Şişli Gece Hayatı

Hiç uyumayan bir şehirde, şehrin merkezi sayılan bölgelerinden biri olan Şişli’de; İstanbul gezinize akşam eğlencesi ile devam etmek için tercih edebileceğiniz, farklı konseptlerde çok sayıda eğlence mekânı bulunmaktadır. 

Çok sayıda bar, gece kulübü, konser salonu, pub, etkinlik mekânı, canlı müzik, meyhane, türkü bar ve restoran seçeneklerinin yer aldığı Şişli gece hayatı mekanları arasında; farklı türde eğlence anlayışlarına hitap eden ve farklı bütçelere uygun eğlence seçenekleri bulabilirsiniz. 

Aralarında; İstanbul gece hayatında klasikleşmiş mekanlar ya da henüz öne çıkmamış, keşfedilmemiş mekanların da yer aldığı Şişli eğlence kulüplerinde; sabahın ilk ışıklarına kadar dans edebilir, lezzetli kokteyller eşliğinde sohbet edebilir, meyhane kültürünü deneyimleyebilir, türkü dinleyebilir ya da birbirinden keyifli müzikler eşliğinde dans etme fırsatı bulabilirsiniz.

Şişli'de gece kulüplerine yakın ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek oteller için Şişli otelleri sayfamızı ziyaret edin.


Gastro Pub Konsepti: Kozmonot Pub

Şişli’de Tevşikiye mahallesinde yer alan Kozmonot Pub, gastro pub konsepti ile hizmet veren bir mekandır. 

İstanbul’da eğlenmeye çıkmak için tercih edebileceğiniz mekânda kokteyl servisi mevcuttur ve mekan bira çeşitleri ile ünlüdür. 

Lezzetli bir menü ve keyifli müzikler ile hizmet veren mekanın menüsünde; atıştırmalıklar, ana yemekler, salatalar, hamburger ve sandviçler yer almaktadır. 

Alkol menülerinde; bira çeşitleri ortalama 30-50 TL ve kokteyl çeşitleri ortalama 45 TL’dir. Mekan 10:00 ile 00:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Burada iki kişilik alkollü akşam yemeği servisi için ortalama 200-250 TL ödemeniz gerekmektedir. 

Adres: Poyracik sk. No:9-A Tesvikiye Sisli Istanbul, 34365 Sisli/İstanbul

Günübirlik eğlenceleriniz için uygun fiyatları ile sizi mutlu edecek oteller için İstanbul otel fiyatları sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.


Konser ve Etkinlik: Babylon

Şişli’de Tarihi Bomonti Bira Fabrikası’nda kurulan Bomontiada’da yer alan mekanlardan biri olan Babylon; çeşitli konser ve etkinliklerin düzenlendiği, keyifli bir mekandır. 

Mekanda yalnızca içki servisi yapılmaktadır. 

Canlı müzik ve eğlence için tercih edebileceğiniz Babylon’da; Sertap Erener, Yalın, Tarkan, Manga, Teoman ve Nil Karaibrahimgil gibi ünlü isimlerin konserleri de düzenlenmektedir. 

Arkadaşlarınızla birlikte eğlenmek ve dans etmek için tercih edebileceğiniz mekanda; bira fiyatları ortalama 15-30 TL, şaraplar ortalama 25-30 TL ve kokteyl çeşitleri ortalama 35-40 TL’dir.

Adres: Merkez Mahallesi, Silahşör Caddesi & Birahane Sokak Tarihi Bomonti Bira Fabrikası No:1, 34384 Şişli/İstanbul

Şişli'ye uğradığınızda gezilmesi gereken yerleri ekibimiz sizin için hazırladı. Şişli'de gezilecek yerler yazısına göz atabilirsiniz.


Dansöz ve Türk Geceleri: Sultana's Dinner and Belly Dancing 1001 Nights Show

Genellikle İstanbul’a gelen yabancı turistlerin ilgi gösterdiği Sultana's Dinner and Belly Dancing 1001 Nights Show; oryantal dansların ve Türk müziği gecelerinin düzenlendiği bir gece kulübüdür. 

Mekânda, ülkelere göre bayraklar konulması, özellikle turistlerin çok hoşuna gitmektedir. 

Hem eğlencesi hem de yemek menüsü ile çok beğenilen mekan; şık ve lüks iç mekan tasarımı ile de beğenilmektedir. 

Mekânda, misafirler için otelden ücretsiz servis transferi de bulunmaktadır. Geleneksel mezelerin ve sınırsız içki seçeneğinin bulunduğu bir eğlence gecesinde; keyifli oryantal şovlar ve eğlenceli dansları izleyebilirsiniz. 

