Erdemli evcil hayvan kabul eden oteller

Erdemli bölgesinde 1 adet hayvan kabul eden oteli bulunmaktadır.

Grand Ada Hotel Mersin  Mersin

Grand Ada Hotel Mersin

Tatil Köyleri Mersin Oda Kahvaltı
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE

Erdemli Tatili Hakkında

Mersin’in en gözde ilçelerinden biri olan Erdemli, tarihi ve turistik mekanları sayesinde her sene yerli ve yabancı binlerce turistin odak noktası haline gelmiştir. Mersin il merkezinden ortalama olarak 57 km uzakta bulunan Erdemli’ye ulaşım karayolu ve denizyolu ile rahatça gerçekleştirilebilir. Havayolu ve demiryolu ile ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, çevre il ve ilçelerden aktarma yapmak zorundadır.

Tarihi ve turistik yerleri bakımından oldukça zengin olan Erdemli, turistlerin ilgisini çeken birçok yapıya ev sahipliği yapmaktadır. Bu tarihi mekanların bazıları; Öküzlü Ören Yeri, Sebaste Antik Kenti, Kanlı Divane Ören Yeri, Korikos Antik Kenti, Dağlı Kalesi, Yanıkhan, Roma Su Kemeri, Adamkayalar (Men of Rock), Roma Dönemi Agora Harabeleri ve Çanakçı Nekropolisi’dir.

Doğal alanları ile de oldukça uğrak bir turizm noktası olan Erdemli’de görülmesi gereken doğal alanların başında; Gök Burun Doğal Alanları, Limonlu Çayı, Sorgun Çayı, Sandal Dağı, Kayacı Saklı Vadi ve Koca Deresi gelmektedir.

İl genelinde bulunan diğer doğal, tarihi ve turistik mekanlara yakın olmak isteyen ziyaretçiler, dilerlerse Mersin'in konaklama mekanlarında konaklayabilir.

Gece hayatı da bir o kadar aktif ve hareketli olan Erdemli’de her zevkten insana hitap edecek eğlence mekanları bulunmaktadır. Yüksek sesli müziklerin dinlendiği bar ve kulüplerden; sessiz, sakin ve nezih aile mekanlarına kadar her türlü mekanın bulunduğu Erdemli’de önde gelen mekanların bazıları; Okyanus Bar, Akustik Pub, Cafe Esso, Venüs Life Cafe Restaurant, Mandaline, Miskin Sanat Cafe ve Barbaros Cafe’dir.

Aralarında konforlu, kaliteli ve son derece lüks otellerin bulunduğu Erdemli’nin popüler otellerinde konaklayabilirsiniz. Popüler otellerden bazıları; Liparis Resort Hotel & SPA ve Mavi Beyaz Boutique Otel’dir.

Özellikle yaz aylarında binlerce turiste ev sahipliği yapan Erdemli’de önde gelen plajlardan bazıları; Erdemli Topraksu Plajı ve Kocahasanlı Halk Plajı’dır.

Hayvan Kabul Eden Otel Tatili Hakkında

Hayvan dostlarımız, zamanla aileden biri haline gelirler. Dolayısıyla yanınızda onlar olmadan tatile çıkmak istemediğinizde evcil hayvan kabul eden oteller bu anlamda ki tüm beklentilerinizi karşılamak için hizmet vermektedir.  Tatilinizi kaç günlük planlamış olursanız olun, evcil hayvanınızı da yanınızda götürebileceğiniz her türlü imkanı sunan tesislerde huzurla konaklayabilirsiniz.

Tatilinizi hangi şehirde yapmak istiyorsanız, o bölgedeki otelleri ve size sunduğu imkanları inceleyerek karar verebilirsiniz. Her otelin farklı imkanları veya hizmetleri olmaktadır. Tercihinizi yaparken bunları incelemeniz önemlidir. Eğer hayvan dostunuzu, tatiliniz süresince yanınızda bulundurmak istiyorsanız, otelin bu duruma izin verip vermediğini mutlaka sorgulamalısınız. Bazı oteller sadece kedilere izin verirken bazıları ise sadece köpeklerin girişlerine izin vermektedir. Bunun için rezervasyon aşamasında otelin   uygulaması hakkında bilgi sahibi olmanız daha yararlı olacaktır.

Bu oteller, evcil hayvanınızın odanızda sizinle birlikte kalmasına izin verirler. Ancak bakımından yine sizin sorumlu olduğunuzu unutmamalısınız. Ayrıca bahçesinde gezdirebileceğiniz, birlikte yürüyüş yapabileceğiniz alanlar bulunur. Otelde hayvan dostunuzu bir süreliğine bırakabileceğiniz bakım odaları da bulunabilir. Bu özelliklerin oteller arasında farklılık gösterebileceğini unutmamalısınız.

Evcil hayvan kabul eden oteller hayvanlarınız için kuaför ve bakım odaları ile hizmet verenlerde bulunmaktadır. Ayrıca tatilinizin daha rahat geçmesi için hayvan bakıcıları size destek olmaktadır. Havuza veya plaja gittiğinizde hayvanınızı profesyonel bakıcılara emanet edebilirsiniz. Bu sayede tatiliniz daha keyifli bir şekilde geçecektir. Hayvanlarınızın mamaları konusunda da oteller yardımcı olmaktadır. Bunun için mama türü ve isteklerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Evcil hayvan kabul eden oteller kendi bünyelerinde hayvanlarınız için gerekli olan tüm koşulları profesyonel olarak yerine getirmektedir.