Bahçelievler Kahvaltı Mekanları

Şehir merkezine yakın konumu ile İstanbul gezinizde gelebileceğiniz Bahçelievler ilçesinde, günün her saatinde damak zevkinize ve bütçenize uygun yemek seçenekleri bulabilirsiniz.

Bahçelievler’de; güne erken bir başlangıç yapacaksanız mis gibi poğaçalar eşliğinde pastaneleri, keyifli bir kahvaltı için serpme ve açık büfe kahvaltı seçeneklerini, lezzetli Van kahvaltısını, bol çeşitli ve taptaze gözlemeleri, pratik sandviç çeşitlerini, köy kahvaltısını ve birbirinden lezzetli börek ve simit çeşitlerini bulabilirsiniz. 

Bahçelievler'de uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eden konaklama hizmetleri için Bahçelievler hotel sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.Pazar Günleri Açık Büfe Kahvaltı: Hacı Bozan Oğulları

Bahçelievler ilçesinin merkezinde yer alan Hacı Bozan Oğulları; kebap, ızgara ve tatlı çeşitleri servis edilen bir mekandır. 

Kahvaltı servisinin de yapıldığı Hacı Bozan Oğulları, 08:00 ile 22:30 saatleri arasında açıktır. 

Kahvaltı menülerinde; pazar günleri açık büfe kahvaltı ortalama 65 TL, serpme kahvaltı ortalama 45 TL, klasik kahvaltı tabağı ise ortalama 30 TL’dir. 

Adres: Bahçelievler Mahallesi, E-5 İncirli Yanyol, Köroğlu Sokak, No 2, Bahçelievler, İstanbul

İstanbul’da tarihi yerlere yakın olup birbirinden farklı uygun fiyatları ile göz alıcı oteller için İstanbul’daki oteller sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Lezzetli Hamur İşleri: Komşufırın

İzzettin Çalışlar Caddesi üzerinde yer alan Komşufırın, fırın ve kafe konsepti ile hizmet veren bir mekandır. 

10:00 ile 22:00 saatleri arasında açık olan Komşufırın’ı, lezzetli hamur işleri için tercih edebilirsiniz. 

Kahvaltı menülerinde; kruvasan çeşitleri ortalama 7-12 TL, poğaça ve açma çeşitleri ortalama 2-3 TL, börek çeşitleri ortalama 6-9 TL ve sandviç çeşitleri ortalama 7-20 TL arasında değişiklik göstermektedir. 

Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi, No 27/A, Bahçelievler, İstanbul

Bahçelievler'in bünyesinde barındırdığı eşsiz güzelliklere şahit olmak ve keyifli tatil için Bahçelievler'de gezilecek yerler yazımıza göz atabilirsiniz.


Serpme Kahvaltı: N10 Cafe

Bahçelievler’de Adnan Kahveci Bulvarı’nda yer alan N10 Cafe, restoran ve kafe konsepti ile hizmet vermektedir. 

09:00 ile 01:00 saatleri arasında açık olan N10 Cafe’de, kahvaltı servisi de bulunmaktadır. 

N10 Cafe’de; peynir çeşitleri, şarküteri tabağı, reçel ve bal, tahin pekmez, kaymak, ezme çeşitleri, haşlanmış yumurta, kuru meyveler, yeşillik, söğüş salata, börek çeşitleri, patates kızartması ve sınırsız çay eşliğinde iki kişilik olarak servis edilen serpme kahvaltı ortalama 60 TL’dir. 

Kahvaltı menülerinde ayrıca; klasik kahvaltı tabağı, sıcak kahvaltı tabağı, menemen çeşitleri, sahanda yumurta, tost çeşitleri, mıhlama, gözleme, sandviç ve omlet çeşitleri de yer almaktadır. 

Adres: Bahçelievler Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı, No 73/A, Bahçelievler, İstanbul

Bahçelievler'de birbirinden farklı mekanlar ile sizi büyüleyecek yerler için Bahçelievler gezi rehberi sayfamıza göz atabilirsiniz.


