Pendik Gece Hayatı

İstanbul’un yükselen değerlerinden biri olan Pendik ilçesi; marinası, alışveriş merkezleri ve gündüz vakit geçirebileceğiniz mekanlarının yanında, gece hayatı ve eğlence için de ziyaret edebileceğiniz bir ilçedir. 

Pendik’te; canlı müzik, karaoke, türkü geceleri, lüks akşam yemeği, bira ve sohbet, pub ve bistro gibi konseptler ile hizmet veren mekanlar bulunmaktadır. 

Buraya geldiğinizde; gece kulübü konsepti ile hizmet veren Red’n Black Club’ı, lezzetli kokteylleri ile Lobby Lounge & Patisserie, pub mutfağı ile Asia Liman Pub, lüks akşam yemeği yiyebileceğiniz Gourmet Restaurant, ocakbaşı konsepti ile hizmet veren Ahtapot Ocakbaşı Restaurant, bira eşliğinde sohbet edebileceğiniz Sahil Restaurant & Biracı ve karaoke partilerine katılabileceğiniz Keyf-i Dem’i tercih edebilir ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenebilirsiniz. 

Pendik'te gezilecek yerlere yakın göz alıcı dizaynları ile sizi cezbedecek oteller için Pendik otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Canlı Müzik ve Eğlence: Cafe De Blush

Pendik ilçesinde Atlantis AVM içerisinde yer alan Cafe de Blush, restoran, kafe ve canlı müzik konsepti ile hizmet veren bir mekandır. 

08:00 ile 02:00 saatleri arasında hizmet veren Cafe de Blush’ta alkol ve yemek servisi yapılmaktadır. 

Canlı müzik, manzara, eğlence ve maç yayını için tercih edebileceğiniz mekanda, iki kişi için ortalama 250 TL ödemeniz gerekmektedir. 

Adres: Yenişehir Mahallesi, Atlantıs AVM D:6/165 No:29, Millet Cd., 34912 Pendik/İstanbul

Yaz aylarında denizin güneşin tadını çıkartmak için İstanbul'daki tüm otelleri sizin için ayrıntılı bir şekilde İstanbul otel fiyatları sayfamızda listeledik.


İş ve Grup Yemekleri: Turkuaz Restoran

Pendik’te Üst Kaynarca Mahallesi’nde Divan İstanbul Asia içerisinde yer alan Turkuaz Restoran, restoran ve roof konsepti ile hizmet veren bir mekandır. 

Alkollü olarak hizmet veren mekan, 11:00 ile 23:00 saatleri arasında açıktır. 

Dünya mutfağı yemekleri servis edilen Turkuaz Restoran, aile yemekleri, iş ve grup yemeklerinde tercih edilmektedir. 

Menülerinde; başlangıçlar, salatalar, fırın ürünleri, tatlı, et ve tavuk yemekleri, makarna çeşitleri ve sandviç çeşitleri yer almaktadır. 

Burada, iki kişilik yemek için ortalama 220 TL ödemeniz gerekmektedir. 

Adres: Divan İstanbul Asia, Çamçeşme Mahallesi, E-5 Karayolu Üzeri, No 209, Üst Kaynarca Merkez, Pendik Merkez, İstanbul

Pendik'e uğradığınızda gezilmesi gereken yerleri ekibimiz sizin için hazırladı. Pendik'te gezilecek yerler yazısına göz atabilirsiniz.


Karaoke Geceleri: Keyf-i Dem

Pendik’in Batı Mahallesi mevkiinde yer alan Keyf-i Dem, kafe ve karaoke bar konsepti ile hizmet veren, salaş bir mekandır. 

Alkolsüz olarak hizmet veren mekanda; çay, kahve ve atıştırmalık servisi yapılmaktadır. 

09:00 ile 01:30 saatleri arasında açık olan Keyf-i Dem’de iki kişi için ortalama 35 TL ödemeniz gerekmektedir. 

Adres: Batı Mahallesi, 217 Kûbra Sokak, 34890 Pendik/İstanbul


Gece kulübü: Red'n Black Club - The Green Park Pendik Hotel

Pendik’te hizmet veren The Green Park Pendik Hotel içerisinde yer alan Red’n Black Club, eğlenmek ve dans etmek için tercih edebileceğiniz, gece kulübü konsepti ile hizmet veren bir mekandır. 

Alkollü olarak hizmet veren Red’n Black Club’ta yalnızca içki servisi yapılmaktadır. 

Full bar mevcuttur ve genellikle yerli ve yabancı pop şarkılar çalmaktadır. 

Burada, iki kişi için ortalama 150 TL ödemeniz gerekmektedir. 

