Nişantaşı pansiyon Otelleri

Nişantaşı bölgesinde 1 adet pansiyon oteli bulunmaktadır.

Nishant Boutique Hotels Şişli

Nishant Boutique Hotels

Pansiyon Şişli Oda Kahvaltı
İNCELE

Nişantaşı Tatili Hakkında

İstanbul’un Şişli ilçesinin en ünlü semtlerinden olan Nişantaşı, şehrin de en modern bölgelerinden biridir. Lüks restoranların, dünyaca ünlü markaların, hareketli cadde ve sokakların bulunduğu Nişantaşı’nda yapılabilecek birbirinden güzel aktivite seçenekleri bulunmaktadır. İstanbul’daki otel seçenekleri şehrin pek çok noktasına dağılmışken bu otellerden önemli olanlarının bazıları Nişantaşı’nda bulunmaktadır.

Nişantaşı’nı ziyarete gittiğinizde semtin çevresinde yer alan müzeleri ziyaret edebilir ve İstanbul’un kültürüne dair önemli bilgilerin sahibi olabilirsiniz. Nişantaşı’nın çevresinde yer alan Atatürk Müzesi ve Askeri Müze, tercih edilebilecek seçenekler olarak dikkat çekmektedir.

Nişantaşı semtinde bir gezi rotası çizmek isteyenler için en önemli noktalar tarihi yapıların bulunduğu yerler olacaktır. Semt sınırları içerisinde ve çevresinde birbirinden önemli tarihi yerler bulunmaktadır. Bu tarihi yerlerden en önemlisi Teşvikiye Cami’dir. Bu yapı dışında Bomonti Bira Fabrikası, Aya Dimitri Rum Kilisesi ve Saint Esprit Katedrali, ziyaret edilebilecek diğer tarihi yapılardır.

Nişantaşı’ndaki otelleri, her bütçeye uygun seçeneklerden oluştuğundan sizler de kendinize uygun bir konaklama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Hafta sonunuzu veya yaz tatilinizi İstanbul’da geçirmek adına Nişantaşı’nda bulunan otelleri kullanabilirsiniz. TZL Suites Nişantaşı, Carina Park Suites Nişantaşı, Modus Hotel İstanbul, Molton Suites Nişantaşı, Arcade Hotel, Jazz Hotel ve Atik Palace Hotel gibi seçenekler, Nişantaşı’nda yer alan otellerin bazılarıdır.

Gece hayatı dendiğinde Nişantaşı’nda akla gelen pek çok farklı mekân bulunmaktadır. Bu eğlence mekânlarını gündüz Nişantaşı semtini gezdikten sonra akşam geç saatlerde keyifli zamanlar geçirmek adına tercih edebilirsiniz. Sess Nişantaşı, Frame Nişantaşı, Zilly Nişantaşı, Kozmonot Pub ve SuperFabric Club, farklı temaları ile Nişantaşı’nda yer alan gece hayatı mekânları olarak ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Pansiyon Tatili Hakkında

Pansiyon oteller, konaklama hizmeti sunmak için tamamıyla ya da kısmi şekilde otele çevrilmiş olan evler olarak düşünülebilir. Genellikle de bu otellerde konaklamanın yanı sıra, müşterilere ev sahibi elinden bir yemek hizmeti sunulur. Pansiyon oteller, ücret karşılığında turistlere ve yolculara hem konaklama hem de yemek hizmeti sunan tesisler olarak karşımıza çıkar.

Pansiyon otellerin özellikleri, daha çok da yemek konusunda, her şey dahil gibi konseptlerdeki otellere göre biraz farklılaşır. Kahvaltı ile akşam yemekleri, bu otellerde ücrete dahil ediliyor. Ayrıca iki öğün ücretsiz yemeğin sunulduğu bu pansiyon otellerin bazılarında akşam yemeği verilmesi yerine öğle yemeği seçeneği sunulabiliyor. Bu noktada yarım pansiyon otellerde bütün içecekler için ücret alınır. Bu tip özellikteki otellerin popüler olduğu yerler arasında Antalya, Kuşadası, Bodrum, Marmaris bölgeleri ilk akla gelenler…

Pansiyon otellerin asıl avantajı ise Ege Bölgesi’nden Akdeniz’e, Karadeniz’den Marmara Bölgesi’ne kadar değişik bölgelerde bulunabiliyor ve farklı güzelliklerdeki bölgelerde tatil planlama konusunda geniş ve kârlı seçenekler sunabiliyor olmalarıdır. Siz de istediğiniz bölgedeki pansiyon otelde ayrıcalıklı bir tatil planlayabilirsiniz. Bu otellerde konfor, eğlence, rahatlık, ev yemeği tadında lezzetler gibi özellikler, hem yazın hem de kışın avantajlı ve keyifli bir tatil yapmanıza imkân veriyor! Ayrıca pansiyon otellerde konaklamanın bir diğer artısı da otele tamamıyla kapalı şekilde kalmanızın gerekmemesi ve şehri keşfedebilme olanağı sunmasıdır.

Pansiyon oteller, ucuz ve ekonomik tatil seçenekleri barındırması ile tercih ediliyor. Tatil yapmak isteyen ancak bütçesi yüzünden ucuz tatil olanaklarına ihtiyaç duyan tüm tatilciler için pansiyon oteller öncelikli tercih olmakta…

Bu noktada dilerseniz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak daha da ekonomik ve bütçenizle uyumlu bir tatil planlama şansınız da var. Taksit fırsatları, uygun fiyatlar, geniş otel seçenekleri ile pansiyon otellerden tercih edebilir; avantajlı fiyatlarla tatil yapmak için tercih ettiğiniz otelde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özel kampanyalar ve seçenekler sayesinde kârlı bir tatil planı yapmanız da mümkün olur!