Gökçeada Apart Oteller

Gökçeada bölgesinde 8 adet apart oteli bulunmaktadır.

Yenibademli Konukevi Gökçeada

Yenibademli Konukevi

Apart Gökçeada Oda Kahvaltı
İNCELE
İvunya Apart Otel Gökçeada

İvunya Apart Otel

Tatil Gökçeada Sadece Oda
İNCELE
Lalegül Apart Gökçeada

Lalegül Apart

Tatil Gökçeada Sadece Oda
İNCELE
Ayışığı Çamlık Pansiyon  Gökçeada

Ayışığı Çamlık Pansiyon

Bungalov Gökçeada Sadece Oda
İNCELE
Ege Rüzgarı Konuk Evi  Gökçeada

Ege Rüzgarı Konuk Evi

Pansiyon Gökçeada Sadece Oda
İNCELE
Adem Baba Pansiyon Gökçeada

Adem Baba Pansiyon

Pansiyon Gökçeada Sadece Oda
  • Uygun
İNCELE
Azra Apart Gökçeada

Azra Apart

Apart Gökçeada Sadece Oda
İNCELE
Şahika Konukevi Gökçeada

Şahika Konukevi

Tatil Gökçeada Oda Kahvaltı
İNCELE

Gökçeada Tatili Hakkında

Türkiye’nin önemli turist merkezlerinden biri olan Gökçeada, Çanakkale’ye bağlıdır ve her yıl yüz binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Başta doğal yapılar olmak üzere çeşitli turistik yapıların bulunduğu bölgede sıklıkla gezi turları düzenlenmektedir. Yabancı turistlerin ilgisini çeken Gökçeada bölgesi, ekonomik açıdan uygun olmasıyla da bilinmektedir.

Gençlerin sıklıkla ziyaret ettiği tarihi yapılar, günümüze kadar restorasyon çalışmalarıyla ulaşmayı başarmıştır. Gökçeada’da yer alan başlıca tarihi yerler arasında Gökçeada Kent Müzesi ve Rum Köyleri bulunmaktadır. Pek çok tarihi yapının bulunduğu Gökçeada’da Müzekart uygulaması geçerlidir.

Doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Gökçeada, sessiz ve sakin olması nedeniyle tercih edilmektedir. Tatilcilerin uğrak noktaları arasında yer alan Gökçeada’da pek çok doğal yapı bulunmaktadır. Bölgede yer alan başlıca doğal güzellikler arasında Marmaros Şelalesi, Gökçeada Tuz Gölü ve Sualtı Milli Parkı ön plana çıkmaktadır. Doğal güzelliklere yakın bölgede bulunan tesislere Çanakkale otel fiyatları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Gece hayatı açısından da tercih edilen Gökçeada, pek çok bar ve beach gibi mekana ev sahipliği yapmaktadır. Ekonomik açıdan uygun olan bu mekanlar, özgürce eğlenme fırsatı sunmaktadır. Gökçeada’da yer alan başlıca eğlence mekanları arasında Pembe Kaval Bar, Lost Cafe & Bar İmroz bulunmaktadır.

Konaklama faaliyetlerinin de gelişmiş olduğu bölgede birbirinden farklı pek çok tesis mevcuttur. Bölgede yer alan en popüler tesislere Gökçeada otel listesi sayfasından ulaşmanız mümkündür. Kaliteli hizmet anlayışı ile ön plana çıkan Gökçeada otelleri, her yıl binlerce kişiye hizmet vermektedir.

Apart Otel Tatili Hakkında

Apart oteller konsepti, özellikle kalabalık aileler için uygundur. Bir apartman odası ya da villa şeklinde olmaktadır. Diğer otellerle benzerlikleri ve farklılıkları bulunur. Dilediğiniz süre boyunca kiralayabilir ve kaliteli bir tatil dönemi geçirebilirsiniz. Apart olması fiyat anlamında da avantaj sağlar. Yani diğer otel konseptlerinde olduğu gibi kişi başına değil kaldığınız apart için ödeme yaparsınız.

Farklı sayıda odası ve mutfağı bulunan bir konaklama tipidir. Aileler için avantajlı bir tatil fırsatı olmaktadır. Türkiye’nin birçok noktasında apart otel konsepti bulunmaktadır. Mutfağı sayesinde günün istediğiniz saatinde kendi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Bu açıdan daha özgür olduğunuz bir tatil geçirirsiniz.

Tatillerde kendinizi rahat hissetmeniz oldukça önemlidir. Apart konsepti evinizin rahatlığına en yakın olan otel konseptidir. Odalarında rahatça dolaşabilir, mutfağını günün her saati dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Villa ya da apartman şeklinde olan türleri bulunur. Kalacağınız kişi sayısına göre genişlik tercihi yapabilirsiniz.

Apart oteller birçok farklı şehirde hizmet verir. Size sunduğu avantajlar sayesinde hayallerinizdeki tatili gerçekleştirebilirsiniz. Bazı kişilerin tercihi her şey dahil konseptli otellerden yana olurken, bazı kişilerin tercihi kendi hallerinde kalabilecekleri bir otelden yana olur. Standart yemek saatlerine bağlı kalmak ya da kalabalıkla birlikte hareket etmek istemiyor olabilirsiniz. Bu durumda beş yıldızlı, her şey dahil oteller sizin için pek de uygun bir tercih olmayacaktır. Bunun için Apart oteller ideal bir tercih olacaktır.

Apart türünde, daha sakin bir tatil geçirebileceğiniz otelleri tercih edebilirsiniz. Ailenizle, dostlarınızla kendinizi daha dinlenmiş ve özgür hissedebilirsiniz. Üstelik kalacağınız süreyi istediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Temiz ve bakımlı odalarında konaklarken, yemeğinizi isterseniz dışarıda yemeyi tercih edebilir, isterseniz de kendi mutfağınızda hazırlayabilirsiniz. Daha özgür bir tatil için apart oteller arasından tercih yapabilirsiniz.