesi mevkiinde yer alan Adana Ocakbaşı, restoran konsepti ile hizmet veren bir mekandır. 

10:00 ile 00:00 saatleri arasında açık olan Adana Ocakbaşı’nda, masalarda yer alan ızgaralarda kendi ızgaranızı hazırlayabilir ya da ustaların elinden çıkan lezzetli kebapları deneyimleyebilirsiniz. 

Salaş bir mekanda hizmet veren Adana Ocakbaşı’nda alkol çeşitleri de yer almaktadır. 

Mekanda rezervasyon kabul edilmektedir. 

Adres: Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Piri Paşa Sk. No:26, 34570 Silivri/İstanbul

Silivri'de binlerce yıllık tarihi yerler ile sizi geçmişe götürecek yerler için Silivri gezi rehberi sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Karaoke Eğlencesi: Cadde Bistro

Pub konsepti ile hizmet veren Cadde Bistro, Silivri ilçesinde Piri Mehmet Paşa Mahallesi mevkiinde yer almaktadır. 

Sıcak bir atmosfer, keyifli bir ortam ve şık bir dekorasyon ile hizmet veren mekanda, kalabalık gruplar için karaoke etkinlikleri de düzenlenmektedir. 

Alkollü olarak hizmet veren Cadde Bistro, 10:00 ile 22:00 saatleri arasında açıktır. 

Menülerinde bira ve diğer alkol seçeneklerinin yanı sıra patates kızartması ve börek gibi atıştırmalık seçenekleri de yer almaktadır. 

Cadde Bistro, deniz manzaralı bir konuma ve havadar bir bahçeye de sahiptir. 

Adres: Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Atatürk Cd. No:13, 34570 Silivri/İstanbul

Silivri dışında il genelinde yapılmakta olan tüm etkinliklere ulaşmak için İstanbul gezi rehberi sayfasına göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.


Gece Kulübü: Club Biz10

Silivri’de Cumhuriyet Mahallesi’nde sahil şeridinde yer alan Club Biz10, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebileceğiniz bir gece kulübüdür. 

Mekan; Pazar, Pazartesi, Salı ve Perşembe günleri hariç hizmet vermektedir ve 22:30 ile 05:00 saatleri arasında açıktır. 

Gündüzleri beach club ve kafe akşamları da müzik ve gece kulübü konseptleri ile hizmet veren Club Biz10’da canlı müzik programları da bulunmaktadır. 

Club Biz10, alkollü olarak hizmet vermekte ve burada iki kişi için ortalama 80 TL ödemeniz gerekmektedir. 

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Kumsal Cad. No:23/K Parkköy, 34570 Silivri/İstanbul

Silivri'de uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eden tatil köyleri için Silivri tatil köyleri sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.


Türkü Geceleri: Yıldız Türkü Evi Restoran

Silivri’nin merkezinde, sahil şeridinde yer alan Yıldız Türkü Evi Restoran; türkü evi, bar ve restoran konsepti ile hizmet veren bir mekandır. 

12:00 ile 02:00 saatleri arasında açık olan mekan, alkollü olarak hizmet vermektedir. 

Menülerinde; ızgara çeşitleri ve meze gibi yemek seçenekleri de bulunmaktadır. 

Adres: Hüseyin Tufan Sokak, 39 Piri Mehmet Paşa, Silivri, İstanbul

Silivri'de bir çok özel aktiviteleri ile lüks bir konaklama deneyimi yaşayabileceğiniz Silivri 5 yıldızlı oteller listemize uğramayı unutmayın.


Bira ve Sohbet: Sahil 1 Birahanesi

Silivri ilçesinin sahilinde yer alan Sahil 1 Birahanesi; bira içmek ve arkadaşlarınızla oturup sohbet etmek için tercih edebileceğiniz, alkollü bir mekandır.

Salaş bir ortamda hizmet veren Sahil 1 Birahanesi, küçük bir mekanın içerisinde hizmet vermektedir. 

Adres: Piri Mehmet Paşa Mahallesi, 34594 Silivri/İstanbul