Kadıköy Jakuzili Oteller

Kadıköy bölgesinde 4 adet jakuzili oteli bulunmaktadır.

Hilton İstanbul Kozyatağı Kadıköy

Hilton İstanbul Kozyatağı

Şehir Kadıköy Oda Kahvaltı
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Holiday Inn İstanbul Kadıköy Kadıköy

Holiday Inn İstanbul Kadıköy

Şehir Kadıköy Oda Kahvaltı
İNCELE
Juliet Rooms & Kitchen Kadıköy

Juliet Rooms & Kitchen

Şehir Kadıköy Sadece Oda
İNCELE
Plus Hotel Bostancı Kadıköy

Plus Hotel Bostancı

Şehir Kadıköy Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE

Kadıköy Tatili Hakkında

İstanbul’un en ünlü ilçelerinden biri olan Kadıköy, İstanbul il merkezinin 15 km uzağında yer almaktadır. Tarihi ve turistik açıdan birçok yapı ve esere ev sahipliği yapan Kadıköy’e ulaşım karayolu, denizyolu ve demiryolu ile sağlanabilir. Havayolu ile ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, çevre ilçelerde bulunan havaalanlarını kullanmalıdır.

İstanbul’un önemli yapılarının da bulunduğu Kadıköy’de gezilecek tarihi ve turistik yerlerin arasında; Haydarpaşa Garı, Fenerbahçe Feneri, Boğa Heykeli, Kazım Karabekir Paşa Müzesi, Bahariye Caddesi, Süreyya Opera Binası, Barış Manço Evi, Akmar Pasajı, Barlar Sokağı, Bağdat Caddesi, Oyuncak Müzesi ve Osman Ağa Camii de bulunmaktadır.

Doğal güzellikler bakımından çok zengin olmayan Kadıköy’de gezilebilecek doğal alanlar içerisinde; Moda Parkı, Yoğurtçu Parkı ve Kalamış Parkı bulunmaktadır. Tatilleri süresince İl genelindeki doğal güzellikleri ziyaret etmek isteyen ziyaretçiler, diğer İstanbul'un otellerinde konaklamayı tercih edebilir.

Gece hayatı da bir o kadar aktif olan Kadıköy’de gece hayatının canlı tutan bazı mekanlar; Cafe de Kadıköy, Cafe Cambridge Kadıköy, Tosbağa Cafe, Mülksüzler Cafe, Fika Cafe, Civar Cafe, Karga, Zeplin Pub and Delicatessen, Shine Terrace, 45’lik Bar Kadıköy, 11 Kadıköy, Aylak Kadıköy ve Şarlo Bar Kadıköy’dür.

Kadıköy tatili boyunca, Kadıköy sınırları içerisinde konaklayabileceğini birçok Kadıköy konaklama tesisi bulunmaktadır. Bu otellerden bazıları; Hilton İstanbul Kozyatağı, Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center, Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel ve ByOtell İstanbul’dur.

Yaz aylarında da oldukça uğrak noktalardan biri olan Kadıköy, sahilleri, beachleri ve plajları sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu sahil, plaj ve beachler; Caddebostan Plajı, Erenköy Halk Plajı, Atarlı Beach ve Glumbra Plajı’dır.

Jakuzili Otel Tatili Hakkında

Deniz, kum, güneş ve doğanın ardından tatil deneyimini odanızda da gerçekleştirmek isteyenlerdenseniz, jakuzili oteller tam da sizlere göre. Kendinizi odanızda ayrı bir dünya kurabileceğiniz ve aynı zamanda manzaraya karşı tatilinizin keyfini çıkarabileceğiniz birbirinden özel oda seçenekleri hazırlanmıştır. Jakuzili oteller Türkiye’nin dört bir köşesinde farklı farklı kategorilerde karşınıza çıkmaktadır.

Jakuzili otellerin çoğu beş yıldızlı olduğundan aynı zamanda lüksü tam anlamıyla deneyimlemenize olanak sağlayacaktır. Otelinizde yer alan tüm olanakları değerlendirdikten sonra odanızda da farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız mutlaka jakuzili otelleri tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda balayınız için özel bir otel tercih etmek istiyorsanız mutlaka tercihiniz jakuzili oteller yana olmalıdır. Bu otellerin aynı zamanda birbirinden farklı hizmetleri de sizleri bekler. Türkiye’nin en önemli tatil bölgelerinde bulunduğu gibi İstanbul ve Ankara gibi farklı farklı illerimizde de jakuzili oteller bulunur. Hafta sonunu kendinize ayırmak ve farklı bir deneyim yaşamak için jakuzili otelleri araştırıp, en güzel ve en kalitelisini bulabilirsiniz.

Jakuzili otellerin bazılarında jakuzi odanızın iç dizaynında bulunabileceği gibi bazılarında banyo bölümlerine ayrılmıştır. Bunu odayı tercih ederken dikkat edip, hangi türde istediğinizi belirtmeniz daha doğrudur. Aynı zamanda otel ve oda fotoğraflarından da jakuziyi görebilirsiniz.

Farklı deneyimler yaşamak, kendinizi keşfetmek ve huzurlu bir tatil için aradığınız otel seçenekleri içerisinde artık jakuzili otelleri de ekleyebilirsiniz. Cebinize uygun olarak seçebileceğiniz oda tercihlerinden en güzelini ayırabilir bu eşsiz deneyimi sevdiklerinizle birlikte yaşabilirsiniz. Jakuzili oteller de bulunan diğer olanakları da değerlendirebilir akşam evinize geldiğinizde de kendinize ait küçük bir huzur alanı oluşturabilirsiniz.

Tercihlerinizi jakuzili oteller üzerinden değerlendirmek, eşinizle eşsiz bir balayı yaşamak, huzurlu manzaralı odanızdan jakuzi keyfini çıkarmak için sizler de en iyi oteli bulabilirsiniz.