Sarıkamış 5 Yıldızlı Oteller

Sarıkamış bölgesinde 2 adet 5 yıldızlı oteli bulunmaktadır.

Ekinata Grand Toprak Hotel Sarıkamış

Ekinata Grand Toprak Hotel

Tatil Sarıkamış Tam Pansiyon Plus
İNCELE
Kayı Snow Otel Sarıkamış

Kayı Snow Otel

Kayak Sarıkamış Tam Pansiyon Plus
İNCELE

Sarıkamış Tatili Hakkında

Kars şehrine bağlı Sarıkamış ilçesi, her yıl on binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Çeşitli tarihi ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkan şehir, Türk tarihi açısından önemli savunma stratejisine sahip bir bölgedir. Genellikle tarımcılık ve hayvancılık faaliyetlerinin gerçekleştirildiği Sarıkamış ilçesinde tatil faaliyetleri de yapılmaktadır.

Tarihi yapılarıyla turistlerin ilgisini çeken Sarıkamış ilçesi, gezginler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Mimari yapısıyla da dikkat çeken kent, pek çok medeniyetin etkisi altında kalmıştır. Önemli dini yapıların da bulunduğu ilçede birbirinden farklı tarihi eserler yer almaktadır. Sarıkamış’ta yer alan başlıca tarihi yapılar arasında Allahu Ekber Şehitliği ve Katerina Av Köşkü bulunmaktadır.

Tarihi yapıların yanı sıra doğal güzellikleriyle de ön plana çıkan Sarıkamış, fotoğrafçılık açısından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Çeşitli etkinliklerin düzenlendiği doğal yapılar, turistlerin zaman geçirdiği yerler arasındadır. Sarıkamış’ta yer alan başlıca doğal güzellikler arasında Çıldır Gölü ve Sarıkamış Kent Ormanlığı bulunmaktadır. Doğal güzelliklere yakın bölgede yer alan tesislere Kars'taki oteller sayfasından ulaşabilirsiniz.

Gece hayatı konusunda da ön plana çıkan ilçede pek çok bar ve pub mekanı bulunmaktadır. Gençler tarafından sıklıkla vakit geçirilen eğlence mekanları, ekonomik açıdan uygun olmasıyla da tercih edilmektedir. İlçede yer alan başlıca eğlence mekanları arasında Şelale Cafe, Birabahane Cafe ve Gözde Cafe bulunmaktadır.

Turizm faaliyetleriyle de tercih sebebi olan Sarıkamış’ta pek çok tesis yer almaktadır. İlçede yer alan tesislere Sarıkamış'ın otel listesi sayfasından ulaşmanız mümkündür. Turistler tarafından sıklıkla tercih edilen oteller, ekonomik açıdan uygun olmasıyla da bilinmektedir.

5 Yıldızlı Otel Tatili Hakkında

Misafirlerine unutamayacakları bir tatil dönemi yaşatan 5 yıldızlı oteller Türkiye’nin birçok bölgesinde sundukları hizmet içerikleri ile tanınmaktadır. Bu oteller genellikle herşey dahil konsepti ile misafirlerini ağırlamaktadır. Bu tarz oteller doğa ve denizin manzarasını birlikte sunarak unutmayacağınız bir anının birikmesine de katkı sunmaktadır. Sizde tercih ederek bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

5 yıldızlı oteller hizmet açısından gelişmiş bir konsepte sahiptir. Herkesin damak zevkine uygun yemekleri, yetişkin ve çocuk havuzları, spor salonları ve spa merkezleri bulunur. Buda tatilinizi daha unutulmaz ve eğlenceli olmasını sağlamaktadır. Misafirlerini canlı müzik ve aktivitelerle eğlendirerek doyumsuz bir tatil dönemi geçirmelerine de katkı sunmaktadır.

5 yıldızlı otellerin odaları da lüks tasarıma sahiptir. Odalarında tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz tüm detaylar eksiksiz bir şekilde bulunur. Mini bar seçeneğinden klima, ve wifi gibi gerekli olan tüm detayları barındırmaktadır.

Denizin ve güneşin keyfini en iyi şekilde sürebilmenize de yardımcı olan 5 yıldızlı oteller kendilerine has plajları ile de misafirlerine eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Plajlarda denizin tadını çıkarırken 5 yıldızlı otellerin hizmetleri arasında olan beach barları ziyaret edebilirsiniz.

5 yıldızlı otellerde gündüzleri deniz ve kumun keyfini sürebilir akşamları ise özel hazırlanan animatör gösterileri ile eğlenceli bir anın geçmesine imkan tanınmaktadır. Oteller de çocukların da eğlenebilmesi için gerekli olan oyun alanları bulunmaktadır.

5 yıldızlı oteller balayı çiftler için de hizmet vermekte olup özel süsleme ve odaya kahvaltı gibi detaylarla katkı sağlamaktadır. Bu da unutamayacağınız bir balayı dönemini yaşamanıza imkan sunacaktır.

Bu tarz oteller kampanya ve erken rezervasyon imkanları ile büyüleyici bir tatilin kapısını size açmaktadır. Sizde sevdikleriniz ile birlikte tercih ederek masalımsı bir tatile yelken açabilirsiniz.