Adres: The Green Park Pendik Hotel & Convention Center, Pendik Merkez, Temenye Mevkii, Eski Ankara Caddesi, No 200, Pendik, İstanbul

Pendik'in gece hayatı ile geceler hiç bitmeyecek. Pendik gezi rehberi sayfamıza uğramayı unutmayın.


Lezzetli Kokteyller: Lobby Lounge & Patisserie - Crowne Plaza İstanbul

Pendik’te Crowne Plaza İstanbul’da yer alan Lobby Lounge & Patisserie, lezzetli kokteyller ve lüks bir akşam yemeği için tercih edebileceğiniz bir mekandır. 

Dünya mutfağı yemeklerinin yer aldığı Lobby Lounge & Patisserie, alkollü olarak hizmet vermektedir ve burada iki kişi için ortalama 300 TL ödemeniz gerekmektedir. 

24 saat açık olan mekan, şık ve lüks konsepti ile tercih edilmektedir. 

Menülerinde; atıştırmalık yiyecekler, başlangıçlar, ana yemekler, sıcak atıştırmalıklar ve tatlı çeşitleri yer almaktadır. 

Adres: Yenişehir Mahallesi, Dedepaşa Blv. No:15, 34912 Pendik/İstanbul

İstanbul'un gece hayatı ile arkadaşlarınızla eğlencenin dibine vurmak için İstanbul gezi rehberi sayfasındaki gece hayatı yazımızı incelemeyi unutmayın.


Pub ve Bistro: Asia Liman Pub

Pendik ilçesinde Doğu mevkiinde yer alan Asia Liman Pub, pub ve bistro mutfağı ile hizmet veren bir mekandır. 

Balık çeşitleri ve deniz mahsulleri servis edilen Asia Liman Pub, alkollü olarak hizmet vermekte ve iki kişi için ortalama 150 TL ödemeniz gerekmektedir. 

Alkol menülerinde; bira, cin, kanyak, şarap, rakı gibi seçenekler mevcuttur. 

Bira eşliğinde keyifli bir sohbet, müzik ya da maç yayını izlemek için tercih edebileceğiniz Asia Liman Pub, 11:00 ile 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Adres: Doğu, Ankara Cd. 183 A, 34890 Pendik/İstanbul


Lüks Akşam Yemeği: Gourmet Restoran The Green Park Pendik Hotel

Aile yemekleri, grup yemekleri ve iş yemeklerinde lüks bir restoran arıyorsanız, Pendik’te The Green Park içerisinde yer alan Gourmet Restoran’ı tercih edebilirsiniz. 

08:00 ile 23:00 saatleri arasında açık olan Gourmet Restoran, alkollü olarak hizmet vermektedir. 

Lüks konsepti ve deniz manzaralı masaları ile tercih edilen mekanda, iki kişi için ortalama 250 TL ödemeniz gerekmektedir. 

Adres: The Green Park Pendik Hotel & Convention Center, Pendik Merkez, Temenye Mevkii Eski Ankara Caddesi, No 200, Pendik, İstanbul

Pendik'te doğa ile iç içe mekanlara yakın kaliteli hizmet sunan konaklama seçeneklerini Pendik 5 yıldızlı oteller sayfasında bulabilirsiniz.


Ocakbaşı Konsepti: Ahtapot Ocakbaşı Restaurant

Pendik ilçesinde Batı Mahallesi mevkiinde yer alan Ahtapot Ocakbaşı Restaurant, kebap çeşitleri servis edilen ve ocakbaşı konsepti ile hizmet veren bir mekandır. 

Alkollü olarak hizmet veren Ahtapot Ocakbaşı Restaurant, 09:00 ile 00:00 saatleri arasında açıktır. 

Burada, iki kişi için ortalama 135 TL ödemeniz gerekmektedir. 

Menülerinde; rakı çeşitleri ortalama 25 TL, votka ortalama 25 TL, ana yemek çeşitleri ortalama 20-35 TL, meze çeşitleri ortalama 10-20 TL arasında değişiklik göstermektedir. 


Bira ve Sohbet: Sahil Restaurant & Biracı

Pendik’te Erol Kaya Caddesi üzerinde yer alan Sahil Restaurant, ilçede bira evi konsepti ile hizmet veren mekanlardan biridir. 

Alkollü olarak hizmet veren mekanda, alkol servisi ve atıştırmalık seçenekler servis edilmektedir. 

Sahil Restaurant, 14:00 ile 00:00 saatleri arasında açıktır. 

Burada, iki kişi için ortalama 120 TL ödemeniz gerekmektedir. 

Salaş bir mekanda hizmet veren Sahil Restaurant’ta rezervasyon kabul edilmemektedir. 

Adres: Batı Mahallesi, Erol Kaya Caddesi, Çarşı 131/A, 34890 Pendik/İstanbul

Pendik'te kendinizi ev sıcaklığında hissedebileceğiniz uygun fiyattaki butik oteller için Pendik butik oteller sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.