Van Kahvaltısı: Big House

Bahçelievler’de Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde yer alan Big House, restoran ve kafe konsepti ile hizmet veren bir mekandır. 

08:00 ile 02:00 saatleri arasında açık olan mekânda, kahvaltı servisi de bulunmaktadır. 

Big House’de iki kişilik olarak servis edilen Van kahvaltısı ortalama 50 TL, serpme kahvaltı ortalama 40 TL ve klasik kahvaltı tabağı ortalama 20 – 30 TL’dir. 

Kahvaltı menülerinde ayrıca; yumurta ve omlet çeşitleri, menemen, krep gibi seçenekler de mevcuttur. 

Adres: Bahçelievler Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı, No 95, Bahçelievler, İstanbul

Bahçelievler dışında il genelinde yapılmakta olan tüm etkinliklere ulaşmak için İstanbul gezi rehberi sayfasına göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.


Lezzetli Gözleme Çeşitleri: Yeşilçam Kahve Evi Bahçelievler

Bahçelievler ilçesinin merkezinde yer alan Yeşilçam Kahve Evi Bahçelievler; restoran ve kafe konsepti ile hizmet veren bir mekandır. 

09:30 ile 00:00 saatleri arasında hizmet veren Yeşilçam Kahve Evi Bahçelievler’de kahvaltı servisi de yapılmaktadır. 

Kahvaltı menülerinde; kaşarlı, sucuklu- kaşarlı, kavurmalı- kaşarlı, karışık, tavuklu- mantarlı, patates- kaşarlı ve tavuk gözleme çeşitlerinin fiyatları ortalama 13-17 TL arasında değişiklik göstermektedir. 

Adres: Bahçelievler Mahallesi, Menekşe 1 Sokağı, No:83, Bahçelievler Merkez, İstanbul

Bahçelievler'de bir çok özel aktiviteleri ile lüks bir konaklama deneyimi yaşayabileceğiniz Bahçelievler lüks oteller listemize uğramayı unutmayın.


Köy Kahvaltısı: Çakmak by Gönenli

İlçede İzzettin Çalışlar Caddesi’nde yer alan Çakmak by Gönenli, restoran ve kafe konsepti ile hizmet vermektedir. 

08:00 ile 21:00 saatleri arasında açık olan mekanda, iki kişi için ortalama 60 TL ödemeniz gerekmektedir. 

Peynir çeşitleri, tereyağı- tulum, zeytin çeşitleri, bal, reçel çeşitleri, ezme çeşitleri, şarküteri ürünleri, söğüş salata, börek çeşitleri ve sınırsız çay eşliğinde servis edilen köy kahvaltısının fiyatı ortalama 70 TL’dir ve köy kahvaltısı iki kişiliktir. 

Kahvaltı menülerinde ayrıca; serpme kahvaltı, klasik kahvaltı tabağı, lüks kahvaltı tabağı, soğuk sandviç, gözleme çeşitleri, tost çeşitleri, sahanda yumurta ve omlet çeşitleri de yer almaktadır. 

Adres: Bahçelievler Mahallesi, İzzettin Çalışlar Caddesi, No 26, Bahçelievler, İstanbul

Bahçelievler'de doğa ile iç içe mekanlara yakın kaliteli hizmet sunan konaklama seçeneklerini Bahçelievler 5 yıldızlı oteller sayfasında bulabilirsiniz.


Uygun Fiyatlı Kahvaltı: VM Cafe

Bahçelievler ilçesinin merkezinde yer alan VM Cafe, restoran ve kafe konsepti ile hizmet vermektedir. 

24 saat açık olan VM Cafe’de, kahvaltı servisi de bulunmaktadır. 

Kahvaltı menülerinde; omlet çeşitleri ortalama 10 TL, poğaça ve açma çeşitleri ortalama 2.5 TL, kahvaltı tabağı ortalama 15 TL ve soğuk sandviç çeşitleri ortalama 10 TL’dir. 

Adres: Bahçelievler Mahallesi, Kültür Sokak, No 1, Bahçelievler, İstanbul