Kadıköy Balayı Otelleri

Kadıköy bölgesinde 5 adet balayı oteli bulunmaktadır.

Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center Kadıköy

Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center

Şehir Kadıköy Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Kadıköy

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

Şehir Kadıköy Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
ByOtell İstanbul Kadıköy

ByOtell İstanbul

Şehir Kadıköy Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
The Green Park Hotel Bostancı Kadıköy

The Green Park Hotel Bostancı

Şehir Kadıköy Oda Kahvaltı
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
The Bostancı Hotel Kadıköy

The Bostancı Hotel

Şehir Kadıköy Oda Kahvaltı
İNCELE

Kadıköy Tatili Hakkında

İstanbul’un en ünlü ilçelerinden biri olan Kadıköy, İstanbul il merkezinin 15 km uzağında yer almaktadır. Tarihi ve turistik açıdan birçok yapı ve esere ev sahipliği yapan Kadıköy’e ulaşım karayolu, denizyolu ve demiryolu ile sağlanabilir. Havayolu ile ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, çevre ilçelerde bulunan havaalanlarını kullanmalıdır.

İstanbul’un önemli yapılarının da bulunduğu Kadıköy’de gezilecek tarihi ve turistik yerlerin arasında; Haydarpaşa Garı, Fenerbahçe Feneri, Boğa Heykeli, Kazım Karabekir Paşa Müzesi, Bahariye Caddesi, Süreyya Opera Binası, Barış Manço Evi, Akmar Pasajı, Barlar Sokağı, Bağdat Caddesi, Oyuncak Müzesi ve Osman Ağa Camii de bulunmaktadır.

Doğal güzellikler bakımından çok zengin olmayan Kadıköy’de gezilebilecek doğal alanlar içerisinde; Moda Parkı, Yoğurtçu Parkı ve Kalamış Parkı bulunmaktadır. Tatilleri süresince İl genelindeki doğal güzellikleri ziyaret etmek isteyen ziyaretçiler, diğer İstanbul'un otellerinde konaklamayı tercih edebilir.

Gece hayatı da bir o kadar aktif olan Kadıköy’de gece hayatının canlı tutan bazı mekanlar; Cafe de Kadıköy, Cafe Cambridge Kadıköy, Tosbağa Cafe, Mülksüzler Cafe, Fika Cafe, Civar Cafe, Karga, Zeplin Pub and Delicatessen, Shine Terrace, 45’lik Bar Kadıköy, 11 Kadıköy, Aylak Kadıköy ve Şarlo Bar Kadıköy’dür.

Kadıköy tatili boyunca, Kadıköy sınırları içerisinde konaklayabileceğini birçok Kadıköy konaklama tesisi bulunmaktadır. Bu otellerden bazıları; Hilton İstanbul Kozyatağı, Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center, Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel ve ByOtell İstanbul’dur.

Yaz aylarında da oldukça uğrak noktalardan biri olan Kadıköy, sahilleri, beachleri ve plajları sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu sahil, plaj ve beachler; Caddebostan Plajı, Erenköy Halk Plajı, Atarlı Beach ve Glumbra Plajı’dır.

Balayı Tatili Hakkında

Balayı otelleri, çiftlerin özel anlarını farklı özelliklerle daha da unutulmaz hâle getiren, birbirinden cazip fiyatları ve güzel sunumları ile yeni evli çiftlere konaklama ve tatil imkânı veren otellerdir. Bu noktada balayı otelleri, gözlerden uzak ve sakin bir mekânda; farklı eğlence seçenekleri olan ortamda; deniz, kum ve güneşe yakın bir lokasyonda konumlandırılmış farklı tesislerde olabilir.

Balayı otellerinde balayı çiftlerini mutlu eden ve heyecanlandıran pek çok özellik ve seçenek sunulur. Bu noktada balayı otellerinde sunulan herşey dahil ya da ultra herşey dahil gibi konseptler, çiftlerin en sevdiği özelliklerdendir. Ayrıca otellerde yapılan süprizler, sürpriz ikramlar ve sürpriz paketler gibi hizmetler vardır. Bu hizmetler de otel seçimlerinde etkili olan etmenlerdir. Balayı otellerinin 5 yıldızlı olmasından veya butik otel olmasından daha çok da balayı çiftlerine göstermiş olduğu ilgi ve fırsatlar, bu otellerin sıklıkla tercih edilmesinde etkili olur.   

Balayı otelleri, çiftlere bu özel anlarında pek çok avantaj sunar. Öncelikle lokasyonları açısından sundukları güzellik bir avantajdır. Çiftlere sunulan sürpriz paketler, kişilerin taleplerine ve hayal ettikleri tatile imkân vermesi açısından da bir avantaj tanır. Her bütçeye hitap eden konseptler sunulması da sevilen avantajlardandır. Özel ikramlar, çiftlerin beklenmedik anlarda romantik dakikalar yaşamasını sağlar. Bu ikramlar ise genellikle balayı otel tesislerinde meyve sepeti ve şarap şeklinde müşterilere sunulur.

Çiftlerin yaşamlarının belki de en mutlu anlarının kusursuz olması, mutlaka öncelikli olandır. Bu nedenle özellikleri açısından olduğu kadar fiyatları açısından da çiftlere hitap edebilecek özellikte olmalıdır. Bu noktada yüzlerce sayıda farklı tatil seçeneği ve destinasyonun sunulduğu bu balayı otelleri içerisinde birbirinden avantajlı fiyatlarda balayı turları, fırsatları ve balayı paketleri yer alır.

Ayrıca balayı özel kampanyaları takip edilip erken rezervasyon şansı kullanılırsa çiftler, bir yandan hayal ettikleri balayı tatilini gerçekleştirebilir bir yandan da uygun fiyat ve şartlarda farklı balayı konseptlerinden faydalanabilirler. Erken rezervasyon dönemlerinin start aldığı dönem içerisinde rezervasyon yaptırmak, çiftlere bu balayı tatillerinde %50’ye varan indirim oranlarından ve farklı balayı fırsatlarından yararlanma şansı tanır.