Edirne Gece Hayatı

Edirne sahip olduğu tarihi mekanlar ve doğal güzelliklerle tatilcileri mutlu etmeyi başarırken aynı zamanda gece hayatıyla da dikkat çekmektedir. 

Edirne’de yer alan birçok tarihi meyhane yer almaktadır. Ayrıca tercih edebileceğiniz birbirinden farklı kafeterya, bistro ve publar hizmet vermektedir.  

Edirne'deki günübirlik eğlenceleriniz için rahat konaklama hizmeti veren otelleri Edirne otel sayfamızda listeledik.


Fly Lounge

Edirne Merkez’de bulunan Fly Lounge, şehrin en popüler eğlence mekanlarından biridir. Salı günleri mekanda çok özel partiler verilmektedir. İşletmeciliğini Fly Pub ile aynı kişi yapmaktadır. 

İşletmede alkollü içecek menüsünün zenginliği beğeni kazanmakta olup, fiyatlar şehir ortalamasındadır. 

Adres: Fatih, Muammer Aksoy Cd. No:9, 22030 Edirne Merkez/Edirne

Edirne'de doğal güzellikleri ile sizi büyüleyecek yerler için Edirne'de gezilecek yerler makalemizi kontrol etmeyi unutmayın.


Leman Kültür

Renkli dekorasyonuyla ön planda olan Leman Kültür, farklı şehirlerde karşımıza çıkmaktadır. Sabah kahvaltısından, ana yemek seçeneklerine kadar oldukça zengin bir menüye sahiptir. Alkollü – alkolsüz içecek seçenekleri de oldukça fazladır. 

Mekanın fiyatları tüm şubelerde aynı olup, hizmet kalitesine göre son derece uygundur. Bazı akşamlar canlı müzik organizasyonları düzenlenmektedir. 

 Adres: 1. Murat Mahallesi, Zübeyde Hanım Cad, 1. Sk. no3, 22030 Edirne Merkez


Zindanaltı Meyhanesi

Zindanaltı Meyhanesi 2005 yılında hizmete açılmıştır. Kurucular komilikten itibaren bu alanda kendini geliştirmiştir. Meyhane’nin mutfağında Edirne’de bir lezzet şefi olarak görülen Aykut Işın hizmet vermektedir.

Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri fasıl gecesi düzenlenmektedir. Fiyatları şehir ortalamasındadır. 

Adres: Talatpaşa, Saraçlar Cd. No:113, 22100 Edirne Merkez/Edirne

Edirne'de birbirinden farklı mekanlar ile sizi büyüleyecek yerler için Edirne gezi rehberi sayfamıza göz atabilirsiniz.


Gazi Baba Meyhanesi

Edirne’nin merkezinde yer alan meyhane, Talatpaşa Mahallesi’nde bulunmaktadır. 1967 yılından beri hizmet vermekte olan mekan, en kaliteli malzemelerden hazırlanan soğuk ve sıcak mezeleriyle beraber Türk mutfağına özgü bazı tatlar da sunmaktadır.

İşletme, günün her saatin de hizmet vermektedir. Gazibaba Meyhanesi diğer birçok meyhaneye göre daha uygun fiyatlar üzerinden ürünlerini sunmaktadır. 

Adres: Talatpaşa, Zindan Altı Sk., 22100 Edirne Merkez/Edirne


Orestia Bar

Orestia Bar özellikle canlı müziğe ile ünlenmiştir. Barda haftanın her günü canlı müzik verilmektedir. Ferah atmosferi ve kaliteli müzikleri ile akşam saatlerinde eğlenmek isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan işletmede zengin bir içecek menüsü sunulmaktadır. 

Mekanın fiyatları Edirne ortalamasındadır. 

Adres: 1. Murat, 28. Sk. No:21, 22030 Edirne Merkez/Edirne

Edirne'de kendinizi ev sıcaklığında hissedebileceğiniz uygun fiyattaki butik oteller için Edirne butik oteller sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


45’lik Edirne

Nostalji seven kişilerin mutlaka uğraması gereken yerlerden birisi de 45’lik Edirne’dir. Mekanda çeşitli konserler verildiği gibi birbirinden farklı gecelerde nostalji müzikler eşliğinde eğlenmeniz mümkündür. 

Kaliteli atmosferi ve zengin içecek menüsü ile öne çıkan mekanda fiyatlar ortalamadır. 

Adres: Karaağaç, Suadiye Cd. No:1, 22100 Edirne Merkez/Edirne


Pena Cafe & Pub

Pub, Edirne Merkez’de I. Murat Mahallesi’nde yer almaktadır. Gece 3’e kadar açık olan mekanda kafeterya sakinliğinde muhabbetin yanı sıra canlı müzikler sayesinde eğlenebilme imkanınız da bulunmaktadır. 

Ünlü sanatçıların canlı performanslarını dinleyebileceğiniz işletmede, giriş ücretine çeşitli alkollü içecekler dahil edilmektedir. Fiyatları uygundur. 

Adres: 1. Murat, 22030 Edirne Merkez/Edirne

Edirne'de bir çok eğlenceli aktiviteler ile yüzünüzü güldürecek oteller için Edirne tatil otelleri sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.