Sapanca Gece Hayatı

Sapanca, sakin ve huzurlu bir tatil yapmak isteyen seyahat severlerin birinci tercihi olsa da gece hayatına tempo katan birkaç işletme mevcuttur. Bazı bar, restoran ve otellerde etkinlikler düzenlenmekte ve ilçenin sessiz atmosferinin yerini eğlenceli akşamlar almaktadır.

Sapanca Gölü karşısındaki restoranlarda akşam yemeğinizi sevdiklerinizle birlikte yerken güzel Türk müzikleri dinleyebilir, keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Ayrıca gençler için Sapanca gölü çevresindeki otel ve barlarda büyük partiler ve organizasyonlar yapılmaktadır.  

Sapanca'da uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eden konaklama hizmetleri için Sapanca hotel sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.


Gölevi Restaurant

Sapanca Gölü’nün muhteşem doğal güzelliği ve manzarasına karşı aileniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle beraber hoş sohbetli, sakin bir akşam geçirmek istiyorsanız Gölevi Restaurant’a bir akşam yemeği tercih edebilirsiniz.

Göl kıyısındaki iskelenin masaları için rezervasyon yaptırmanız önerilmektedir. İşletme çalışanları ve garsonları güler yüzlü ve servisleri hızlıdır. Hazırladıkları mezeler çok taze ve lezzetlidir. Buraya rakı balık için gelecekseniz Gölevi Restaurant’ın manzarasının sofranızda meze olacağına emin olabilirsiniz. 

Sapanca’yı sonbahar ve kış aylarında ziyaret etmeyi planlıyorsanız Gölevi Restaurant içerisinde şömine başında akşam yemeğinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Konumu itibariyle manzarası ve hizmet kalitesi fiyatlara yansımakta ancak burada geçireceğiniz unutulmaz bir akşam için bütçenizi biraz daha esnetebilirsiniz.

Gölevi Restaurant’ta yemek harici Sapanca Gölü’ne karşı sevdiklerinizle birkaç kadeh şarap içerek de Sapanca seyahatinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Adres: Kırkpınar Sahil Yolu, Aktar Sokak, 54600 Sapanca, Sakarya

Sapanca'nın bünyesinde barındırdığı eşsiz güzelliklere şahit olmak ve keyifli tatil için Sapanca'da gezilecek yerler yazımıza göz atabilirsiniz.


Club Lale

Club Lale, Lale Boutique Hotel yanında bulunmakta, ağırlıklı olarak bahar ve yaz aylarında düzenledikleri büyük partiler ve organizasyonlarla Sapanca misafirlerine unutulmaz geceler yaşatmaktadır. Club Lale’de genellikle Lale Otel misafirleri bulunsa da dışarıdan giriş de mümkündür.

Hem çok eğlenmek hem de gece hayatınızın daha elit, nezih bir ortamda olmasını istiyorsanız Club Lale Sapanca’daki bir numaralı tercihiniz olmalıdır.

Alkollü içecek ve yiyecek fiyatları ortalamanın biraz üzerindedir. 

Adres: Rüstempaşa Mahallesi, Nurettin Bey Caddesi, No: 1, 54600 Sapanca, Sakarya

Sapanca'da birbirinden farklı mekanlar ile sizi büyüleyecek yerler için Sapanca gezi rehberi sayfamıza göz atabilirsiniz.


Koru Bar

Bütçenize uygun eğlenmeye çıkmak istiyorsanız Koru Bar’a Sapanca seyahatinizde mutlaka yer vermelisiniz.

Ağırlıklı olarak gençlerin uğradığı, Sapanca’nın sessiz akşamlarına gerek müzikleri gerekse hafta sonları düzenledikleri organizasyonlarla renk katan Koru Bar, Sapanca’da eğlence dolu bir akşam için tercih edilmektedir.

Her daim canlı, dinamik ve eğlenceli ortamına rağmen alkollü içecek fiyatları uygundur. Bu sebepten dolayı da Koru Bar, Sapanca’ya seyahat eden genç gezginlerin uğrak noktasıdır.

Adres: Rüstempaşa Mahallesi, 54600 Sapanca, Sakarya

Sapanca'da tatilinizde masaj ve terapilerin bir arada sunulduğu tesislerde konaklamak isterseniz Sapanca spa otelleri listemizden birini tercih edebilirsiniz.


Limon Cafe & Bar

Dekorasyonu ve samimi havasıyla Limon Cafe & Bar ağırlıklı olarak yaz aylarında olmak üzere renkli parti ve organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Yerli ve yabancı biraları bulabileceğiniz, rakı, votka, viski ve şarap gibi içki çeşitliliği geniş olan Sapanca’daki sayılı barlardandır. 

Limon Cafe & Bar arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle mutlaka gitmeniz gereken, size çok keyifli bir akşam yaratacak bir bardır. Sapanca seyahatiniz hafta sonuna denk gelirse canlı müziğin keyfini çıkartabilirsiniz.

Alkollü içecek ve yemek fiyatları ortalamadır. Bu sebeple de hem Sapanca’nın yerli halkını hem de misafirlerini ağırlamaktadır. Sapanca’da eğlenceli bir akşam geçirmek istiyorsanız Limon Cafe&Bar’a Sapanca seyahatinizde mutlaka yer vermelisiniz.

Adres: Rüstempaşa Mahallesi, Arif Yıldız Sk. No: 6, 54600 Sapanca, Sakarya

Sapanca'da ailenizle beraber doğa ile iç içe mekanlara yakın her şey dahil bir tatil yapmak için Sapanca tatil köyleri listemize göz gezdirebilirsiniz.