Gökçeada Balayı Otelleri

Gökçeada bölgesinde 1 adet balayı oteli bulunmaktadır.

Gökçeada Sörf Merkezi ve Oteli Çanakkale
İNCELE

Gökçeada Tatili Hakkında

Türkiye’nin önemli turist merkezlerinden biri olan Gökçeada, Çanakkale’ye bağlıdır ve her yıl yüz binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Başta doğal yapılar olmak üzere çeşitli turistik yapıların bulunduğu bölgede sıklıkla gezi turları düzenlenmektedir. Yabancı turistlerin ilgisini çeken Gökçeada bölgesi, ekonomik açıdan uygun olmasıyla da bilinmektedir.

Gençlerin sıklıkla ziyaret ettiği tarihi yapılar, günümüze kadar restorasyon çalışmalarıyla ulaşmayı başarmıştır. Gökçeada’da yer alan başlıca tarihi yerler arasında Gökçeada Kent Müzesi ve Rum Köyleri bulunmaktadır. Pek çok tarihi yapının bulunduğu Gökçeada’da Müzekart uygulaması geçerlidir.

Doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Gökçeada, sessiz ve sakin olması nedeniyle tercih edilmektedir. Tatilcilerin uğrak noktaları arasında yer alan Gökçeada’da pek çok doğal yapı bulunmaktadır. Bölgede yer alan başlıca doğal güzellikler arasında Marmaros Şelalesi, Gökçeada Tuz Gölü ve Sualtı Milli Parkı ön plana çıkmaktadır. Doğal güzelliklere yakın bölgede bulunan tesislere Çanakkale otel fiyatları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Gece hayatı açısından da tercih edilen Gökçeada, pek çok bar ve beach gibi mekana ev sahipliği yapmaktadır. Ekonomik açıdan uygun olan bu mekanlar, özgürce eğlenme fırsatı sunmaktadır. Gökçeada’da yer alan başlıca eğlence mekanları arasında Pembe Kaval Bar, Lost Cafe & Bar İmroz bulunmaktadır.

Konaklama faaliyetlerinin de gelişmiş olduğu bölgede birbirinden farklı pek çok tesis mevcuttur. Bölgede yer alan en popüler tesislere Gökçeada otel listesi sayfasından ulaşmanız mümkündür. Kaliteli hizmet anlayışı ile ön plana çıkan Gökçeada otelleri, her yıl binlerce kişiye hizmet vermektedir.

Balayı Tatili Hakkında

Balayı otelleri, çiftlerin özel anlarını farklı özelliklerle daha da unutulmaz hâle getiren, birbirinden cazip fiyatları ve güzel sunumları ile yeni evli çiftlere konaklama ve tatil imkânı veren otellerdir. Bu noktada balayı otelleri, gözlerden uzak ve sakin bir mekânda; farklı eğlence seçenekleri olan ortamda; deniz, kum ve güneşe yakın bir lokasyonda konumlandırılmış farklı tesislerde olabilir.

Balayı otellerinde balayı çiftlerini mutlu eden ve heyecanlandıran pek çok özellik ve seçenek sunulur. Bu noktada balayı otellerinde sunulan herşey dahil ya da ultra herşey dahil gibi konseptler, çiftlerin en sevdiği özelliklerdendir. Ayrıca otellerde yapılan süprizler, sürpriz ikramlar ve sürpriz paketler gibi hizmetler vardır. Bu hizmetler de otel seçimlerinde etkili olan etmenlerdir. Balayı otellerinin 5 yıldızlı olmasından veya butik otel olmasından daha çok da balayı çiftlerine göstermiş olduğu ilgi ve fırsatlar, bu otellerin sıklıkla tercih edilmesinde etkili olur.   

Balayı otelleri, çiftlere bu özel anlarında pek çok avantaj sunar. Öncelikle lokasyonları açısından sundukları güzellik bir avantajdır. Çiftlere sunulan sürpriz paketler, kişilerin taleplerine ve hayal ettikleri tatile imkân vermesi açısından da bir avantaj tanır. Her bütçeye hitap eden konseptler sunulması da sevilen avantajlardandır. Özel ikramlar, çiftlerin beklenmedik anlarda romantik dakikalar yaşamasını sağlar. Bu ikramlar ise genellikle balayı otel tesislerinde meyve sepeti ve şarap şeklinde müşterilere sunulur.

Çiftlerin yaşamlarının belki de en mutlu anlarının kusursuz olması, mutlaka öncelikli olandır. Bu nedenle özellikleri açısından olduğu kadar fiyatları açısından da çiftlere hitap edebilecek özellikte olmalıdır. Bu noktada yüzlerce sayıda farklı tatil seçeneği ve destinasyonun sunulduğu bu balayı otelleri içerisinde birbirinden avantajlı fiyatlarda balayı turları, fırsatları ve balayı paketleri yer alır.

Ayrıca balayı özel kampanyaları takip edilip erken rezervasyon şansı kullanılırsa çiftler, bir yandan hayal ettikleri balayı tatilini gerçekleştirebilir bir yandan da uygun fiyat ve şartlarda farklı balayı konseptlerinden faydalanabilirler. Erken rezervasyon dönemlerinin start aldığı dönem içerisinde rezervasyon yaptırmak, çiftlere bu balayı tatillerinde %50’ye varan indirim oranlarından ve farklı balayı fırsatlarından yararlanma şansı tanır.