Ayvacık 5 Yıldızlı Oteller

Ayvacık bölgesinde 1 adet 5 yıldızlı oteli bulunmaktadır.

Ida Blue Çanakkale

Ida Blue

Butik Çanakkale Oda Kahvaltı
İNCELE

Ayvacık Tatili Hakkında

Çanakkale’nin turistik açıdan önemli ilçelerinden biri olan Ayvacık, hem doğal yapısı hem de denize kıyısı olması sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. İl merkezine yaklaşık olarak 65 kilometre mesafede yer alan Ayvacık ilçesine minibüs, otobüs ve özel taksiler ile birlikte gidilebilmektedir. 

Ayvacık ilçesinde gezmek ve görmek isteyebileceğiniz çeşitli turistik mahalleler bulunmaktadır. Küçükkuyu Mahallesi, uzunca bir sahil kıyısına sahip olduğundan tatiliniz için bu bölgeyi tercih edebilir veya Yeşilkurt Köyü’nde doğal alanlar içerisinde organik ürünler ile vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda Adatepe ve Behram mahalleleri de Ayvacık’ın en önemli bölgeleri arasındadır. 

Yemyeşil bir doğaya sahip olan Ayvacık ilçesinde yer alan doğal güzellikler son derece önemli yerlerdir. Mıhlı Çayı, Müsellim Boğazı, Zeus Altarı ve Mıhlı Şelalesi görülebilecek doğa harikalarıdır. Tarihi yapısı ile de dikkat çeken Ayvacık’ta gezebileceğiniz birbirinden önemli tarihi yapılar bulunmaktadır. Bu yapılardan bazıları Smintheion Antik Kenti, Gargara Antik Kenti ve Assos Antik Kenti olarak dikkat çekmektedir. Ayvacık’ın otelleri ile birlikte bölgede yemyeşil doğa ve masmavi deniz ile birlikte konaklamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Çanakkale’deki oteller şehrin belli bölgelerine yayılmış olsa da birkaç önemli otelin Ayvacık’ta bulunduğu bilinmektedir. Ida Blue, Manici Kasrı, Seğmen Hotel, Hotel Rena, Esida Otel, Çetmihan Otel, Palace Hotel Olive Odore ve Öngen Country Hotel tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri olarak Ayvacık’ta yer almaktadır.

Çanakkale’nin sakin ve şirin ilçelerinden biri olan Ayvacık’ta gündüz doğa ile baş başa vakit geçirip dinlendikten sonra gecenizi eğlence mekânlarında daha keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Ayvacık’ta yer alan Assos Pub, Başka Bar, Assos Dove Bar, Berceste Bar, At Bar ve Apron Club tercih edebileceğiniz gece hayatı mekânları olarak dikkat çekmektedir.

5 Yıldızlı Otel Tatili Hakkında

Misafirlerine unutamayacakları bir tatil dönemi yaşatan 5 yıldızlı oteller Türkiye’nin birçok bölgesinde sundukları hizmet içerikleri ile tanınmaktadır. Bu oteller genellikle herşey dahil konsepti ile misafirlerini ağırlamaktadır. Bu tarz oteller doğa ve denizin manzarasını birlikte sunarak unutmayacağınız bir anının birikmesine de katkı sunmaktadır. Sizde tercih ederek bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

5 yıldızlı oteller hizmet açısından gelişmiş bir konsepte sahiptir. Herkesin damak zevkine uygun yemekleri, yetişkin ve çocuk havuzları, spor salonları ve spa merkezleri bulunur. Buda tatilinizi daha unutulmaz ve eğlenceli olmasını sağlamaktadır. Misafirlerini canlı müzik ve aktivitelerle eğlendirerek doyumsuz bir tatil dönemi geçirmelerine de katkı sunmaktadır.

5 yıldızlı otellerin odaları da lüks tasarıma sahiptir. Odalarında tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz tüm detaylar eksiksiz bir şekilde bulunur. Mini bar seçeneğinden klima, ve wifi gibi gerekli olan tüm detayları barındırmaktadır.

Denizin ve güneşin keyfini en iyi şekilde sürebilmenize de yardımcı olan 5 yıldızlı oteller kendilerine has plajları ile de misafirlerine eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Plajlarda denizin tadını çıkarırken 5 yıldızlı otellerin hizmetleri arasında olan beach barları ziyaret edebilirsiniz.

5 yıldızlı otellerde gündüzleri deniz ve kumun keyfini sürebilir akşamları ise özel hazırlanan animatör gösterileri ile eğlenceli bir anın geçmesine imkan tanınmaktadır. Oteller de çocukların da eğlenebilmesi için gerekli olan oyun alanları bulunmaktadır.

5 yıldızlı oteller balayı çiftler için de hizmet vermekte olup özel süsleme ve odaya kahvaltı gibi detaylarla katkı sağlamaktadır. Bu da unutamayacağınız bir balayı dönemini yaşamanıza imkan sunacaktır.

Bu tarz oteller kampanya ve erken rezervasyon imkanları ile büyüleyici bir tatilin kapısını size açmaktadır. Sizde sevdikleriniz ile birlikte tercih ederek masalımsı bir tatile yelken açabilirsiniz.