Karabük Gece Hayatı

Karabük tarihi ve doğası ile dikkat çeken küçük bir Karadeniz ilidir. Şehrin gündüz doğal güzellikleri ve tarihi mekânlarını gezdikten sonra akşam eğlenceli zaman geçirebileceğiniz kaliteli mekânları bulunmaktadır.

Bütün ilçeleri il merkezine çok yakın olduğu için ulaşım konusunda da kolaylık sağlamaktadır. Eğlence mekânlarının birçoğu Safranbolu ilçesindeki Çeşme Mahallesi’nde bulunmaktadır.

Karabük’te gece hayatı genellikle canlı müzik yapılan geleneksel Safranbolu evlerinin restore edilmesiyle oluşturulan bar ve diskolarda geçmektedir.

Karabük'te gezilecek yerlere yakın göz alıcı dizaynları ile sizi cezbedecek oteller için Karabük oteller sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Dublaj Performance Hall Safranbolu

Dublaj Performance Hall, Safranbolu’nun Hüseyin Çelebi Mahallesi’nde sabahın ilk ışıklarına kadar canlı müzik dinleyebileceğiniz bir mekandır.

Mekana ulaşım Karabük il merkezinden özel aracınız ile yaklaşık 15 dakikadır. Belediye otobüs seferleri gece 12 gibi son bulduğu için bu saatten sonra gidecekseniz taksilerle veya özel aracınız ile ulaşım olanağı bulunmaktadır. 

Dublaj Performance Hall Safranbolu sabaha 05.00’e kadar hizmet vermektedir. 

Adres: Hüseyin Çelebi Mahallesi, Kaya Erdem Cd. No:1, 78600 Safranbolu/Karabük

Karabük'te doğal güzellikleri ile sizi büyüleyecek yerler için Karabük'te gezilecek yerler makalemizi kontrol etmeyi unutmayın.


Jack’s Bar Karabük

Gümüş Konak Otel’in giriş kısmında bulunan Jack’s Bar Karabük’te geç saatlere kadar eğlenebileceğiniz mekanlar arasında yer almaktadır.

Uygun fiyat ve sıcak ortamıyla dikkat çeken bu işletmeye ulaşım Karabük il merkezinden 15 dakika sürmektedir. Safranbolu’nun Çeşme Mahallesi’nde bulunan barda zaman zaman ünlü DJ’ler ve sanatçılar sahne almaktadır.

Mekanın dekorasyonu ise tarihi Safranbolu evlerinin restore edilmesiyle oluşturulmuştur.

Adres: Çeşme Mahallesi, Hamamönü Sk. 78600 Safranbolu/Karabük

Karabük'te binlerce yıllık tarihi yerler ile sizi geçmişe götürecek yerler için Karabük gezi rehberi sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Köroğlu Konakları

Köroğlu Konakları birbirinden lezzetli mezeleri ile ön plana çıkmaktadır. Mezelerin yanında rakınızı yudumlayabilir ve sakin bir ortamda huzur bulabilirsiniz. Lezzetleriyle ön plana çıkan bu mekan Safranbolu ilçesinde bulunmaktadır.

Köroğlu Konakları’nın konaklama olanağı, araç kiralama hizmeti ve havaalanı servisi bulunmaktadır.

Dışardan görünümü de oldukça etkileyici olan mekanda et ve mezelerin lezzeti tüm bölgeye nam salmıştır.

Adres: Cemal Caymaz Mah. Çamlıca Sok. No: 14 Safranbolu/Türkiye

Karabük'te yeni evlenen çiftler için romantik balayı tatili seçeneklerini Karabük balayı otelleri sayfasında yer almaktadır.


Tarihi Havuzlu Köşk Restaurant Karabük

Tarihi Havuzlu Köşk Restaurant’ta fasıl dinleyebileceğiniz bir ortam sunulmaktadır. Yöresel lezzetlere sahip mekan şehir merkezine yakın konumuyla da avantaj sağlamaktadır. 

Ailenizle ve sevdiklerinizle giderek rahatlıkla eğlenebileceğiniz kaliteli atmosferi ile dikkat çeken restoranda ortalama fiyat aralığı 35-40 TL arasındadır.

Kapanış saati 02.00’dir.

Adres: Bağlarbaşı Mahallesi, Dibekönü Cd. No:32, 78600 Safranbolu/Karabük

Karabük'te içerisinde bir çok aktiviteye izin veren ailenizle keyifli zamanlar geçirmenize imkan sağlayan Karabük tatil otelleri seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.