Sarıkamış Tatil Otelleri

Sarıkamış bölgesinde 3 adet tatil oteli bulunmaktadır.

Çamkar Otel Sarıkamış

Çamkar Otel

Tatil Sarıkamış Tam Pansiyon
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Ekinata Grand Toprak Hotel Sarıkamış

Ekinata Grand Toprak Hotel

Tatil Sarıkamış Tam Pansiyon Plus
İNCELE
Habitat Otel Sarıkamış  Kars

Habitat Otel Sarıkamış

Kayak Kars Oda Kahvaltı
İNCELE

Sarıkamış Tatili Hakkında

Kars şehrine bağlı Sarıkamış ilçesi, her yıl on binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Çeşitli tarihi ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkan şehir, Türk tarihi açısından önemli savunma stratejisine sahip bir bölgedir. Genellikle tarımcılık ve hayvancılık faaliyetlerinin gerçekleştirildiği Sarıkamış ilçesinde tatil faaliyetleri de yapılmaktadır.

Tarihi yapılarıyla turistlerin ilgisini çeken Sarıkamış ilçesi, gezginler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Mimari yapısıyla da dikkat çeken kent, pek çok medeniyetin etkisi altında kalmıştır. Önemli dini yapıların da bulunduğu ilçede birbirinden farklı tarihi eserler yer almaktadır. Sarıkamış’ta yer alan başlıca tarihi yapılar arasında Allahu Ekber Şehitliği ve Katerina Av Köşkü bulunmaktadır.

Tarihi yapıların yanı sıra doğal güzellikleriyle de ön plana çıkan Sarıkamış, fotoğrafçılık açısından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Çeşitli etkinliklerin düzenlendiği doğal yapılar, turistlerin zaman geçirdiği yerler arasındadır. Sarıkamış’ta yer alan başlıca doğal güzellikler arasında Çıldır Gölü ve Sarıkamış Kent Ormanlığı bulunmaktadır. Doğal güzelliklere yakın bölgede yer alan tesislere Kars'taki oteller sayfasından ulaşabilirsiniz.

Gece hayatı konusunda da ön plana çıkan ilçede pek çok bar ve pub mekanı bulunmaktadır. Gençler tarafından sıklıkla vakit geçirilen eğlence mekanları, ekonomik açıdan uygun olmasıyla da tercih edilmektedir. İlçede yer alan başlıca eğlence mekanları arasında Şelale Cafe, Birabahane Cafe ve Gözde Cafe bulunmaktadır.

Turizm faaliyetleriyle de tercih sebebi olan Sarıkamış’ta pek çok tesis yer almaktadır. İlçede yer alan tesislere Sarıkamış'ın otel listesi sayfasından ulaşmanız mümkündür. Turistler tarafından sıklıkla tercih edilen oteller, ekonomik açıdan uygun olmasıyla da bilinmektedir.

Tatil Otelleri Hakkında

Tatil yapmak istediğinizde kaliteli otelleri tercih ederek tatilinizin profesyonel bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Tatil otelleri Türkiye’nin turizm cenneti bölgelerinde yer almaktadır. Doğa ve denizi bir arada sunan tatil otelleri tüm yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olacak hizmet içerikleri ile keyifli bir tatilin anahtarını size sunmaktadır.

Tatil otelleri konsept olarak herşey dahil, yarım pansiyon, butik oteller şeklinde hizmet vermektedir. Tatilciler için özel olarak hazırlanan yemeklerin lezzet değerleri de oldukça yüksektir. Gün içerisinde eğlenebilmeniz için gerekli olan aktiviteler de oteller tarafından sunulmaktadır.

Tatil otelleri arasında 4 mevsim olarak hizmet verenleri de bulunmaktadır. Yaz ve kış farklı bir atmosferde tatil isterseniz tercih edebilirsiniz. Güneş ve denizi bir arada yaşamak isteyenler için özel olarak hizmet veren otel plajları da unutulmayacak bir tatilin başlangıcı olacaktır.

Tatil otellerinde oda konfor düzeyi de oldukça yüksektir. Tatil otellerinde tüm tasarım rahat edebilmeniz için özel olarak dizayn edilmiştir. Odalarda bulunan minibar, jakuzi gibi seçenekler de rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

Tatil otellerini havuzları da özel konseptli olarak sunulmaktadır. Çocuklar için ayrı havuz seçenekleri yer almaktadır. Kaydırak ve benzeri aktivitelerle tatilinizin renklenmesine yardımcı olunmaktadır.

Tatil otelleri balayı tatili için de iyi bir seçim olacaktır. Size özel oda süslemeleri, oda kahvaltı ve müzik eşliğinde akşam yemeği unutulmayacak bir anının ilk adımı olacaktır.

Tatil otelleri arasında muhafazakar, termal, herşey dahil, tatil köyleri gibi konseptler yer alır. Size uygun olan tatil otelini belirleyebilir ve sevdikleriniz ile keyifli bir dönem geçirebilirsiniz. Tatil otelleri belirli dönemler için erken rezervasyon indirimi v kampanyalar ile de misafirlerine katkı sunmaktadır.