Didim Gece Hayatı

Ege Bölgesi'nin Aydın'a bağlı sevimli ilçesi tatilcilere standartların üzerinde bir eğlence sunar. Diğer tatil beldelerine yakınlığı ile bilinen ilçenin gece hayatı beklentilerin üstündedir. Açık hava eğlenceleri için beach club, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebileceğiniz diskoları ve denizin eşsiz manzarasına karşı müzik dinleyip bir şeyler yudumlayabileceğiniz gece kulüpleri bulunmaktadır.

Canlı müziğinde müzik dinleyip içeceğinizi yudumlayabileceğiniz Rehab Bar, ilginç duvarlarının tasarımı ile ün salan genellikle yabancı tatilcilerin akın ettiği Billy and Lee's Happy Hour Bar, tatil beldesinde oluşturduğu yepyeni konsepti ile bilinen Pasaj Shot Bar hem türkü dinleyip hem de rakı içebileceğiniz Yakamoz Türkü Bar Didim ilçesinde bulunan gece hayatı için nerelere gidilmeli sorusuna tavsiye edilmesi gereken mekanlardandır.

Didim'de gece hayatının canlı olduğu mekanlara yakın konaklama için Didim hotel sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Temmuz Bar

Didim'in Altınkum Mahallesi'nde yer alan Temmuz Bar, tatilcilere canlı müzik eşliğinde eğlenceli bir gece hayatı sunar.

Canlı müzik yapan grupların solistleri oldukça başarılı ve içerideki atmosferi gayet iyi şekilde yönlendirmektedir. Canlı müzik yapan gruplar genellikle Türkçe trend ve nostalji şarkı türlerini tercih etmektedir.

Deniz kenarında bulunan mekanın eşsiz manzarası müzik eşliğinde görülmesi gerekir.  Temmuz Bar, gecenin ilerleyen saatlerine doğru tercih edilirse kalabalık oranı artmaktadır. Bu sebeple önceden rezervasyon yapılmasında fayda vardır.

Deniz kenarında bulunan mekanın fiyatları tatil beldelerine göre normal seviyededir. Bir bira yaklaşık 20 TL'dir.

Adres : Çamlık Mahallesi, Yunus Cd. No:75, 09270 Didim/Aydın

Didim'de gece hayatında keyifli vakit geçirenler daha fazla konaklama seçeneği için Aydın'daki oteller sayfamızı inceleyebilirler.


Liberta Bar

Didim Akbük Mevkii'nde bulunan Liberta Bar, denize sıfır olan eşsiz manzarasında bira ve mısır patlağı yiyebileceğiniz sayılı mekanlardan biridir. 

Ahşap sandalyeleri, güler yüzlü personelleri, ikramları, manzarası ve içkileri ile hayalini kurduğunuz mekan olabilir. Akbük'ün deniz serinliği eşliğinde hem içeceğinizi yudumlayıp hem de arkadaşlarınızla muhabbet edebilirsiniz.

Akbük Mevkii'nde hizmet veren barın nostaljik görünümü, müşteri kitlesine uygun şarkı seçimleri ve güler yüzlü hizmetlerine karşı fiyatları oldukça uygundur.

Didim'de önemli görülecek yerlerini öğrenmek için Didim'de gezilecek yerler yazısına mutlaka göz atmanız gerekir.


Pasaj Shot Bar

Pasaj Shot Bar, Didim ilçesinin Altınkum Mahallesi'nde yer almaktadır. İlçede shot bar konsepti ile hizmet veren ender mekanlardan biridir. 

Hem yabancı hem de Türkçe şarkıların çalındığı bu mekan hem yerli hem de yabancı tatilciler tarafından fazlasıyla ilgi görmektedir. Gecenin ilerleyen saatlerine doğru mekanda yer bulamayabilirsiniz.

Müziği, personelleri, ikramları, içecekleri ve eğlencesi ile ün salan bu mekanın fiyatları oldukça uygundur.

Mahşerin 5 şövalyesi 5 shot olarak bilinen mükemmel menüsü 25 TL'dir. 

Adres: Altınkum Mahallesi, Yalı Cd., 09270 Didim/Aydın

Liberta Bar'da biranın fiyatı yaklaşık 20 TL'dir.

Didim'e gittiğinizde mutlaka görülmesi gereken yerleri ekibimiz sizin için hazırladı. Didim gezi rehberi sayfasını kontrol edebilirsiniz.


Rehab Bar

Rehab Bar, Didim'in Altınkum Mahallesi'nde yer almaktadır. Canlı müzik eşliğinde hem eğlenip hem de içeceğinizi yudumlayabileceğiniz nezih mekanlardan biridir. 

