Akşehir Toplantı Otelleri

Akşehir bölgesinde 1 adet toplantı oteli bulunmaktadır.

Özpark Hotel Konya

Özpark Hotel

Şehir Konya Oda Kahvaltı
İNCELE

Akşehir Tatili Hakkında

Akşehir, Konya iline bağlı kültürel ve tarihi güzelliklere ev sahipliği yapan turistik ilçelerden birisidir. Bunların yanı sıra doğal güzellikleriyle de doğa ile iç içe bir ortam sunmaktadır. Akşehir’de bulunan otellerde avantajlı bir tatil planı yaparak stresten uzak birkaç geçirmeniz mümkündür.

Geçmişi Neolitik Çağ’a kadar uzanan Akşehir’de Kalkolitik, Tunç, Hitit, Frig, Helenistik, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait izlere rastlanmıştır. Gezilip görülmesi gereken tarihi yerleri arasında Nasreddin Hoca Mezarlığı ve Türbesi, Taş Medrese (Arkeoloji Müzesi), Akşehir Evleri, Küçük Ayasofya Mescidi, Tarihi Arasta Çarşısı, Batı Cephesi Karargah Müzesi, İmaret Camii ve Konya Akşehir Aziz Meryem Ana Ermeni Kilisesi (Eski Kilise) yer almaktadır.

Akşehir’de doğa ile iç içe vakit geçirebilecek eşsiz güzellikler bulunmaktadır. Nasreddin Hoca’nın maya çaldığı Akşehir Gölü, temiz suyu ve atmosferi ile bilinen Hıdırlık Tepesi ve yemyeşil ormanları ile Gülmece Parkı, Akşehir’in bol oksijenli doğal güzellikleridir.

Akşehir, muhafazakar bir ilçe olduğu için gece hayatında aktif değildir. Hoş sohbet eşliğinde içeceğini yudumlayarak vakit geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği Kahveland Akşehir, Gülmece Kafeterya, Yeşil Vadi Restaurant & Cafe, Takkasızlar Konağı ve Teras Cafe gibi birkaç mekan hizmet vermektedir.

Konya’daki konaklama tesislerimde konaklama planı yaparak Akşehir’e günübirlik ziyarette bulunmak da mümkündür. Akşehir sınırlarında tatil planı yapanlar ise Özpark Hotel, Grand Akşehir Otel, Tarihi Küçükağa Konağı ve Garp Hotel seçenekleri arasından bütçelerine uygun olan otellere göz atabilir.

Toplantı Tatili Hakkında

Onlarca kişiye hitap etmem gerek ancak firmam küçük diyorsanız endişe etmenize gerek yok.  İş görüşmelerinizi ve buluşmalarınızı rahatlıkla yürütebileceğiniz toplantı otelleri tam size göre!

Toplantı birkaç kişi arasında olabileceği gibi konferans şeklinde de olabilir. Birçok firma farklı şehirlerde yapacağı işler için vereceği eğitimleri otellerde gerçekleştirir. Toplantı otelleri arasından seçim yaparken salonun sahip olduğu özelliklere mutlaka dikkat etmelisiniz. İş görüşmeleri yapılacak ortamın ciddiyete uygun olması önemlidir. Salon mimari ve tasarım açısından göz yormayan modernlikte dekore edilmiş olmalıdır. Koltuk ve sandalye seçimi uzun süre kullanımda konfor sağlamalıdır. Toplantıların en iyi şekilde yapılabilmesi için odaya çok sayıda kişinin sığabileceği büyüklükte olması gerekir. Bir başka dikkat etmeniz gereken nokta da toplantı odasında projeksiyon, yazı tahtası, mikrofon, gibi imkanların olup olmadığıdır. Toplantıya gelen katılımcılara verilecek imkânları otelin sağlaması iyidir. Bu imkânlar toplantınızın çok daha verimli geçmesini sağlayacaktır.

Otelde toplantı yapmak firma ve organizasyon sahipleri için avantajlı olmaktadır. Özellikle başka şehirde yapacağınız eğitimlerde büyük kolaylık sağlamaktadır. Toplantı otelleri aradığınız toplantı ortamını size sunar. Sahip olduğu özellikler sayesinde daha verimli bir ortamda, çok sayıda kişiye hitap etmenizi sağlar. Kaliteli bir ortamda ziyaretçilerinizi ağırlamanıza yardımcı olur.

Uygun fiyat seçenekleri ve ekstra hizmetlerle toplantı otelleri sizleri ağırlamayı bekliyor. Hemen araştırmaya başlayın ve dilediğiniz otelde salon tutun!