Erzurum Gece Hayatı

Erzurum, Palandöken Kayak Merkezi’nin de etkisi ile her sene yüz binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Şehre tatil için gelen misafirler, gündüz kayak yaparken gece de eğlenmek istemektedir.

Şehir genel olarak muhafazakar bir kent olsa da, turistler ve üniversite öğrencileri sayesinde gece hayatı kısmen gelişmiştir. Eğlence mekanları, turistlere hitap etmesinden dolayı genel olarak merkezden uzaktır.

Ağırlıklı olarak Palandöken’de dönen gece hayatında şenlikler, açık hava konserleri, karaoke partileri ve kayak yarışmaları öne çıkmaktadır. Bunlara ek olarak barlar sokağında ise yerli ve yabancı alkollü içecek sunumu yapan gece kulüpleri bulunmaktadır.

Erzurum’daki eğlence seviyesinin yüksek olduğu bir diğer etkinlik ise kayak festivalleridir. Bu festivallerde eğlence, akşamları başlamakta ve sabahın ilk ışıklarına kadar sürmektedir. 

Erzurum'da gece kulüpleri ile eğlence mekanlarına yakın ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek oteller için Erzurum oteller sayfamızı ziyaret edin.


Abluka Sahne

Erzurum’da uygun fiyatlı bir eğlence mekanı arayanların adresi olarak bilinen Abluka Sahne, hafta içi kaliteli şarkılar çalarken, hafta sonlarında ise canlı müzik eşliğinde konuklarını eğlendirmektedir. Geleneksel müzik yerine alternatif rock ve caz ziyafeti sunan işletme, özellikle üniversite öğrencileri ve genç turistler tarafından tercih edilmektedir.

Işıklandırmaların kaliteli ve dans pistinin geniş olduğu Abluka Sahne, sadece çiftleri kabul etmektedir. Mekanda yeme içme menüsü oldukça geniş olup fiyatlar, Erzurum’un geneline göre uygundur. 

Adres: Yukarı Mumcu Caddesi Merkez / Erzurum

Erzurum'da tatilinizi bir adım yukarı taşımak için gezmeniz gereken yerleri listeledik. Erzurum'da gezilecek yerler yazımızı kontrol etmeyi unutmayın.


Buzz Club

Erzurum’da hareketli müzik dinleyip, dans etmek isteyenler için tasarlanmış harika bir gece kulübüdür. İçerisinde geniş bir dans pisti bulunmakta ve Erzurum’un en iyi DJ’leri sabahın erken saatlerine kadar durmaksızın konukları eğlendirmektedir.

Palandöken Dağı’nın eteklerinde olan gece kulübü, çift olarak da eğlenilebilecek nezih bir mekan olarak dikkat çekmektedir. 

Kulüp sabah saatlerinde de açık olup, iyi müzik eşliğinde kahvaltı ve atıştırmalık servisi bulunmaktadır. Yeme içme imkanının olması ile avantajlı konumda olan Buzz Club, kayak sonrası eğlenmek isteyen sporcuların da uğrak mekanlarından birisi haline gelmiştir.

Adres: Palandöken Dağı İbrahim Polat Caddesi Merkez / Erzurum

Erzurum'daki birbirinden farklı yerler ile tutkunuzu yeniden keşfetmenize imkan sağlayacak Erzurum gezi rehberi sayfamızı okumayı unutmayın.


Desibel Live Bar

Çok renkli bir dans pistine sahip olan Desibel Live Bar, animasyon gösterileri ile meşhurdur. Oldukça coşkulu bir eğlence fırsatı sunan gece kulübü, saat 15:00’da kapılarını açmakta ve eğlence gece 03:00’e kadar sürmektedir.

Ulusal alanda popüler olan birçok sanatçı kulüpte sahne almakta ve misafirlere keyifli anlar sunmaktadır. 

Kulüpte ağırlıklı olarak rock müzik çalmaktadır. Hafta sonları canlı müzik gösterileri ile beğeni kazanmaktadır. Daha çok gençler tarafından tercih edilen kulüp enerjik ve samimi ortamı ile Erzurum’un gece hayatında önemli bir yere sahiptir.

Adres: Mumcu Caddesi Merkez / Erzurum

Erzurum'da doğa ile iç içe mekanlara yakın kaliteli hizmet sunan konaklama seçeneklerini Erzurum dağ otelleri sayfasında bulabilirsiniz.


Sosyete Bar & Pub

Nezih bir eğlence ortamı sunan Sosyete Bar, Erzurum’da iyi müzik dinlenecek gece kulüplerinden bir tanesidir. Çok samimi bir ortama sahip olan mekan, sadece gençler tarafından değil eğlenmek isteyen her yaştan kişi tarafından tercih edilmektedir.

Sosyete Bar’da Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri canlı müzik organizasyonu bulunmaktadır. Yılbaşı veya kişiye özel doğum günü gibi ayrıcalıklı günler için de özel seçenekler ile misafirler memnun edilmektedir. Sadece çiftlerin kabul edildiği Sosyete Bar, Erzurum’un sınırlı gece hayatının önemli bir parçasıdır.

Adres: Mumcu Caddesi Merkez / Erzurum

Erzurum'da kaliteden ödün vermeyen ve bir çok aktiviteyi yapabileceğiniz oteller için Erzurum 4 yıldızlı oteller sayfamıza göz atabilirsiniz.