Marmaris Gece Hayatı

Muğla’nın en güzel ve turistik ilçelerinden olan Marmaris etkileyici güzellikleri ve tarihi zenginliği her yıl binlerce tatilciyi ağırlamaktadır. Gerek gündüz gerek gece eğlencenin eksik olmadığı ilçede tatilcilere birçok olanak sunulur.  Tatilciler gündüzleri denizin tadını çıkarırken geceleri ise dans ve şarkılar ile eğlenmektedir.


Marmaris Barlar Sokağı

Marmaris Eğlence Mekanları Marmaris Eğlence MekanlarıMarmaris’te gece hayatı denilince akla gelen ilk yer Marmaris Barlar Sokağı’dır. Eğlencenin hiç bitmediği bu sokakta onlarca bar ve gece kulübü bulunmaktadır.

Girişi ücretsiz olan bu barlar gün batımından sonra hareketlenip gece saat 4’te ise hareketlilik sonlanmaktadır. Hemen hemen her barın önünde bulunan taksiler ile konaklanan noktaya doğru ulaşım sağlanabilir.

Marmaris'te eğlence mekanlarına yakın ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek konaklama seçenekleri Marmaris hotel sayfamızda yer almaktadır.


Back Street

Back Street Marmaris Back Street Marmaris

Giriş güvenliği üst seviyede olan bar bu sayede özellikle bayanların en çok tercih ettiği noktalardan biri haline gelmiştir. Girişlerin ücretsiz olduğu Back Street’e damsız girişler ise yasaktır.

Bununla birlikte müzikler ve DJ gösterileri ile sabahlara kadar eğlence devam etmektedir. Dans alanı ise oldukça geniş ve müzikle birlikte sahneye çıkan dansçı kızlar tatilcilere eşlik etmektedir.

Adres: Tepe, 39. Sk. No:123, 48700 Marmaris/Muğla

Marmaris dışında konforlu konaklama seçenekleri için Muğla'daki oteller kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Club Areena

Club Areena Marmaris Club Areena Marmaris

2000 kişilik dev bir gece kulübü olan Club Areena özellikle ışık şovları ile ünlüdür. Hareketli şarkılar eşliğinde dansçıların gösterileri ve sokaktaki tek köpük partisi ile Club Areena en çok tercih edilen noktalardan biridir.

Genel olarak Rus tatilcilerin tercih ettiği Club Areena’ya girişler ücretsizdir. Haftanın bazı günleri ünlü DJ’ler sahne almaktadır ve bu günlerde girişlerde ücret talep edilir.

Ağırlıklı olarak yabancı müziğin hâkim olduğu gece kulübüne damsız girişler yasaktır. 

Adres: Tepe, Barlar Sokağı No:125, 48700 Marmaris/Muğla

Eğlence mekanları ve birbirinden farklı mekanlar keşfetmek için Marmaris gezilecek yerler yazımıza göz atabilirsiniz.


Crazy Daisy

Crazy Daisy Marmaris Crazy Daisy MarmarisHem müzik seçimi hem de eğlenceyi hızlandırma açısından Crazy Daisy barlar sokağındaki en iyi DJ’lere sahiptir. Oldukça başarılı bir kulüp sezonda oldukça kalabalıklaşmaktadır. Özellikle dansçı kızların gösterisi ise ortama daha enerjik bir hava vermektedir.

Girişler ise ücretsizdir.

Adres: Tepe, 32. Sk. No:21, 48700 Marmaris/Muğla


Davy Jones’s Locker

Davy Jones Davy Jones's Locker Marmaris

Marmaris Barlar Sokağı’nda bulunan Davy Joness Locker, rock müziğin hâkim olduğu oldukça başarılı barlardan biridir. Yerli ve yabancı rock müzik dışında herhangi bir müzik türü çalmamaktadır.

Çarşamba günü canlı müzikler ile misafirlerini ağırlayan bar haftanın yedi günü açıktır. Gece geç saatte kapanan mekân arkadaşlar ile gidilebilecek nadir yerlerden biridir. Bununla beraber Davy Joness Locker’de alkollü/alkolsüz her türlü içecek bulunmaktadır.

Adres: Tepe Mahallesi Barlar Sokağı No:130 Marmaris/Muğla

Marmaris'te sizi uzaklara götürecek keyifli vakitler geçirecek etkinlikler için Marmaris gezi rehberi yazımızı inceleyebilirsiniz.


Uzunyalı Gece Hayatı

Uzunyalı Geceleri Uzunyalı GeceleriMarmaris’in hareketli bir diğer bölgesi olan Uzunyalı gece hayatı bakımından uğrak noktalardan biridir. Uzunyalı Plajı’nda sıra sıra dizilen gece kulüpleri, bar ve diskolar bu bölgenin gece hayatını şekillendirmektedirler.


