Bozbük Otelleri

Bozbük Bölgesinde 1 adet otel bulunmaktadır.

Apollonium Spa & Beach Resort Bozbük

Apollonium Spa & Beach Resort

Tatil Bozbük Herşey Dahil
  • Denize Sıfır
  • Balayı
  • Aquapark
  • 4 yıldızlı
  • Bebek Dostu
  • Spa
İNCELE

Son Yorumlar

Ceren G.

İşletme mantığı çok güzel. Çalışanlar çok başarılı ve hızlı. Fakat bir sorun var; normalde havluları saat sabah 7'den önce yerleştirmek yasak. 7'den sonra şezlonglara havlu yerleştirme, diğer bir deyişle 'yer kapma' hakkına sahipsiniz. Biz 6 buçukta, 7'ye 5 kala geldiğimizde bile 7'ye kadar bekliyoruz fakat 7'den erken gelmemize rağmen o saatlerde havluları olan bir sürü şezlong gorüyoruz. Bunu güvenlik görevlisine söyledik, bunun hakkında bir şey yapamayacağını ve müdürle konuşmamız gerektiğini, sadece iletebileceklerini söylediler ve müdürle iletişime de geçemedik daha. Otelin kendi koyduğu kuralı, otel, uygulama gereği hissetmiyor ve şikayetleri de çok önemsediği söylenemez.

... daha fazla göster.
Neşe C.

2katlı villalardan oluşan bir otel. Tercihinize göre 1+1, 2+1 gibi değişiyor. Biz ets den herşey dahil aldık. İyiki sadece evi almamışız. Çünkü otelde yemekler mezeler tatlılar gerçekden her övün güzel. Herşey dahil gidince bar ücretsiz. Yemekleri İstersen kendi evinde yap büyün elektronik aksam tencere tava yemek takımına, kahve makinasından, tost makinasına, ketıldan, çamaşır, bulaşık makinasına, buzdolabından, elektrik süpürgesine kadar, her odada klima ve tv kadar herşey mevcut... Evinin rahatında otel konforu... Deniz ara ara dalgalı, dar ince uzun kum plajı var ve yukarda sezlong şemsiyeler bolca mevcut. Yer tutayım derdi yok... Deniz kıyısında 1 tane büyük havuz var. Villaların aralarında ise yarı olimpik havuzlar var. 2tane su kaydırağı var. Genelde çocuklar kullanıyor. Bol yeşil alan... 1hafta tatil burda yetmedi. Seneye tekrar gidicez...

... daha fazla göster.
Elçin A.

Otel genel olarak ortalamanın üzerindedir. Konakladığımız oda 2+1 içinde ihtiyacınız olan her şey mevcut, binalar yeni ve oldukça temizdi. Odamız ana binadan uzaktı ama hemen yakında havuz vardı. Yemekler için ana binaya gitmek zorundasınız ama isterseniz shuttle servisin tadını çıkarabilirsiniz. Yemek kalitesi ve çeşidi yeterliydi. İçecekler de çeşit ve kalite açısından ihtiyacı karşılıyor. Havuzları birkaçtane istediğinizi seçebilirsiniz. Dilerseniz denizide güzel. İyi tatiller.

... daha fazla göster.