Karasu Gece Hayatı

İlkbahar aylarının sonu ve tüm yaz dönemi Karasu’ya yerli ve yabancı turist gelmektedir. Havalar ısındığında Karasu ilçesinin bu denli ziyaretçi çekmesinin sebebi hiç şüphesiz ki doğal güzellikleri ve popüler sahilidir. Deniz, kum ve güneş turizminin yol açtığı etki, Karasu’da gece hayatını daha da canlı bir hale getirmektedir.

Popülerliğinin gece hayatı fiyatlarına yansımadığı ender sahil bölgelerinden olan Karasu ilçesine seyahat etmeyi bu özelliği sebebiyle daha çok gençler tercih etmektedir. Genç kesimin bu yoğun rağbetini sahil bölgesindeki barlar ve gece kulüpleri karşılamaktadır. 

Karasu'da uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eden konaklama hizmetleri için Karasu hotel sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.


Lion Club Karasu

Lion Club Karasu, ilçede unutulmaz bir akşam geçirmek isteyenlerin ilk tercihidir. Bu gece kulübü, büyük şehirlerdeki gece hayatını Karasu gibi ufak bir ilçede yaşatmakta ve düzenledikleri muhteşem organizasyonlar ile örnek niteliği taşımaktadır.

DJ performansları, canlı müzik, etkinlikler, ünlü sanatçı konserleri gibi bir gece kulübünde arayacağınız her şeye ev sahipliği yapmaktadır.

Lion Club Karasu’da yerli ve yabancı aradığınız tüm alkollü içecekleri bulabilir sevdiklerinizle eğlenceli bir akşam geçirebilirsiniz. Gece kulübü 1000 metrekarelik bir alan üzerinde hizmet vermektedir. Sezonluk faaliyet gösteren diğer gece kulüplerinin aksine Lion Club Karasu dört mevsim hizmet vererek farklılık yaratmaktadır.

Mekana yaz aylarında gitmeyi planlıyorsanız Karasu seyahatiniz öncesi organizasyonları araştırmak ve rezervasyon yapmanız iyi olacaktır. Ayrıca doğum günü ve benzeri özel günlerinizi burada kutlayabilirsiniz.

Karasu’da gece hayatının gözdesi olan Lion Club’da sundukları hizmetin kalitesi ve çeşitliliği nedeniyle yiyecek ve alkollü içecek fiyatları ortalamanın biraz üzerindedir. Yine de bütçenizi biraz esneterek burada eğlenceli bir akşam geçirebilirsiniz.

Adres: Aziziye Mahallesi, Ankara Cd. No 234 / 1, 54500 Karasu, Sakarya

Karasu'nun bünyesinde barındırdığı eşsiz güzelliklere şahit olmak ve keyifli tatil için Karasu'da gezilecek yerler yazımıza göz atabilirsiniz.


Bizbize Kafe Bar

Bizbize Kafe Bar, salaş bar konseptini sevenlerin Karasu’daki gözde mekanlarındandır. Canlı müzik sevenler için öne çıkmaktadır. Bizbize Kafe Bar’da her hafta 3 farklı grup canlı müzik performansı sergilemektedir. 

Hepsi birbirinden güzel bu grupları dinlerken işletmenin salaş minderlerinde oturup arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte yerli ve yabancı biraları tadabilir, bira haricinde de diğer alkollü içecek çeşitlerini deneyebilir, geniş nargile menüsünden sipariş edebilirsiniz.

Bizbize Kafe Bar’da menü fiyatları bu konsepte sahip benzer barlardan daha uygundur. Bütçe dostu fiyatlara sahip olması nedeniyle de gençler arasında en çok tercih edilen barlardandır. Ayrıca Bizbize Kafe Bar’da derbi maçları yayınlanmakta ve eğlenceli bir maç ortamı oluşmaktadır. Canlı müziğin olduğun akşamlarda masa başına canlı müzik ücreti alındığını göz önünde bulundurarak Bizbize Kafe Bar’ı Karasu seyahatinizde tercih edebilirsiniz.

Adres: Aziziye Mahallesi, Doğu Karadeniz Cd. No: 184, 54500 Karasu, Sakarya

Karasu'da birbirinden farklı mekanlar ile sizi büyüleyecek yerler için Karasu gezi rehberi sayfamıza göz atabilirsiniz.


Geyik Cafe & Bar

Geyik Cafe & Bar, Karasu’da hem arkadaşlarınızla hem de ailece gidebileceğiniz nezih barlardan birisidir. Uygun fiyatları, alkollü içecek çeşitliliği ve her daim eğlenceli canlı müzik performanslarıyla Karasu’nun popüler eğlence mekanlarındandır.

Geyik Cafe & Bar’da menü fiyatları ortalamadır. Karasu seyahatinizde diğer mekanlara kıyasla daha sakin bir akşam geçirmek istiyorsanız Geyik Cafe & Bar’ı mutlaka seçenekleriniz arasında bulundurmalısınız.

Adres: Aziziye Mahallesi, Lozan Caddesi, 54500 Karasu, Sakarya

Karasu'da her bütçeye hitap eden konaklama hizmetleri için Karasu apart oteller sayfamıza uğramayı unutmayın.


Johnjon Bistro & Lounge

Seyahatlerinizde eğlence ve lüks vazgeçilmezlerinizden ise Karasu’nun en gözde işletmelerinden olan Johnjon Bistro & Lounge eğlenceli bir akşam için mutlaka tercihleriniz arasında olmalıdır. Alkollü ve alkolsüz birçok kokteyli, yerli ve yabancı biralar ve diğer alkollü içecekleri deneyebileceğiniz çok nezih bir işlemedir.

Karasu sahilinin hemen yanında olan Johnjon Bistro & Lounge’ın modern konseptinde yaz aylarında ağırlıklı olmak üzere canlı müzik organizasyonları düzenlenmektedir. Sundukları dünya mutfağı yemekleri, nargile ve alkollü içecek çeşitliliğiyle mekanda menü fiyatları ortalamanın biraz üstündedir.

Eğer arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte Karasu seyahatinize yakışacak şekilde eğlenceli bir akşam geçirmek istiyorsanız bütçenizi biraz esneterek Johnjon Bistro & Lounge’ı tercih edebilirsiniz.

Adres: Yalı Mah, Ekşioğlu City, Doğu Karadeniz Cd. No: 112 3-A, 54100 Karasu, Sakarya

Karasu'da merkezi noktalarda yakın, havuzlu otellerin listesini Karasu havuzlu oteller sayfamızda bulabilirsiniz.


Delfino Cafe & Bar

Karasu’da canlı müzik denildiğinde akla gelen ilk işletmelerden birisi Delfino Cafe & Bar’dır. Karasu seyahatinde bütçesini fazla zorlamadan eğlenmek isteyenlerin ilk tercihlerindendir.

Delfino Cafe & Bar’da yerli alkollü içecek fiyatları ortalamadır. Yabancı alkollü içecekler de tüm işletmelerde olduğu gibi ortalamanın üzerindedir. Şık meyve tabakları, eğlenceli konsepti ve kaliteli hizmetiyle hem arkadaşlarınız hem de aileniz ile birlikte gidebileceğiniz Karasu’nun gözde barlarındandır.

Adres: Yalı Mahallesi, Doğu Karadeniz Cd. No: 98, 54500 Karasu, Sakarya