Van 4 Yıldızlı Oteller

Van bölgesinde 3 adet 4 yıldızlı oteli bulunmaktadır.

Şahmaran Resort Hotel Van

Şahmaran Resort Hotel

Şehir Van Oda Kahvaltı
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Tamara Hotel Van

Tamara Hotel

Şehir Van Oda Kahvaltı
İNCELE
Ramada by Wyndham Van Van

Ramada by Wyndham Van

Şehir Van Oda Kahvaltı
İNCELE

Van Tatili Hakkında

Türkiye’nin doğusunda yer alan en büyük şehirlerden biri olan Van, en az kendisi kadar ünlü Van Gölü ile tanınmaktadır. Şehrin sembolü haline gelen ve muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan Van, şehre yalnızca güzellik katmaz; turizm açısından da önemli katkılarda bulunur. Denize kıyısı olmayan ve Anadolu’nun göbeğinde yer alan Van, göl kenarında yer alan plajlar ile dikkat çekmektedir. Yaz sıcağından kurtulmak ve gölde serinlemek isteyenler için Edremit Plajı ve Mollakasım Plajı en dikkat çekici noktalardır. Van’daki otellerin birçoğu Van Gölü çevresindedir. bu sayede otelinizden çıkarak rahat bir şekilde bu doğal güzelliği ziyaret edebilirsiniz.

Van'da yer alan Van Gölü, Akdamar Adası, Erciş Doğancı Kaplıcası, Başkale Kelegom Kaplıcası, Muradiye Şelalesi ve diğer bir göl olan Erçek Gölü, mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler olarak dikkat çekmektedirler. 

Doğal güzellikleri gezerken müthiş manzaralar ile birlikte güzel vakitler geçirebilir; aynı zamanda il sınırları içerisindeki müzeleri de ziyaret edebilirsiniz. Van’ın önemli tarihine dikkat çeken bu yapılardan en önemlisi Van Müzesi’dir. Arkeolojik buluntuların sergilendiği bu müze, önemli bir yer olarak Van’da bulunmaya devam etmektedir.

Van ili, tarihi M.Ö. 5000 yılına kadar giden son derece eski bir şehir olarak dikkat çekmektedir. Farklı medeniyetlere dair yapıları bulabileceğiniz Van’da yer alan Van Kalesi, Surp Haç Ermeni Kilisesi, Akdamar Kilisesi, Halime Hatun Kümbeti, Eski Van Şehri ve Ayanis Kalesi görülmesi gereken yerlerdendir.

Van ili içerisinde önemli sayıda otel seçeneği bulunduğundan her bütçeye uygun seçenekte konaklamak mümkündür. Beklentilerinize ve ekonomik durumunuza göre bir oteli tercih ederek Van içerisinde unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

4 Yıldızlı Otel Tatili Hakkında

Oteller sundukları hizmetlere ve bina özelliklerine göre yıldızlarla derecelendirirler. 4 yıldızlı oteller de bazı özelliklere sahip oldukları için bu kategoride yer alır. Farklı şehirlerde ve farklı tatil yörelerinde bu tip otellere rastlamak mümkündür. Hem hizmetlerini hem de fiyatını değerlendirerek, bu tip bir otel tercihi yapabilirsiniz.

Yıldızlı otellerde en az 10 adet oda bulunmaktadır. Odalarda ve ortak alanlarda klima sistemi vardır. Sabah saat 06:00 ile gece 24:00 saatleri arasında oda servisinden yararlanabilirsiniz. Otelde yüzme havuzu özellik türüne göre bulunabilmektedir. Kuru temizleme ve ütü hizmetinden tüm misafirleri faydalanabilir.

Odalarda mini bar, değerli eşyalarınız için bir kasa, televizyon ve saç kurutma makinesi mutlaka yer alır. Devamlı doktor ve revir hizmeti vardır. İki kattan fazla katı bulunan 4 yıldızlı otellerde asansör bulunur. Bu otellerdeki rezervasyon işlemleri bilgisayar ortamında yapılır. Ortak alanlarda satış mağazası ile yayınların ve kitapların bulunduğu bir okuma alanı mevcuttur.

Bu gibi özelliklere sahip olan oteller 4 yıldız almaya hak kazanırlar. Oldukça konforlu şartlara sahiptirler. Farklı lokasyonlarda birçok 4 yıldızlı otel bulmak mümkündür. Bütçe dostu olmaları da misafirleri açısından büyük bir avantajdır. Tatilinizi geçirmek istediğiniz yöredeki otelleri araştırırken kaç yıldıza sahip olduklarına da göz atabilirsiniz. Böylece verdikleri hizmetler konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

4 yıldızlı oteller sundukları hizmetler yönünden oldukça avantajlıdır. Konforlu bir tatil için tercih edilebilir. Üstelik 5 yıldızlı olan otel türlerine göre daha ekonomiktir. Farklı şehirlerde plandığınız tatillerde ailece bu otel türlerinde konaklayabilirsiniz. Keyifli bir tatilin yanı sıra konfor da arıyorsanız, sunduğu imkanlar nedeniyle 4 yıldıza sahip otellerden birini tercih edebilirsiniz.