Bodrum Gece Hayatı

Bodrum hem gündüz hem de gece hayatı ile son derece canlı tatil merkezlerinden biridir. Gün içinde deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran tatilciler geceleri ise eğlenmek için çeşitli kafe, bar, gece kulübü ve rakı balık mekânlarına uğramaktadır.

Özellikle Bodrum merkezde bulunan Barlar Sokağı ile Tekilacılar Sokağı ve Meyhaneler Sokağı en hareketli noktalardandır. Bununla beraber Bodrum’a bağlı bir diğer konaklama noktası olan Gümbet’te de Barlar Sokağı bulunmaktadır.

Bodrum'da gece hayatının canlı olduğu mekanlara yakın konaklama için Bodrum hotel sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Bodrum Barlar Sokağı

Bodrum Barlar Sokağı Bodrum Barlar Sokağı

Bodrum merkezde bulunan ve birçok eğlence merkezini içinde barındıran Barlar Sokağı her yıl binlerce turisti eğlenmek üzere ağırlar. Gün batımının ardından hareketlenmeye başlayan sokak sabah saatlerine kadar canlıdır.

4 km uzunluğundaki Barlar Sokağı’nda birçok disko, bar, kafe, gece kulübü bulunmaktadır. Sezon boyunca tıklım tıklım olan mekânlarda canlı müzikler, köpüklü partiler ile ünlü DJ’ler ve sanatçılar sahne alırken ışık şovları ise eğlenceyi arttırmaktadır.

Bodrum'da gece hayatında keyifli vakit geçirenler daha fazla konaklama seçeneği için Muğla'daki oteller sayfamızı inceleyebilirler.


White House

White House Eğlence Mekanı White House Eğlence MekanıBarlar Sokağında bulunan White House, deniz kenarında kurulmuş Bodrum’un en eski barlarından biridir. Genel olarak yabancı turistlerin eğlenmek amacıyla tercih ettiği barda yabancı müzikler çalmaktadır.

Fiyatlar noktasında da uygun olan White House ve alkollü, alkolsüz ürünlerden nargileye kadar birçok seçenek sunmaktadır. 

Adres: Cumhuriyet Caddesi No: 147

Gece kulüpleri dışında Bodrum'un önemli görülecek yerlerini öğrenmek için Bodrum Gezilecek Yerler yazısına mutlaka göz atmanız gerekir.


Bodrum Mandalin

Bodrum Mandalin Bar Kafe Bodrum Mandalin Bar KafeBarlar Sokağı’ndaki diğer eğlence yerlerine oranla daha nezih ve sakin olan Bodrum Mandalin, şık dekore edilmiş mekânlardan biridir. Klasik müziğin hâkim olduğu Mandalin, denize sıfır ve muhteşem bir manzaraya sahiptir. Genel olarak canlı performanslar sergilenmektedir.

Canlı performansların olduğu gecelerde ortalama 60 TL’lik giriş ücreti ödemeniz gereklidir. Alkollü ve alkolsüz içecekler ile misafirlerine zengin bir menü sunan Bodrum Mandalin küçük çocuğunuz yoksa ailecek gidilebilecek yerlerden biridir.

Adres: Çarşı Mahallesi Dr. Alimbey Cad. 1025 Sokak.

Bodrum'a gittiğinizde mutlaka görülmesi gereken yerleri ekibimiz sizin için hazırladı. Bodrum gezi rehberi sayfasını kontrol edebilirsiniz.


Bodrum Tekilacılar Sokağı

Bodrum Tekilacılar Sokağı Bodrum Tekilacılar SokağıBodrum Barlar Sokağı’nın aksine daha kalabalık ancak gürültülü olmayan yerlerden biridir. İçerisinde bulunan onlarca mekândan aynı müzik çalan Tekilacılar Sokağı’nda insanlar bir araya gelerek eğlenmektedir.

Tüm eğlence noktalarında aynı müzik çaldığından dolayı farklı mekânlardaki müzikler birbirine karışmamaktadır. Bu sayede gürültü de olmamaktadır. Tek DJ tarafından çalan Türkçe hit şarkılar ile tatilciler eğlenmektedir.

Mekanlar gece saat 4’e kadar açıktır. 


Blue Night Tekila

Tekilacılar sokağındaki en ünlü barlardan biri olan Blue Night hem ekonomik fiyatı hem de geniş eğlence alanı ile tatilciler tarafından tercih edilmektedir. Genel olarak yerli turistlerin tercih ettiği mekânın tekilası beğenilmektedir.