Yazın bunaltıcı sıcaklarına karşı mekanın içerisinde klima ve pervaneler sürekli çalışmaktadır. 

Genellikle canlı müzik için çıkan gruplar tatilcilerin isteklerine önem gösterir. Tatilcilerin istekleri dışında Türkçe trend pop şarkılar tercih edilir.

Mekanın fiyatları tatil beldelerine göre normal seviyededir. 1 bira ücreti yaklaşık 20 - 25 TL’dir.

Adres: Altinkum Mahallesi Yali Caddesi No:16 Didim, Altınkum, Didim.

Didim'de gece hayatının keyfini çıkartanlar ilçe dışında eğlencesine devam etmek için Aydın gezi rehberi sayfamızı ziyaret edebilirler.


Billy and Lee's Happy Hour Bar

Billy and Lee's Happy Hour Bar, Didim'in Barlar Sokağı'nda yer alan genellikle yabancı turistlerin akın ettiği seçkin barlardan biridir. 

Dekorasyon anlamında duvarların üzerinde bulunan ilginç yapıştırma ve süslemeler yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Genellikle yabancı şarkıların ağırlıkla çalındığı bu mekanda rock türü daha çok tercih edilir.

Mekanın en çok tercih edilen ürünü ise kokteylleridir. Kokteylleri ile ün kazanan mekanın içecek fiyatları tatil beldesine göre düşüktür. Mekanın bir adet kokteyl fiyatı yaklaşık 30 TL'den başlamaktadır.

Adres: Camlik Mahallesi | 425 Sokak, Altınkum, Didim, TürkiyeYakamoz Türkü & Bar

Didim'in Çamlık Mahallesi'nde bulunan Yakamoz Türkü Bar, mükemmel konsepti ve iç dizaynı ile tatilcilere eşsiz bir eğlence sunar. 

Didim'de bulabileceğiniz seçkin mekanlardan biri olan barın canlı müziğinin bulunması, personellerin hızlı ve güler yüzlü davranması ve fiyatların ideal olması ile diğer türkü barlara göre bir puan öndedir.

Hem türkü dinleyebileceğiniz hem de içeceğinizi yudumlayıp arkadaşlarınızla güzel bir gece yaşayabileceğiniz sayılı mekanlardandır. 

Hem mezesi hem de 70 cc rakısı bulunan bir masanın fiyatı ortalama 250 TL'dir.Kamacı 2 Restaurant

Didim'in Altınkum Sahili'nde yer alan Kamaca 2 Restaurant, denize sıfır konumu ile hem rakı içebileceğiniz hem de deniz ürünlerinin tadına bakabileceğiniz nezih mekanlardan biridir. 

Kamacı 2 Restaurant'ta kesinlikle ahtapot ızgara yemelisiniz. Diğer deniz ürünlerinin tadı beklediğiniz gibi gelmeyebilir. Manzarası ve konumu mekanı daha çok öne çıkarır. 

Mekanın personelleri oldukça güler yüzlü ve cana yakındır. Aileniz ile gidebileceğiniz mekanda mezesi ve 70 cc rakısı bulunan bir masanın fiyatı 250 TL'dir. Deniz ürünlerinin fiyatı yaklaşık 80 - 100 TL arasında değişmektedir.

Adres: Çamlık Mahallesi, Yalı Cad.İskele karşısı, 09270 Altınkum/Didim/Didim/Aydın

Bir çok özel aktiviteleri ile lüks bir konaklama deneyimi yaşayabileceğiniz Didim otelleri için Didim 5 yıldızlı oteller listemize uğramayı unutmayın.


Balıkçı Ustam

Didim'de sıradan bir gece hayatı yerine hem rakı fasıllarına katılabileceğiniz hem de aileniz ile tercih edebileceğiniz bir mekan mı arıyorsunuz? 

Didim Altınkum Mevkii'nde bulunan Balıkçı Ustam'ın deniz ürünleri, mezesi, uygun fiyatları, personelleri ve fasılı ile adından sıkça söz ettirmiştir.

Köz patlıcan mezesi, ahtapot ızgarası, rakının fasılı ve uygun fiyatları ile bu mekanın kesinlikle tercih edilmesi gerekir.

70 cc rakının bulunduğu masası ve mezeleri ile birlikte fiyatlar yaklaşık 275 TL'den başlamaktadır.

Adres: Çamlık Mahallesi, No:, Yalı Cd. No:11, 09270

Didim'de büyük bir tesiste her şey dahil bir tatil için çok sayıda tatil köyü seçeneği bulunmaktadır. Didim tatil köyleri sayfamızda hazırlamış olduğumuz seçenekleri inceleyebilirsiniz.