Bartın Aile Otelleri

Bartın bölgesinde 21 adet aile oteli bulunmaktadır.

Amasra Öğretmenevi Amasra

Amasra Öğretmenevi

Şehir Amasra Sadece Oda
İNCELE
Amasra Uygulama Oteli Amasra

Amasra Uygulama Oteli

Uygulama Amasra Oda Kahvaltı
İNCELE
İnkum Terrace Otel Bartın

İnkum Terrace Otel

Bungalov Bartın Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Amasra Ayışığı Pansiyon Amasra

Amasra Ayışığı Pansiyon

Pansiyon Amasra Sadece Oda
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Northdoor Hotel Bartın

Northdoor Hotel

Tatil Bartın Oda Kahvaltı
İNCELE
Küre Dağ Evi Bartın

Küre Dağ Evi

Dağ Bartın Oda Kahvaltı
İNCELE
Amasra Ceylin Otel Amasra

Amasra Ceylin Otel

Apart Amasra Oda Kahvaltı
İNCELE
Günter Seher Otel Amasra

Günter Seher Otel

Tatil Amasra Oda Kahvaltı
İNCELE
Amasra Grand Kirazlar Otel Amasra

Amasra Grand Kirazlar Otel

Tatil Amasra Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Seymen Otel Amasra

Seymen Otel

Şehir Amasra Oda Kahvaltı
İNCELE

Bartın Tatili Hakkında

Türkiye’nin tam olarak keşfedilmemiş illerinden biri olan Bartın, yavaş yavaş turizmde söz sahibi olmaya başlamaktadır. İl içerisinde yer alan pek çok farklı seçeneğin yanı sıra plajlar ve koylar, tatilcilerin sıklıkla uğradıkları bölgeler olmaktadır. 53 kilometrelik bir sahil şeridi ile misafirlerini ağırlayan Bartın’da Küçük ve Büyük Liman Plajları, Bozköy Plajı, Karaman Koyu ve Çakraz Plajı gezip görmek isteyebileceğiniz yerler olarak dikkat çekmektedir. Üstelik bu seçeneklerin çoğu ücretsiz olduğu için yaz sıcağından kurtulmak adına koylara ve plajlara giderek serin deniz suyuna girebilirsiniz.

Bartın ili içerisinde pek çok farklı noktada doğal güzellikler ve mağaralar yer almaktadır. Güzel manzaralara ulaşabileceğiniz ve keyifli zamanlar geçirebileceğiniz Gürcüoluk Mağarası, Tavşan Adası, Ulukaya Şelalesi, Göldere Şelalesi, Bakacak Tepesi, Bartın Çayı ve İnkumu gibi yerler doğal güzellikler olarak dikkat çekmektedir. Bölgeye yapacağınız seyahatinizin ardından tüm bu yerleri tek bir vasıta yardımı ile gezebilme şansına sahipsiniz.

Bartın il sınırları içerisinde birbirinden önemli tarihi yapı seçenekleri de yer almaktadır. 4000 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Bartın’da Bartın Fatih Camii, Güzelcehisar Kalesi, Direkli Kaya, Amasra Kemerdere Köprüsü, Antik Tiyatro ve Cenova Şatosu gibi yerler görmek isteyebileceğiniz tarihi yapılardır. Tarihini koruyabilen nadir illerden biri olan Bartın’ı ziyaret ettiğinizde eğlenceli geziler düzenleyebilirsiniz.

Bartın’da uygun oteller ile birlikte konaklamalarınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Onlarca farklı otel seçeneğinin yer aldığı Bartın’da deniz kıyısında veya şehir içinde, her bütçeye uygun otel seçenekleri ile birlikte vakit geçirebilmek mümkündür. Genellikle uygun fiyatlara sahip olan otellerin çoğunda kahvaltı, misafirlere ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Güzel manzaraları odalarda konaklayarak konforlu bir tatil geçirmek ve geziler düzenlemek için sizler de Bartın’ı tercih edebilirsiniz.

Aile Oteli Tatili Hakkında

Ailenizle güzel bir tatil yapmak istiyorsanız seçebileceğiniz en iyi otel türü ise “Aile Otelleri” olmaktadır. Aile otelleri özellikle ailelere uygun şekilde dizayn edilmiş otellerdir. Sizlerin sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirmeniz için çalışılmaktadır. Aile otelleri artık tüm Türkiye’de oldukça yaygınlaşmış durumdadır.

Aile otelleri çocuklar için çok yardımsever otellerdir. Bu otellerde çocuklarınızın rahatlıkla vakit geçirebileceği çeşitli aktiviteler bulunmaktadır. Çocuklar için özel olarak hazırlanmış olan bu aktiviteler aynı zamanda çocuklarınız için öğretici aktiviteleri de içermektedir. Bazı aile otellerinde ise çocuklar için hazırlanmış özel kreşler de bulunmaktadır. Bu kreşler sayesinde siz eşinizle birlikte havuz başında vakit geçirirken, çocuklarınız dinlenebilme ve eğlenebilme fırsatlarını yakalayacaktır.

Aile otellerinde belli yaş sınırındaki çocuklar için de ücret alınmamaktadır. Aile otellerinde aynı zamanda Aquaparklar da bulunmaktadır. Çocuklarınız ve sizler için de özel konseptler hazırlanmıştır. Aile otellerinin bazıları ise “İslami” konseptlerinde bulunmaktadır. İslami konseptli otelleri de aile otelleri arasından bulabilirsiniz.

Aile otelleri herşey dahil oteller olabildiği gibi yarım pansiyon oteller de bulunmaktadır. Yani, her ailenin durumuna göre bulabileceğiniz aile otelleri bulunmaktadır. Aile otellerinin bazılarında ise alkolsüz hizmet verilmektedir. Bunları da otel seçeneğiniz içerisindeki özelliklere bakarak öğrenebilirsiniz. Diğer yandan bazı aile otellerinde kapalı havuz seçeneği de bulunmaktadır.

Kış ya da yaz tatiliniz için rahatlıkla bulabildiğiniz özel aile otelleri bulunmaktadır. Kış tatili yapmak isterseniz de en gözde tatil mekanlarında aile otellerini bulabilmeniz mümkündür. Sizin sadece yapmanız gereken size en uygun oteli bulmanızdır.

Yaz, kış tatilleri için en uygun Aile Otelleri bulabilmek oldukça kolaydır. Hem de Türkiye’de sizlere bir sürü seçenek sunulmaktadır. En uygun ve en güzel oteli bularak tatilinizi harika geçirebilirsiniz.