Safranbolu Gece Hayatı

Safranbolu zengin tarihi ve doğasının yanı sıra eğlenceli akşamlar geçirmek isteyen misafirlerini ağırlayabilecek mekânlara sahip olan bir ilçedir. Gündüz geleneksel Safranbolu konaklarında huzur bulduktan sonra gece bu mekânlarda Safranbolu’nun geçmişinin ruhunu içinize çekerken eğlence dolu anlar yaşamanız mümkündür.

Arnavut kaldırımlı sokaklarıyla, geleneksel Safranbolu mimarisiyle süslenmiş olan bu mekânlarda canlı müzik ve içki servisi bulunmaktadır.

Safranbolu’da gece hayatı genellikle Çeşme Mahallesi etrafında şekillenmiştir. Çeşme Mahallesi şehir merkezine yakın konumu ile kolay ulaşım olanağı da sunmaktadır. 

Safranbolu'da eğlence mekanlarına yakın olan uygun fiyatlı oteller için Safranbolu oteller sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.


Aquarius

Hem kafe hem de bar olarak hizmet veren Aquarius canlı müzik dinleme keyfi yaşayacağınız mekanlar arasında yer almaktadır. İşletme şehir merkezine yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlamaktadır. 

Ahşap mimarisi ile beğeni kazanan Aquarius’ta zengin içecek menüsü bulunmakta olup, fiyatları ilçe standartlarındadır. 

Adres: Çeşme Mahallesi, Hükümet Sok. Gülevi Hotel No:46, 78600 Safranbolu/Karabük

Safranbolu'da tatilinizi bir adım yukarı taşımak için gezmeniz gereken yerleri listeledik. Safranbolu'da gezilecek yerler yazımızı kontrol etmeyi unutmayın.


Hangar Disco

İlçenin en popüler eğlence mekanlarından Hangar Disco’da birbirinden lezzetli kokteylleri deneme imkanı bulabilirsiniz. Diskonun iç dekorasyonu tarihi görüntüsü bozulmadan dizayn edilmiştir.

Turizm sezonunda yoğun ilgiden dolayı önceden rezervasyon yaptırmanız önerilmektedir. Birçok sanatçı konserlerini bu mekânda vermektedir.

Hangar Disco’nun içki menüsünün yanı sıra közde kavrulmuş kahvesi de oldukça meşhurdur. 

İşletmenin fiyatları da gayet uygundur. Alkollü içecekler 15 TL – 30 TL arasında değişmekte olup, giriş ücreti ise 10 - 30 TL’dir. Bu fiyatlar etkinliklere ve günlere göre değişkenlik göstermektedir.

Adres: Çeşme Mahallesi, Hıdırlık Sk. No:10, 78600 Safranbolu/Karabük

Safranbolu'nun gece hayatı ile geceler hiç bitmeyecek. Safranbolu gezi rehberi sayfamıza uğramayı unutmayın.


Jack’s Bar Safranbolu

Jack’s Bar Safranbolu, Gümüş Konak Otel’in içerisinde hizmet vermektedir. Tarihi Hamamönü Sokağı’nda bulunan bar gecenin geç saatlerine kadar hizmet vermektedir.

İşletmenin iç dekorasyonu tarihi binasına uyumlu şekilde restore edilmiştir. Tarihi bir atmosferde hareketli müziklerle dans edeceğiniz bir akşam için bu işletmeyi tercih edebilirsiniz. 

Adres: Çeşme Mahallesi, Hamamönü Sk. 78600 Safranbolu/Karabük

Safranbolu'da lüks mimari tasarımları ile eşsiz açık büfe kahvaltı sunan ve havuzlu otellerin listesini Safranbolu havuzlu oteller sayfamızda bulabilirsiniz.


Arasna Cafe & Bar Safranbolu

Arasna Cafe & Bar Safranbolu, Arasna Otel’in 1.katında bulunmaktadır. Eskiden ahır olarak kullanılan alan restore edilerek günümüzdeki hâlini almıştır. Tarihi Cinci Hamamı’na ve Kaymakamlar Gezi Evi’ne çok yakın konumdadır.

Gece stres atmak için güzel bir mekândır. Bar geleneksel Safranbolu mimarisine sahiptir. 1992 yılında restore edilerek açılmıştır.

Adres: Çeşme Mahallesi, Eski Çarşı, Arasta Arkası Sk. 2/4, 78600 Safranbolu/Karabük

Safranbolu'daki tatil zevkinizi en yüksek kaliteye taşıyacak oteller için Safranbolu 5 yıldızlı oteller sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.