Bahçelievler Gece Hayatı

Şehir merkezine yakın konumu ile Bahçelievler; turistik bir gezi, tatil ya da iş seyahati için geldiğiniz İstanbul’da, ziyaret edebileceğiniz bölgelerden biridir.

Günün erken saatlerinde keyifli bir kahvaltı, ardından kültürel bir gezi ve çeşitli aktivitelerden sonra Bahçelievler’de akşam keyifli bir yemek yiyebilir, ocakbaşı yapabilir, türkü gecelerine katılabilir, bira eşliğinde sohbet edebilir ya da dilerseniz lezzetli kokteyllerin tadına bakıp fonda çalan müziğin keyfini çıkartabilirsiniz.

Bahçelievler'de gezilecek yerlere yakın göz alıcı dizaynları ile sizi cezbedecek oteller için Bahçelievler oteller sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Canlı Müzik: Çark Restaurant

Bahçelievler ilçesinin Yenibosna semtinde yer alan Çark Restaurant, restoran konsepti ile hizmet veren ve canlı müzik performansları sergilenen bir mekandır.

Alkollü olarak hizmet veren Çark Restaurant, 15:00 ile 04:00 saatleri arasında açıktır.

Haftanın hemen her günü canlı müzik programları düzenlenen restorana gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız önerilmektedir.

Çark Restaurant’ta limitsiz alkolsüz fiks menünün kişi başı fiyatı ortalama 90 TL’dir.

Adres: Yenibosna Merkez Mahallesi Değirmenbahçe Caddesi, Bahçelievler/İstanbul

Bahçelievler'de birbirinden farklı mekanlar ile sizi büyüleyecek yerlerde keyifli vakit geçirmek için Bahçelievler gezilecek yerler yazımıza göz atabilirsiniz.


Türkü Geceleri: Canlar Türkü Evi

Bahçelievler’de Soğanlı mevkiinde yer alan Canlar Türkü Evi, haftanın belirli günlerinde canlı müzik programları düzenlenen ve alkollü olarak hizmet veren bir mekandır.

Alkol seçenekleri arasında rakı ve bira ve yemek seçenekleri arasında mezelerin öne çıktığı Canlar Türkü Evi, uygun fiyatlı menüsü ile de tercih edilmektedir.

Bahçelievler'de binlerce yıllık tarihi yerler ile sizi geçmişe götürecek yerler için Bahçelievler gezi rehberi sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Keyifli Akşam Yemeği: Balıkçı Saffet

Bahçelievler ilçesinde Siyavuşpaşa Mahallesi mevkiinde yer alan Balıkçı Saffet, balık ve deniz mahsulleri servis edilen bir restorandır.

14:00 ile 23:00 saatleri arasında açık olan mekan, alkollü olarak hizmet vermektedir.

Izgara balık çeşitleri ve lezzetli mezeleri ile tercih edilmektedir.

Balıkçı Saffet’te iki kişilik yemek için ortalama 350 TL ödemeniz gerekmektedir. Masa rezervasyonu zorunludur.

Adres: Siyavuşpaşa Mahallesi, 57, Çamlık Cd., 34182 Bahçelievler/İstanbul


Ocakbaşı Konsepti: Yeni Hünkâr Mangalbaşı

Bahçelievler ilçesinin merkezinde yer alan Yeni Hünkar Mangalbaşı, 09:00 ile 01:00 saatleri arasında açıktır.

Alkollü olarak hizmet veren mekânda, masalarda yer alan ızgaranın üzerinde seçeceğiniz etleri pişirebilir ve masanın etrafında keyifli sohbetlere dalabilirsiniz.

Kasap bölümünden seçeceğiniz et ve tavukları dilerseniz kendiniz pişirebilir, dilerseniz de ustalardan pişirmelerini talep edebilirsiniz.

Nezih bir ortam ve keyifli bir atmosfere sahip olan Yeni Hünkar Mangalbaşı, aile ve grup yemekleri için ideal bir mekan seçeneği sunmaktadır.

Adres: Bahçelievler Mahallesi, İzzettin Çalışlar Cd. No:52, 34180 Bahçelievler/İstanbul

Bahçelievler'de denize bir kaç dakika yürüme mesafesinde olup sizi cezbedecek oteller için Bahçelievler denize sıfır havuzlu oteller sayfamıza göz atmayı unutmayın.


Bira ve Sohbet: Turkish Pub

Bahçelievler’de Siyavuşpaşa Caddesi üzerinde yer alan Turkish Pub, 10:00 ile 02:00 saatleri arasında açıktır.

Alkollü olarak hizmet veren mekân, meyhane konsepti ile hizmet vermektedir.

Uygun fiyat, samimi bir ortam ve lezzetli bir menü bulabileceğiniz Turkish Pub’da biranızı yudumlarken arkadaşlarınızla keyifli sohbetlere dalabilirsiniz.

Adres: Siyavuşpaşa Mahallesi, Siyavuşpaşa Cd. No:1 D:No:10, 34182 Bahçelievler/İstanbul

Bahçelievler'de bir çok aktiviteyi içerisinde barındıran ihtişamlı otelleri sizin için Bahçelievler lüks oteller sayfasında listeledik.


Rakı Sofrası: Sosta Cafe Restaurant

Bahçelievler ilçesinin merkezinde yer alan Sosta Cafe Restaurant; kafe, restoran ve ocakbaşı konsepti ile hizmet vermektedir.

11:00 ile 02:00 saatleri arasında açık olan restoran, otantik bir atmosferde keyifli bir akşam yemeği ve lezzetli mezeler eşliğinde rakınızı yudumlama olanağı sunmaktadır.

Alkollü olarak hizmet veren Sosta Cafe Restaurant’ta iki kişilik akşam yemeği için ortalama 250 TL ödemeniz gerekmektedir.

Menülerinde kebap çeşitleri ve meze çeşitleri öne çıkmaktadır.

Adres: İzzettin Çalışlar Cad. No:60 Çalışlar Bahçelievler / İstanbul