Girişlerin ücretsiz olduğu Blue Night Tekila yeni tasarımı ile çok daha geniş ve ferah bir ortam sunmaktadır. Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alana sahip mekân tatil sezonunda kalabalık olmaktadır. 

Adres: Çarşı Mahallesi Meyhane Sokak No: 11

Bodrum'da gece hayatının keyfini çıkartanlar ilçe dışında eğlencesine devam etmek için Muğla gezi rehberi sayfamızı ziyaret edebilirler.


Bodrum Gümbet Barlar Sokağı

Barlar Sokağı Gümbet Barlar Sokağı GümbetBodrum’un bir diğer konaklama noktası olan Gümbet’te bulunan Barlar Sokağı beldenin en hareketli yeridir. Tüm barların bulunduğu sokakta dinlediğiniz müzik tarzına göre mekân bulunmaktadır. Sokağın limana doğru olan manzarası ise oldukça etkileyicidir.


Mood Club

Bodrum Mood Club Bodrum Mood ClubGümbet Barlar Sokağı’nda bulunan Mood Club özellikle DJ performansı ile dikkat çekmektedir. Türkçe hit şarkıları çok daha hareketli şekilde çalan DJ eğlencenin seviyesini arttırmaktadır.

Diğer kulüplere oranla alkollü içecekler daha pahalıdır. Bu anlamda içecekleri içmeden önce menüden fiyatları kontrol etmeniz yararlı olacaktır. Mood Club’a girişler ise ücretsizdir. 

Adres: Gümbet Mahallesi Yarbay Sabri Ergüden Sokak No:8

Balayını Bodrum'da geçirecek olanlar gece hayatı dışında balayında güzel bir tesiste konaklama için Bodrum Balayı sayfamızı ziyaret edebilirler.


Pasha Club

Bodrum Pasha Club Bodrum Pasha ClubGümbet Barlar Sokağı’nda bulunan bir diğer mekân olan Pasha Club’ta genellikle canlı performanslar sahnelenir. Haftanın en az bir günü canlı performanslara ayrılan mekânda gelen sanatçıya göre giriş ücreti alınmaktadır. Canlı performanslar dışında DJ yabancı müzikler çalmaktadır. Dansçı kızlar ise şarkılara dansları ile eşlik ederek ortamı hareketlendirmektedir.

Canlı performansların olduğu gecelerde ortalama 60 TL’lik bir ücret talep edilir.

Adres: Gümbet, Erguvan Sk. No:11, 48400 Bodrum/Muğla


Bodrum Gece Kulüpleri

Vittoria

Bodrum Vittoria Club Bodrum Vittoria ClubCevat Şakir Sokağı’nda bulunan ve özellikle DJ şovları ile adından söz ettiren Vittoria sık sık Kerimcan Durmaz’ın performanslarına ev sahipliği yapmaktadır. Ünlü DJ’lerin performanslarının sergilendiği gecelerde giriş ücreti olarak ortalama 100 TL alınmaktadır. Ancak normal gecelerde ise girişler için bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Pazartesi geceleri Türkçe hit şarkılar çalarken diğer günler ise yabancı müziklere ağırlık verilmektedir.

Fiyatlar noktasında biraz pahalı olduğu söylenebilir. Bununla beraber içeri damsız girişler mümkün değildir.  

Adres: Cevat Şakir Caddesi Ticaret ve Kültür Merkezi No:1


Marina Yatch Club

Bodrum Marina Yatch Club Bodrum Marina Yatch ClubCevat Şakir Sokağı’nda bulunan ve her gece canlı performansların sergilendiği yerlerden biri olan Arina Yatch Club nezih ve sakin yerlerden biridir. Genel olarak Fatih Erkoç’un sahne aldığı mekânda aynı zamanda restoran da bulunmaktadır. Hem canlı performansları dinlenilir hem de damak tadına hitap eden yemekler yenilmektedir.

Marina Yatch Club’a gitmeden önce kesinlikle rezervasyon yapmalınız aksi halde yer kalmamaktadır. Alkollü içecekler de dâhil olmak üzere birçok seçenek sunulmaktadır. 

Adres: Bodrum Marina


Bodrum Meyhaneler Sokağı

Bodrum Meyhaneler Sokağı Oturma Alanları Bodrum Meyhaneler Sokağı Oturma AlanlarıBodrum merkezde bulunan Barlar Sokağı ve Tekilacılar Sokağı’ndan çok daha sakindir. Rakı balık mekânlarının bulunduğu Meyhaneler Sokağı balıkçılardan balık alıp mekânlarda pişirtip yenilen yerlerin olduğu oldukça nezih noktalardandır.

