Gökçeada pansiyon Otelleri

Gökçeada bölgesinde 3 adet pansiyon oteli bulunmaktadır.

Ayışığı Çamlık Pansiyon  Gökçeada

Ayışığı Çamlık Pansiyon

Bungalov Gökçeada Sadece Oda
  • Uygun
  • Aile
İNCELE
Ege Rüzgarı Konuk Evi  Gökçeada

Ege Rüzgarı Konuk Evi

Pansiyon Gökçeada Sadece Oda
  • Uygun
  • Aile
İNCELE
Adem Baba Pansiyon Gökçeada

Adem Baba Pansiyon

Pansiyon Gökçeada Sadece Oda
  • Uygun
İNCELE

Gökçeada Tatili Hakkında

Türkiye’nin önemli turist merkezlerinden biri olan Gökçeada, Çanakkale’ye bağlıdır ve her yıl yüz binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Başta doğal yapılar olmak üzere çeşitli turistik yapıların bulunduğu bölgede sıklıkla gezi turları düzenlenmektedir. Yabancı turistlerin ilgisini çeken Gökçeada bölgesi, ekonomik açıdan uygun olmasıyla da bilinmektedir.

Gençlerin sıklıkla ziyaret ettiği tarihi yapılar, günümüze kadar restorasyon çalışmalarıyla ulaşmayı başarmıştır. Gökçeada’da yer alan başlıca tarihi yerler arasında Gökçeada Kent Müzesi ve Rum Köyleri bulunmaktadır. Pek çok tarihi yapının bulunduğu Gökçeada’da Müzekart uygulaması geçerlidir.

Doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Gökçeada, sessiz ve sakin olması nedeniyle tercih edilmektedir. Tatilcilerin uğrak noktaları arasında yer alan Gökçeada’da pek çok doğal yapı bulunmaktadır. Bölgede yer alan başlıca doğal güzellikler arasında Marmaros Şelalesi, Gökçeada Tuz Gölü ve Sualtı Milli Parkı ön plana çıkmaktadır. Doğal güzelliklere yakın bölgede bulunan tesislere Çanakkale otel fiyatları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Gece hayatı açısından da tercih edilen Gökçeada, pek çok bar ve beach gibi mekana ev sahipliği yapmaktadır. Ekonomik açıdan uygun olan bu mekanlar, özgürce eğlenme fırsatı sunmaktadır. Gökçeada’da yer alan başlıca eğlence mekanları arasında Pembe Kaval Bar, Lost Cafe & Bar İmroz bulunmaktadır.

Konaklama faaliyetlerinin de gelişmiş olduğu bölgede birbirinden farklı pek çok tesis mevcuttur. Bölgede yer alan en popüler tesislere Gökçeada otel listesi sayfasından ulaşmanız mümkündür. Kaliteli hizmet anlayışı ile ön plana çıkan Gökçeada otelleri, her yıl binlerce kişiye hizmet vermektedir.

Pansiyon Tatili Hakkında

Pansiyon oteller, konaklama hizmeti sunmak için tamamıyla ya da kısmi şekilde otele çevrilmiş olan evler olarak düşünülebilir. Genellikle de bu otellerde konaklamanın yanı sıra, müşterilere ev sahibi elinden bir yemek hizmeti sunulur. Pansiyon oteller, ücret karşılığında turistlere ve yolculara hem konaklama hem de yemek hizmeti sunan tesisler olarak karşımıza çıkar.

Pansiyon otellerin özellikleri, daha çok da yemek konusunda, her şey dahil gibi konseptlerdeki otellere göre biraz farklılaşır. Kahvaltı ile akşam yemekleri, bu otellerde ücrete dahil ediliyor. Ayrıca iki öğün ücretsiz yemeğin sunulduğu bu pansiyon otellerin bazılarında akşam yemeği verilmesi yerine öğle yemeği seçeneği sunulabiliyor. Bu noktada yarım pansiyon otellerde bütün içecekler için ücret alınır. Bu tip özellikteki otellerin popüler olduğu yerler arasında Antalya, Kuşadası, Bodrum, Marmaris bölgeleri ilk akla gelenler…

Pansiyon otellerin asıl avantajı ise Ege Bölgesi’nden Akdeniz’e, Karadeniz’den Marmara Bölgesi’ne kadar değişik bölgelerde bulunabiliyor ve farklı güzelliklerdeki bölgelerde tatil planlama konusunda geniş ve kârlı seçenekler sunabiliyor olmalarıdır. Siz de istediğiniz bölgedeki pansiyon otelde ayrıcalıklı bir tatil planlayabilirsiniz. Bu otellerde konfor, eğlence, rahatlık, ev yemeği tadında lezzetler gibi özellikler, hem yazın hem de kışın avantajlı ve keyifli bir tatil yapmanıza imkân veriyor! Ayrıca pansiyon otellerde konaklamanın bir diğer artısı da otele tamamıyla kapalı şekilde kalmanızın gerekmemesi ve şehri keşfedebilme olanağı sunmasıdır.

Pansiyon oteller, ucuz ve ekonomik tatil seçenekleri barındırması ile tercih ediliyor. Tatil yapmak isteyen ancak bütçesi yüzünden ucuz tatil olanaklarına ihtiyaç duyan tüm tatilciler için pansiyon oteller öncelikli tercih olmakta…

Bu noktada dilerseniz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak daha da ekonomik ve bütçenizle uyumlu bir tatil planlama şansınız da var. Taksit fırsatları, uygun fiyatlar, geniş otel seçenekleri ile pansiyon otellerden tercih edebilir; avantajlı fiyatlarla tatil yapmak için tercih ettiğiniz otelde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özel kampanyalar ve seçenekler sayesinde kârlı bir tatil planı yapmanız da mümkün olur!