Kadıköy pansiyon Otelleri

Kadıköy bölgesinde 3 adet pansiyon oteli bulunmaktadır.

Bade Hotel Kadıköy Kadıköy

Bade Hotel Kadıköy

Pansiyon Kadıköy Oda Kahvaltı
  • 3 YIldızlı
  • Çocuk Dostu
  • Bebek Dostu
  • Aile
İNCELE
Haydarpaşa Otel Kadıköy

Haydarpaşa Otel

Şehir Kadıköy Oda Kahvaltı
  • Aile
İNCELE
Mykent Otel Kadıköy

Mykent Otel

Şehir Kadıköy Oda Kahvaltı
  • 3 YIldızlı
İNCELE

Kadıköy Tatili Hakkında

İstanbul’un en ünlü ilçelerinden biri olan Kadıköy, İstanbul il merkezinin 15 km uzağında yer almaktadır. Tarihi ve turistik açıdan birçok yapı ve esere ev sahipliği yapan Kadıköy’e ulaşım karayolu, denizyolu ve demiryolu ile sağlanabilir. Havayolu ile ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, çevre ilçelerde bulunan havaalanlarını kullanmalıdır.

İstanbul’un önemli yapılarının da bulunduğu Kadıköy’de gezilecek tarihi ve turistik yerlerin arasında; Haydarpaşa Garı, Fenerbahçe Feneri, Boğa Heykeli, Kazım Karabekir Paşa Müzesi, Bahariye Caddesi, Süreyya Opera Binası, Barış Manço Evi, Akmar Pasajı, Barlar Sokağı, Bağdat Caddesi, Oyuncak Müzesi ve Osman Ağa Camii de bulunmaktadır.

Doğal güzellikler bakımından çok zengin olmayan Kadıköy’de gezilebilecek doğal alanlar içerisinde; Moda Parkı, Yoğurtçu Parkı ve Kalamış Parkı bulunmaktadır. Tatilleri süresince İl genelindeki doğal güzellikleri ziyaret etmek isteyen ziyaretçiler, diğer İstanbul'un otellerinde konaklamayı tercih edebilir.

Gece hayatı da bir o kadar aktif olan Kadıköy’de gece hayatının canlı tutan bazı mekanlar; Cafe de Kadıköy, Cafe Cambridge Kadıköy, Tosbağa Cafe, Mülksüzler Cafe, Fika Cafe, Civar Cafe, Karga, Zeplin Pub and Delicatessen, Shine Terrace, 45’lik Bar Kadıköy, 11 Kadıköy, Aylak Kadıköy ve Şarlo Bar Kadıköy’dür.

Kadıköy tatili boyunca, Kadıköy sınırları içerisinde konaklayabileceğini birçok Kadıköy konaklama tesisi bulunmaktadır. Bu otellerden bazıları; Hilton İstanbul Kozyatağı, Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center, Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel ve ByOtell İstanbul’dur.

Yaz aylarında da oldukça uğrak noktalardan biri olan Kadıköy, sahilleri, beachleri ve plajları sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu sahil, plaj ve beachler; Caddebostan Plajı, Erenköy Halk Plajı, Atarlı Beach ve Glumbra Plajı’dır.

Pansiyon Tatili Hakkında

Pansiyon oteller, konaklama hizmeti sunmak için tamamıyla ya da kısmi şekilde otele çevrilmiş olan evler olarak düşünülebilir. Genellikle de bu otellerde konaklamanın yanı sıra, müşterilere ev sahibi elinden bir yemek hizmeti sunulur. Pansiyon oteller, ücret karşılığında turistlere ve yolculara hem konaklama hem de yemek hizmeti sunan tesisler olarak karşımıza çıkar.

Pansiyon otellerin özellikleri, daha çok da yemek konusunda, her şey dahil gibi konseptlerdeki otellere göre biraz farklılaşır. Kahvaltı ile akşam yemekleri, bu otellerde ücrete dahil ediliyor. Ayrıca iki öğün ücretsiz yemeğin sunulduğu bu pansiyon otellerin bazılarında akşam yemeği verilmesi yerine öğle yemeği seçeneği sunulabiliyor. Bu noktada yarım pansiyon otellerde bütün içecekler için ücret alınır. Bu tip özellikteki otellerin popüler olduğu yerler arasında Antalya, Kuşadası, Bodrum, Marmaris bölgeleri ilk akla gelenler…

Pansiyon otellerin asıl avantajı ise Ege Bölgesi’nden Akdeniz’e, Karadeniz’den Marmara Bölgesi’ne kadar değişik bölgelerde bulunabiliyor ve farklı güzelliklerdeki bölgelerde tatil planlama konusunda geniş ve kârlı seçenekler sunabiliyor olmalarıdır. Siz de istediğiniz bölgedeki pansiyon otelde ayrıcalıklı bir tatil planlayabilirsiniz. Bu otellerde konfor, eğlence, rahatlık, ev yemeği tadında lezzetler gibi özellikler, hem yazın hem de kışın avantajlı ve keyifli bir tatil yapmanıza imkân veriyor! Ayrıca pansiyon otellerde konaklamanın bir diğer artısı da otele tamamıyla kapalı şekilde kalmanızın gerekmemesi ve şehri keşfedebilme olanağı sunmasıdır.

Pansiyon oteller, ucuz ve ekonomik tatil seçenekleri barındırması ile tercih ediliyor. Tatil yapmak isteyen ancak bütçesi yüzünden ucuz tatil olanaklarına ihtiyaç duyan tüm tatilciler için pansiyon oteller öncelikli tercih olmakta…

Bu noktada dilerseniz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak daha da ekonomik ve bütçenizle uyumlu bir tatil planlama şansınız da var. Taksit fırsatları, uygun fiyatlar, geniş otel seçenekleri ile pansiyon otellerden tercih edebilir; avantajlı fiyatlarla tatil yapmak için tercih ettiğiniz otelde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özel kampanyalar ve seçenekler sayesinde kârlı bir tatil planı yapmanız da mümkün olur!