Balıkçıları ve meyhaneleri bir arada bulabileceğiniz sokakta en ünlü meyhanelerden biri Mavi Sürgün diğeri ise Trata Meyhanesi’dir.


Mavi Sürgün

Bodrum Mavi Sürgün Bodrum Mavi Sürgün

Klasik meyhane tarzında dekore edilmiş olan mekân aranılan ortamı sunmaktadır. Masaların birbirinden uzak olması ortamı daha da havadar kılmaktadır.

Mezelerden özellikle topiği oldukça lezzetli ve bununla beraber patlıcan ezmesini de tadılabilir. Ana yemek olarak levrekli pazı sarması oldukça lezzetlidir. Fiyatlar noktasında son derece makul olan mekânda alkol olmazsa olmazlardandır.

Adres: Cevat Şakir Mahallesi Çarşı Sokak No:1


Trata Meyhanesi

Meyhaneler Sokağı Trata Meyhanesi Meyhaneler Sokağı Trata Meyhanesi Meyhaneler Sokağı’nın en ünlü meyhanesi olan Trata Meyhanesi sürekli olarak dolu olan mekânlardandır. Garsonları ve işletme sahibinin alakası yemeklerin lezzeti ve uygun fiyatından dolayı tercih edilen meyhanede en ünlü olan yemek ise kesinlikle levrektir. Ara sıcak olarak ahtapot ve baby kalamar tadılabilir. 

Adres: Cevat Şakir Mahallesi Çarşı Sokak No:5


Jazz Cafe

Gümüşlük Jazz Kafe Gümüşlük Jazz KafeBodrum Gümüşlük’te bulunan Jazz Cafe sahile sıfır konumu ile dikkat çekmektedir. Jazz müziğin usta isimlerinin canlı performanslarının da sunulduğu mekân yaklaşık olarak 12 yıldır hizmet vermektedir. Son derece sakin ve nezih bir ortam sunan mekâna ailenizle beraber gidilebilir ancak önceden rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

Jazz Cafe’ye girişte 40 TL ücret alınmaktadır. Ancak gelen sanatçıya göre fiyat kimi zaman artabilir. Oldukça güzel bir manzaraya sahip olan kafede yemeğin ve manzaranın tadı çıkarılmaktadır.

Adres: Gümüşlük Mahallesi 1135 Sokak No: 1/2

Bodrum'da doğal güzellikleri ile baş başa bir tatil için çok sayıda tatil köyü seçeneği bulunmaktadır. Bodrum tatil köyleri sayfamızda hazırlamış olduğumuz seçenekleri inceleyebilirsiniz.


Kule Rock City

Kule Rock City Giriş Kapısı Kule Rock City Giriş KapısıBodrum Cumhuriyet Caddesi’nde bulunan Rock City, rock bar olarak hizmet veren mekânlardan biridir. Bitmeyen enerjisi ve iç tasarımı ile oldukça beğenilen Kule Rock City rock müziğin merkezlerindendir.

Yerli ve yabancı müziklerin çaldığı mekân kalabalık olduğu zaman pop çalsa da kalabalığın azalmasından sonra ağır metal müzikleri çalmaya başlar.

Fiyatların son derece uygun olduğu Kule ’de alkollü içecekler de bulunmaktadır. Mekâna girişler ücretsizdir ancak içecek aldığınızda parasını peşin vermeniz gerekmektedir. 

Adres: Çarşı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:55


La Pasion Restaurant

La Pasion Restaurant Yemek Masaları La Pasion Restaurant Yemek MasalarıAtatürk Caddesi’nde bulunan La Pasion Restaurant farklı konsepti ve lezzetli yemekleri ile ailenizle beraber güzel bir gece geçirmek için ideal noktalardan biridir.

Kısık seste çalan klasik müziği, çiçekler ile süslenen ortamı ve yemeklerin sunumu ile oldukça başarılı bir restoran olan La Pasion, son derece nezih ve elit bir ortam sunmaktadır.

Fiyatlar noktasında diğer restoranlara göre pahalı olan La Pasion Restaurant fiyata göre oldukça lezzetli yemekler ve kaliteli şarap sunmaktadır. Özellikle Tapasları son derece başarılıdır. Ailecek gidilip huzurlu bir gece geçirebilecek nadir yerlerden biri sayılır.

Adres: Çarşı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Uslu Sokak No:8