Lüleburgaz Gece Hayatı

Kırklareli iline bağlı bir ilçe olmasına rağmen şehre göre daha büyük ve daha gelişmiş bir ilçe olan Lüleburgaz’ın gece hayatı eğlenceleri için de farklı alternatifleri bulunmaktadır.

Lüleburgaz gezisi sırasında müzik eşliğinde lezzetli yemekler yiyebileceğiniz restoranlar, canlı müzik bulunan kafe ve barlar, partiler düzenlenen mekanlar ve şarap tadımlarının yapıldığı bistrolar arasından seçiminizi yaparak oldukça eğlenceli bir gece geçirme şansınız vardır. 

Aile ve arkadaş grupları ile gidilmeye müsait olan bu işletmelerin büyük bir bölümünde ise fiyatlar oldukça düşüktür. Özellikle büyükşehirlerle karşılaştırıldığında işletmelerin fiyatları oldukça uygundur. 

Lüleburgaz'da gezilecek muhteşem yerlere yakın uygun fiyatlı konaklama hizmetleri için Lüleburgaz otelleri listemize göz atabilirsiniz.


Miyansera

Miyansera Miyansera

Şehirde bulunan popüler mekanlardan biri de Miyansera’dır. Kafe, restoran ve bar hizmetinin yanı sıra, işletmede nişan, düğün ve bekarlığa veda partileri düzenlenmektedir. 

Çeşitli kokteylleri ve bölgeye özel şarapları ile Miyansera hem yerel halk hem de turistler tarafından tercih edilmektedir. Fiyatları ise Lüleburgaz geneline göre değerlendirildiğinde biraz pahalıdır. 

Adres: Özerler Mahallesi, Emrullah Efendi Cd. No:22, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

Kırklareli'de gezilecek yerlere yakın, açık büfe imkanları ile herkese hitap edecek mükemmel dizaynlı oteller için Kırklareli otel fiyatları sayfamızı kontrol edebilirsiniz.


Beer Point

Beer Point Beer Point

İlçe merkezinde misafirlerini ağırlamakta olan Beer Point, hem canlı müzik hem de maç yayını hizmeti sunmaktadır. İç mekan ve dış mekan olmak üzere iki bölümü bulunan işletmede alkollü ve alkolsüz içecek servisinin yanı sıra aperatif yemekler de sunulmaktadır. 

Özellikle yerel halk arasından gençlerin sıklıkla tercih ettiği işletmenin fiyatları oldukça uygundur. Maç günleri ise yoğunluktan dolayı rezervasyon yaptırılması tavsiye edilmektedir. 

İşletmede haftanın belirli günlerinde farklı konseptlerde canlı müzik hizmeti sunulmaktadır. Perşembe günleri fasıl geceleri düzenlenirken, Cuma ve Cumartesi günleri pop geceleri düzenlenmektedir.

Adres: Kocasinan Mah. Kereviz Sok. No:5 | Lüleburgaz Merkez, Lüleburgaz, Türkiye

Lüleburgaz'a uğradığınızda gezilmesi gereken yerleri ekibimiz sizin için hazırladı. Lüleburgaz'da gezilecek yerler yazısına göz atabilirsiniz.


My Blue Bar

My Blue Bar My Blue Bar

Lüleburgaz’ın canlı müzikte en popüler işletmesi My Blue Bar’dır. İç mekanı ve terası bulunan işletmede alkollü ve alkolsüz içecek servisi ve aperatif yemekler sunulmaktadır. Canlı müzik hizmeti sunulan akşamlarda işletme oldukça kalabalık olmaktadır. Bu nedenle rezervasyon yaptırılması tavsiye edilir. 

İşletmede ayrıca okey, tavla gibi oyunlar da oynanabiliyor. My Blue Bar, yaş ortalaması olarak sadece gençlerin değil, orta yaşın da vakit geçirdiği bir işletmedir. Fiyatları ise Lüleburgaz ortalamasının biraz üstündedir. 

Adres: Yılmaz Mahallesi, Orhan Özcanlar Sk. No:6, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

Lüleburgaz'ın gece hayatı ile geceler hiç bitmeyecek. Lüleburgaz gezi rehberi sayfamıza uğramayı unutmayın.


Çakra Pub

Çakra Pub Çakra Pub

Lüleburgaz ilçe merkezinde bulunan Çakra Pub, iç mekanı ve terasında hizmet sunmaktadır. Canlı müzik bulunan işletmede alkollü – alkolsüz içecek ve aperatif yemekler bulunmaktadır. Terasta sunulan canlı müzik hizmeti, özellikle yaz aylarında işletmeye talebi arttırmaktadır. 

Özellikle gençler tarafından tercih edilmekte olan işletmenin fiyatları ise oldukça uygundur. 

Adres: Kocasinan Mahallesi, İstanbul Cd. No:14, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

Kırklareli'nin gece hayatı ile arkadaşlarınızla eğlencenin dibine vurmak için Kırklareli gezi rehberi sayfasındaki gece hayatı yazımızı incelemeyi unutmayın.


Lydia Cafe & Bar

Lydia Cafe & Bar Lydia Cafe & Bar

Dj şovları ve konserlere ev sahipliği yapan Lydia Cafe & Bar, duvarlarında bulunan dev ekranları, aydınlatma üniteleri ve kaliteli ses sistemi ile hem müzik hem de maç hizmeti sunmakta olan bir işletmedir. 

Tango gösterileri ve dans organizasyonlarının da düzenlendiği mekan aynı zamanda bir gastro pub özelliği taşımaktadır. İşletmede sunulan lezzetler ilçenin en iyileridir. Saat 10.00’da hizmete açılan işletme, 01.00’da kapanmaktadır. 

Adres: Kereviz Sokak No: 13, 39750 Lüleburgaz

Lüleburgaz'da yapabileceklerinizin sınırı olmayan tatil köyleri için Lüleburgaz tatil köyleri sayfamızı incelemeyi unutmayın.


Republic Pub

Republic Bar Republic Bar

İlçenin canlı müzikte iddialı adresi ise Republic Pub’dır. Aynı zamanda karaoke hizmeti de sunulan işletme, yoğun ilgi görmektedir. Özellikle hafta sonları yaşanan yoğunluktan ötürü yer bulmak sıkıntı olabilmektedir.

Republic Pub, alkollü ve alkosüz içeceklerin yanı sıra aperatif yemekler de sunmaktadır. Fiyatları Lüleburgaz ortalamasının üzerindedir. 

Adres: Özerler Mahallesi, Fatih Cd. No:6, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

Lüleburgaz'da bir çok eğlenceli aktiviteler ile yüzünüzü güldürecek oteller için Lüleburgaz tatil otelleri sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.