Nişantaşı 3 Yıldızlı Oteller

Nişantaşı bölgesinde 3 adet 3 yildızlı oteli bulunmaktadır.

Atik Palace Hotel Beşiktaş

Atik Palace Hotel

Şehir Beşiktaş Oda Kahvaltı
İNCELE
Jazz Hotel Beşiktaş

Jazz Hotel

Şehir Beşiktaş Oda Kahvaltı
İNCELE
Nishant Boutique Hotels Şişli

Nishant Boutique Hotels

Pansiyon Şişli Oda Kahvaltı
İNCELE

Nişantaşı Tatili Hakkında

İstanbul’un Şişli ilçesinin en ünlü semtlerinden olan Nişantaşı, şehrin de en modern bölgelerinden biridir. Lüks restoranların, dünyaca ünlü markaların, hareketli cadde ve sokakların bulunduğu Nişantaşı’nda yapılabilecek birbirinden güzel aktivite seçenekleri bulunmaktadır. İstanbul’daki otel seçenekleri şehrin pek çok noktasına dağılmışken bu otellerden önemli olanlarının bazıları Nişantaşı’nda bulunmaktadır.

Nişantaşı’nı ziyarete gittiğinizde semtin çevresinde yer alan müzeleri ziyaret edebilir ve İstanbul’un kültürüne dair önemli bilgilerin sahibi olabilirsiniz. Nişantaşı’nın çevresinde yer alan Atatürk Müzesi ve Askeri Müze, tercih edilebilecek seçenekler olarak dikkat çekmektedir.

Nişantaşı semtinde bir gezi rotası çizmek isteyenler için en önemli noktalar tarihi yapıların bulunduğu yerler olacaktır. Semt sınırları içerisinde ve çevresinde birbirinden önemli tarihi yerler bulunmaktadır. Bu tarihi yerlerden en önemlisi Teşvikiye Cami’dir. Bu yapı dışında Bomonti Bira Fabrikası, Aya Dimitri Rum Kilisesi ve Saint Esprit Katedrali, ziyaret edilebilecek diğer tarihi yapılardır.

Nişantaşı’ndaki otelleri, her bütçeye uygun seçeneklerden oluştuğundan sizler de kendinize uygun bir konaklama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Hafta sonunuzu veya yaz tatilinizi İstanbul’da geçirmek adına Nişantaşı’nda bulunan otelleri kullanabilirsiniz. TZL Suites Nişantaşı, Carina Park Suites Nişantaşı, Modus Hotel İstanbul, Molton Suites Nişantaşı, Arcade Hotel, Jazz Hotel ve Atik Palace Hotel gibi seçenekler, Nişantaşı’nda yer alan otellerin bazılarıdır.

Gece hayatı dendiğinde Nişantaşı’nda akla gelen pek çok farklı mekân bulunmaktadır. Bu eğlence mekânlarını gündüz Nişantaşı semtini gezdikten sonra akşam geç saatlerde keyifli zamanlar geçirmek adına tercih edebilirsiniz. Sess Nişantaşı, Frame Nişantaşı, Zilly Nişantaşı, Kozmonot Pub ve SuperFabric Club, farklı temaları ile Nişantaşı’nda yer alan gece hayatı mekânları olarak ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

3 Yıldızlı Otel Tatili Hakkında

Oteller sundukları hizmet içeriği ve bina yapısı gibi faktörlere göre yıldız alırlar. Bir yıldızdan yedi yıldıza kadar değişir. Yıldız sayısı arttıkça otelin özellikleri ve sunduğu hizmetler de artar. 3 yıldızı bulunan oteller orta derecede olarak tanımlanmaktadır. Temizliği ve hizmet kalitesi beklentilerinizi karşılayacak ölçülerdedir. Oda genişliği, rahat bir konaklama sunmasına yeterlidir. Tatilinizde bu otel türlerini tercih edebilirsiniz.

Otelin yıldız sayısı, fiyatı üzerinde de etkilidir. Bütçesini düşünen ve daha ekonomik bir seçim yapmak isteyenler tercihlerini 3 yıldızlı otellerden yana kullanabilirler. Bu otellerde iklim koşullarına göre sıcak ya da soğuk olarak kullanabileceğiniz bir klima sistemi bulunur. Odalar oldukça konforludur. Çift kişilik ya da tek kişilik yatak bulunan bir oda talebinde bulunabilirsiniz. Otellerin yüzme havuzu bulunabilir ya da bulunmayabilir. Yani 3 yıldızlı olması için mutlaka havuz bulunma zorunluluğu yoktur. Eğer havuz olması sizin için önemliyse rezervasyonunuz öncesinde bu durumu teyit edebilirsiniz.

3 yıldızlı oteller en az 50 oda kapasitesine sahiptir. Ayrıca çamaşır yıkama ve ütüleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu otellerde bazı odalarda mini bar bulunur. Bu dolapların içinde soğuk içecekler bulundurulur. Odaların çoğunda televizyon vardır. Eğer yoksa da müzik yayını yapılır. İster odanızda isterseniz ortak alanlarda rahatça vakit geçirebilirsiniz.

Bu otel türlerinde 24 süreyle büfe hizmeti bulunur. Yani günün her saatinde yiyecek bulabilirsiniz. Şehrin farklı noktalarına konumlanmış olan otellerde tek başınıza, ailenizle ya da dostlarınızla birlikteyken konaklayabilirsiniz. Otelin konforunu belirleyen yıldız sayısı olduğu kadar hizmet kalitesidir. Bu nedenle otelinizde kendinizi evinizde gibi hissetmeniz mümkündür. 3 yıldızlı otellerde tatilinizi huzur içinde geçirebilirsiniz. Gitmek istediğiniz şehirde ya da tatil beldesinde bulunan 3 yıldızlı otelleri inceleyebilirsiniz.