Polonezköy Jakuzili Oteller

Aradığınız kriterlerde otel bulunamadı.

Polonezköy Tatili Hakkında

İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan Polonezköy, eski adıyla Adampol, Polonyalı Köyüdür. İstanbul il merkezinden 33 km, Beykoz ilçe merkezinden de 11 km uzaklıkta bulunur. Tarihi 1830’lu yıllara dayanan Polonezköy, köklü tarihi ve turistik yapılarıyla her sene binlerce turist çekmektedir. Polonezköy’e ulaşım karayolu ve demiryolu ile sağlanabilmektedir. Havayolu ile ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, çevre il ya da ilçelerden aktarma yapmalıdır.

Tarihi ve kültürel açıdan oldukça zengin olan Polonezköy’de görülmesi gereken birçok tarihi ve turistik mekan bulunmaktadır. Bu tarihi ve turistik mekanlardan bazıları; Zofia Rızı Anı Evi, Czestochova Meryem Ana Kilisesi ve Arıcılık Müzesi ve Cam Sanat Merkezi’dir.

Tarihi ve kültürel alanları kadar doğal alanlarıyla da oldukça ilgi çeken Polonezköy’de görülmesi gereken doğal alanlar; Polonezköy Yürüyüş Parkuru, Piknik Park, Polonezköy Doğal Yaşam Parkı ve Polonezköy Tabiat Parkı’dır. İlçede bulunan diğer popüler doğal alanlara yakın olmak isteyen ziyaretçiler, İstanbul’un otel seçeneklerinde konaklayabilir.

Gece hayatı hareketli ve oldukça renkli olan Polonezköy’de, her zevkten insana hitap edecek bar ve cafeler bulunmaktadır. Bu bar ve cafelerden bazıları; Leonardo Polonezköy, Findi Bar, Horoz Bar & Poll, The Ghost Bar, Mimado Bar, Araz Bahçe Bar, İO Coffee Company, Polonez Cafe, Gospoda 1882 ve Mari’s House’dır.

Keyifli ve konforlu bir tatil geçirmek isteyen ziyaretçiler, dilerlerse civardaki Polonezköy’de bulunan otellerde konaklayabilir. Polonezköy’de bulunan bazı popüler konaklama tesisleri; Polonezköy Country Club, Kulindağ Dağ Evi, Village Park Resort & Spa, Adampol Otel ve Otel Polonez’dir.

Jakuzili Otel Tatili Hakkında

Deniz, kum, güneş ve doğanın ardından tatil deneyimini odanızda da gerçekleştirmek isteyenlerdenseniz, jakuzili oteller tam da sizlere göre. Kendinizi odanızda ayrı bir dünya kurabileceğiniz ve aynı zamanda manzaraya karşı tatilinizin keyfini çıkarabileceğiniz birbirinden özel oda seçenekleri hazırlanmıştır. Jakuzili oteller Türkiye’nin dört bir köşesinde farklı farklı kategorilerde karşınıza çıkmaktadır.

Jakuzili otellerin çoğu beş yıldızlı olduğundan aynı zamanda lüksü tam anlamıyla deneyimlemenize olanak sağlayacaktır. Otelinizde yer alan tüm olanakları değerlendirdikten sonra odanızda da farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız mutlaka jakuzili otelleri tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda balayınız için özel bir otel tercih etmek istiyorsanız mutlaka tercihiniz jakuzili oteller yana olmalıdır. Bu otellerin aynı zamanda birbirinden farklı hizmetleri de sizleri bekler. Türkiye’nin en önemli tatil bölgelerinde bulunduğu gibi İstanbul ve Ankara gibi farklı farklı illerimizde de jakuzili oteller bulunur. Hafta sonunu kendinize ayırmak ve farklı bir deneyim yaşamak için jakuzili otelleri araştırıp, en güzel ve en kalitelisini bulabilirsiniz.

Jakuzili otellerin bazılarında jakuzi odanızın iç dizaynında bulunabileceği gibi bazılarında banyo bölümlerine ayrılmıştır. Bunu odayı tercih ederken dikkat edip, hangi türde istediğinizi belirtmeniz daha doğrudur. Aynı zamanda otel ve oda fotoğraflarından da jakuziyi görebilirsiniz.

Farklı deneyimler yaşamak, kendinizi keşfetmek ve huzurlu bir tatil için aradığınız otel seçenekleri içerisinde artık jakuzili otelleri de ekleyebilirsiniz. Cebinize uygun olarak seçebileceğiniz oda tercihlerinden en güzelini ayırabilir bu eşsiz deneyimi sevdiklerinizle birlikte yaşabilirsiniz. Jakuzili oteller de bulunan diğer olanakları da değerlendirebilir akşam evinize geldiğinizde de kendinize ait küçük bir huzur alanı oluşturabilirsiniz.

Tercihlerinizi jakuzili oteller üzerinden değerlendirmek, eşinizle eşsiz bir balayı yaşamak, huzurlu manzaralı odanızdan jakuzi keyfini çıkarmak için sizler de en iyi oteli bulabilirsiniz.