Talk of the Town

Talk of The Town Girişi Talk of The Town GirişiGenel olarak yabancı turistler tarafından tercih edilen Talk of the Town meşhur şovları ve eğlenceli müzikleri ile ünlüdür. Sıra dışı bir bar olan mekânda kostümlü şovlar oldukça dikkat çekmektedir.

Genel olarak yabancı turistler tarafından tercih edilen Talk of the Town, her yaş ve kitleye uygun sayılır. Bununla beraber her türlü sıcak/soğuk, alkollü/alkolsüz içeceği sunan mekânda kaliteli bir şekilde eğlenmek mümkündür. 

Adres: Siteler, Marmaris Park Otel, 48700 Marmaris/Muğla

Muğla'da farklı ve büyüleyici yerleri keşfetmek, keyifli bir tatil geçirebilmek için Muğla gezi rehberi kategorimizi incelemeyi unutmayınız.


Netsel Marina

Netsel Marina Tekne ve Yat Limanı Netsel Marina Tekne ve Yat LimanıBarlar sokağına göre son derece nezih ve sakin bir yer olan Netsel Marina aslında Marmaris’teki tekne ve yat limanı olarak hizmet vermektedir. Fakat geceleri ise içeride bulunan restoran ve barlar yavaşça dolmaya başlar. Muhteşem bir akşam yemeğinden sonra hafif müzikler eşliğinde sakin bir gece geçirmek mümkündür.

Fiyat noktasında oldukça uygun olan mekânda genel olarak yerli müzikler çalmaktadır. Bununla beraber girişler ise ücretsizdir.

Adres: Sarıana Mahallesi M. Münir Ergin Bulvarı 38/2 Marmaris/Muğla


Kervansaray Türk Gecesi

Kervansaray Türk Gecesi Ekibi Kervansaray Türk Gecesi EkibiGece kulüplerine oranla daha sakin bir eğlence mekânı olan Türk gecelerinde oryantal göbek dansı, yöresel danslar ve halaylar ile beraber müzik gösterileri yapılmaktadır. Çeşitli içeceklerin bulunduğu Kervansaray, misafirlerini yöresel oyunlar ile eğlendirmektedir.

Girişlerin ücretsiz olduğu Kervansaray Türk Geceleri genel olarak yabancı tatilcilere hitap ettiği için yerli tatilciler tarafından pek tercih edilmemektedir.

Adres: Armutalan Mahallesi 225. Sokak No:3 Marmaris/Muğla

Balayınız için en iyi otelleri sizin yerinize Marmaris balayı otelleri adresinde tüm detayları ile listeledik.


Marmaris Meyhaneleri

Marmaris Meyhaneleri Marmaris MeyhaneleriMarmaris’te daha sakin bir gece geçirmek için tercih edilen mekânlardan bir diğeri ise rakı balık lokantalarıdır. Nezih bir ortam sunan meyhanelerin birçoğunda başarılı yemekler ile beraber kısık seste müzikler çalmaktadır.


Balıkçı Meyhanesi

Balıkçı Meyhanesi Marmaris Balıkçı Meyhanesi MarmarisMarmaris merkezinde bulunan Balıkçı Meyhanesi oldukça lezzetli yemekleri ve uygun fiyatı nedeniyle tercih edilmektedir. Özellikle ahtapot ızgaranın meşhur olduğu meyhanede yöresel mezeler, ızgaralar ve tabi ki balık yemekleri çıkmaktadır.

Mezeler içinde deniz börülcesi, kaya koruğu ve paşa meze en çok beğenilen lezzetler arasındadır. Mavi iç tasarımı ve ambiyansı ile tam bir meyhane olan mekân Tepe Mahallesi’nde yer almaktadır.

Kalamar ve balık çeşitleri ortalama 40 – 50 TL, mezeler ise 15 – 20 TL arasında değişmektedir.

Adres: Tepe, 35. Sk. No:1, 48700 Marmaris/Muğla

Lüks mekanları ile açık büfe imkanları sağlayan ve bir çok aktivelere imkan veren Marmaris 5 yıldızlı oteller her şey dahil sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.


Kalabalık Meyhane

Marmaris Kalabalık Meyhane Marmaris Kalabalık MeyhaneBarbaros Caddesi’nde yer alan ve küçük bir aile işletmesi olan Kalabalık Meyhane gerek fiyatları gerekse lezzetleri ile gayet kaliteli bir mekan sayılmaktadır. Bununla beraber son derece cana yakın ve güler yüzlü personelleri ise her ihtiyacı anında gidermektedir.

Mekân çok büyük olmadığından kalabalık gibi bir durum da söz konusu olmamaktadır. Oldukça sakin ve rahat bir şekilde yemeğin tadını çıkarmak mümkündür.

Kalabalık Meyhane’nin en ünlü lezzeti palamut balığı, kalamar dolması ve levrektir. Meze olarak ise en çok beğenilen ürün yoğurtlu patlıcandır.

Adres: Tepe Mahallesi Barbaros Caddesi No:209 Marmaris/Muğla