Adres: İnönü Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:40, 34373 Şişli/İstanbul

Şişli'de aileniz ile birlikte güzel bir vakit geçirmek için ekibimizin hazırlamış olduğu Şişli gezi rehberi sayfasını incelemeyi unutmayın.


Canlı Müzik, Alkol ve Yemek Bir Arada: Zihni Bar

Şişli’de Vali Konağı Caddesi’nde yer alan Zihni Bar; lüks ve kaliteli bir ortamda, eğlence ve lezzetli yiyecekleri bir arada sunmaktadır. 

Eski bir İstanbul evinde hizmet veren mekanda hem yemekler oldukça lezzetli hem de çalan müzikler oldukça keyiflidir. 

Keyifli ve tarihi bir atmosferde canlı müzik performanslarının sergilendiği Zihni Bar’da, sabahın ilk ışıklarına kadar keyifli sohbetlerin, lezzetli kokteyllerin ve lezzetli bir menünün tadını çıkarabilirsiniz. 

Mekan, 18:00 ile 03:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Aperatifler, soğuk ve sıcak ikramlar, ana yemek ve limitsiz içkiden oluşan fix menülerinin fiyatı ortalama 225 TL’dir. 

Adres: Vali Konağı Cad. No:39 | Nişantaşı, Şişli, İstanbul, Türkiye

İstanbul'a uğradığınızda mutlaka gidilmesi gereken yerler için İstanbul gezi rehberi sayfamızı göz gezdirebilirsiniz.


Gece Kulübü: Klein

Şişli’de Harbiye mahallesinde yer alan Klein, İstanbul’un en gözde gece kulüplerinden biridir. 

Cuma ve Cumartesi geceleri 23:00 ile 05: 00 saatleri arasında hizmet veren mekan, hem müşteri kitlesi hem de ferah ortamı ile keyifli ve eğlenceli bir gece seçeneği sunmaktadır. 

Klein’da haftanın belirli günlerinde konser ve çeşitli etkinlikler de düzenlenmektedir. 

Mekânda yalnızca alkol servisi bulunmaktadır. 

Adres: Harbiye Mahallesi, Cebel Topu Sk. No:4, 34373 Şişli/İstanbul

Şişli'de her bütçeye uygun fiyatları ile rahat konaklama hizmetleri sunan yerler için Şişli pansiyon sayfamıza göz atabilirsiniz.


Türkü Geceleri: Turnalar Türkü Evi

Şişli’de Harbiye mahallesinde canlı müzik ve lezzetli yemekleri ile tercih edebileceğiniz keyifli mekanlardan biri olan Turnalar Türk Bar, türkü severler için hizmet vermektedir. 

Mekânda düzenlenen canlı müzik etkinlikleri ve sahne programları hakkında detaylı bilgi için işletmeyi arayarak bilgi alabilirsiniz. 

Adres: M. Şevket Paşa Mahallesi, Kuruçay Cd. & Ercan Sk. No:12, 34384 Şişli/İstanbul


Lüks Yemek ve Gece Kulübü: Arabesque

Şişli’de lüks yemek ve gece kulübü denince ilk akla gelen isimlerden biri olan Arabesque; arkadaşlarla eğlenmek, iş ortaklarını ya da yabancı misafirleri ağırlamak için iyi bir seçimdir. 

Lübnan mutfağının hâkim olduğu mekanda; canlı müzik, dans gösterileri ve çeşitli etkinlikler de düzenlenmektedir. 

Hafta sonları genellikle eğlence ve hafta içi günlerde genellikle iş yemekleri için tercih edilen Arabesque’de, eğlenirken bir yandan da lezzetli Lübnan yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. 

Alkollü olarak hizmet veren mekanda iki kişi için ortalama 550 TL ödemeniz gerekmektedir. 

Adres: İnönü Mah. Cumhuriyet Cad. No:26, Harbiye / Şişli

Şişli'de bir çok aktiviteyi içerisinde barındıran ihtişamlı otelleri sizin için Şişli 5 yıldızlı oteller sayfasında listeledik.


Dans ve Müzik: Love DancePoint

Şişli’de gece kulübü konsepti ile hizmet veren Love Dance Point; canlı müzik, DJ performansları ve pop parti gibi konsept partilerin gerçekleştiği bir mekandır. 

Oldukça renkli bir eğlence mekanı olan Love Dance Point, aynı zamanda “gay kulüp” konsepti ile de hizmet vermektedir. Giriş ücreti ortalama 40 TL, alkollü içecekler ortalama 30-45 TL ve vestiyer ücreti ortalama 20 TL’dir. 

Mekan; Cuma ve Cumartesi günleri 00:00 ile 05:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Adres: Ergenekon Mh., Cumhuriyet Caddesi/Hastane Sk No:349 D:1, 80270 Şişli/İstanbul