Kayseri Gece Hayatı

Kayseri’de gece hayatı sürekli olarak gelişmektedir. Şehrin yerel halkı gece hayatına pek düşkün olmasa da, üniversiteli öğrencilerin artmasıyla birlikte gece hayatı da son yıllarda oldukça renklenmiştir. 

Kayseri’de gece hayatının en renkli geçtiği ilçelerden birisi Talas’tır. Talas ilçesinde birbirinden farklı özelliklerde hizmet veren birçok gece kulübü, bar ve cafe bulunmaktadır. Gece eğlence mekânlarının yoğun olduğu diğer nokta ise Kayseri Cumhuriyet Meydanı’dır. Meydan etrafında onlarca farklı eğlence mekânı bulunmaktadır. Bu bölgelerin dışında Erciyes’te de barlar bulunmaktadır. Erciyes bölgesindeki barlar genellikle oteller içerisinde yer alır.

Kayseri'de gece kulüplerine yakın ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek oteller için Kayseri oteller sayfamızı ziyaret edin.


Harman Pub

Harman Pub Harman Pub

Kayseri il merkezinde İstasyon Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Canlı müzik yapılan mekânda alkollü veya alkolsüz içecekler servis edilmektedir. Aileler ve arkadaş ortamları için uygundur.

İç kısmı biraz küçüktür. Menüsü ise oldukça zengindir. Maç günlerinde maç yayınları da yapılmakta olan mekân, kapalı olduğu için manzaraya sahip değildir.

İçeceklerin yanı sıra yemek de yiyebileceğiniz bir mekan olan Harman Pub’a ulaşım ise özel araçlar ve taksilerle sağlanmaktadır.

Adres: İstasyon Cad. No:5/B Kayseri/Türkiye

Kayseri'deki tatilinizde mutlaka gezilmesi gereken yerleri ekibimiz sizin için Kayseri'de gezilecek yerler yazısında listeledi.


Kaşık-La Restaurant 

Kaşık-La Restaurant Kaşık-La Restaurant

Kayseri’de mantı için en çok tercih edilen restoranlardan bir tanesi olan Kaşık-la Restaurant’ın birçok şubesi bulunmaktadır. Merkez şubesi Kocasinan’dadır. 

Restoranda mantı dışında birçok farklı yöresel lezzet de bulunmaktadır. Restoranın açılış saati 07.30’dur. Mantıları ise özel olarak üretilmektedir. Fiyatlar ise Kayseri genelinin biraz üzerindedir. 

Adres: Şeker Mahallesi Osman Kavuncu Bulvarı No: 370 Kocasinan / KAYSERİ

Kayseri'nin gece hayatı ile geceler hiç bitmeyecek, daha fazla seçenek için hazırladığımız Kayseri gezi rehberine uğramayı unutmayın.


SineMasal Bistro

Sinemasal Bistro Sinemasal Bistro

Kayseri’nin en özgün mekânı olarak bilinmektedir. Alparslan Mahallesi’nde bulunmakta olan SineMasal Bistro, sinema konseptiyle dikkat çekmektedir. Aileler ve arkadaş grupları için uygun olan mekânda çok lezzetli yemekler misafirlere sunulmaktadır. Yemekler dışında kahve seçenekleriyle de oldukça zengin bir menüye sahiptir.

Özel günlerde rezervasyon yaptırma hizmeti sunulmaktadır. Mekân aynı zamanda nargile cafe olarak da hizmet vermektedir. Kişi başı ücret ise 5 TL ile 50 TL arasında değişmektedir.

Adres: Alparslan Mah, Mustafa Simsek Blv, Gokce Fidan Sk, No :5/B Melikgazi, Kayseri 48300 Türkiye

Kayseri'de kaliteden ödün vermeyen ve bir çok aktiviteyi yapabileceğiniz oteller için Kayseri 3 yıldızlı oteller sayfamıza göz atabilirsiniz.


Yeşilgöl Night Clup

Yeşilgöl Night Clup Yeşilgöl Night Clup

Kayseri il merkezine bağlı Cırgalan Mahallesi’nde bulunan Yeşilgöl Night Clup, akşam 21.00’de açılmaktadır. Şehrin biraz dışında kalmakta olan gece kulübüne taksilerle veya özel araçlarla gidilebilir.

Gece kulübünün girişi ve gece ışıklandırmaları oldukça dikkat çekicidir. İçkili olan mekân, aileler için de uygundur. Genellikle pop müzik tarzı çalınmaktadır. Mekân oldukça geniştir ve masalar arası mesafe uygun olarak ayarlanmıştır. Özel günlerde rezervasyon yaptırma şansınız da bulunmaktadır. Menü fiyatları ise Kayseri genelinin biraz üzerindedir. 

Adres: Cırgalan Mahallesi, D260, 38110 Kocasinan/Kayseri


Club Piyano Kayseri

Club Piyano Kayseri Club Piyano Kayseri

Club Piyano Kayseri, Kayseri il merkezinde Boğazköprü mevkiinde bulunmaktadır. Akşam saatlerinde canlı müzik yapılmakta olan mekânın menüsü oldukça zengindir. Mekâna ulaşım, taksiler veya özel araçlar ile sağlanabilmektedir.

Mavi ışıklandırmanın hakim olduğu mekân disko havasındadır. Masalar oldukça şık görünümlüdür ve masaların arasındaki mesafe geniş tutulmuştur. Mekânda özellikle mezeler oldukça lezzetlidir. İçkili bir mekân olan Club Piyano’da ses sistemi de oldukça kalitelidir.

Genellikle pop müzik çalınmaktadır. Aileler ve arkadaş grupları için uygundur. Herhangi bir giriş şartı yoktur. Menü fiyatları ise Kayseri geneline göre ne ucuz ne de pahalıdır. 

Adres: Boğazköprü Mevkii, 39090 Kayseri/Türkiye

Kayseri'de merkezi noktalarda yakın, havuzlu ve jakuzili otellerin listesini Kayseri havuzlu oteller sayfamızda bulabilirsiniz.


Seyir Cafe & Restaurant

Seyir Cafe & Restaurant Seyir Cafe & Restaurant

Kayseri manzarasını izleyerek eğlenmek isteyenlerin tercih ettiği Seyir Cafe & Restaurant, Talas ilçesinde yer almaktadır. Yapının teras kısmında bulunan cafe, Kayseri’nin eşsiz manzarasını gözler önüne sermektedir. 

Mekân aileler ve arkadaş grupları için uygundur. Üniversite öğrencilerinin yoğun olarak takıldığı mekânda haftanın bazı günlerinde canlı müzik programları düzenlenmektedir. Mekan içerisinde alkollü içecek servisi yapılmamaktadır. Menü fiyatları ise Kayseri geneline göre değerlendirildiğinde biraz pahalıdır. 

Adres: Tablakaya Mh. Yukarı Talas Cd. No:2 (Talas) Kayseri/Türkiye