Polonezköy Toplantı Otelleri

Polonezköy bölgesinde 2 adet toplantı oteli bulunmaktadır.

Village Park Resort & Spa Polonezköy

Village Park Resort & Spa

Butik Polonezköy Yarım Pansiyon
1 Çocuk Ücretsiz
İNCELE
Adampol Otel Beykoz

Adampol Otel

Tatil Beykoz Oda Kahvaltı
2 Çocuk Ücretsiz
İNCELE

Polonezköy Tatili Hakkında

İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan Polonezköy, eski adıyla Adampol, Polonyalı Köyüdür. İstanbul il merkezinden 33 km, Beykoz ilçe merkezinden de 11 km uzaklıkta bulunur. Tarihi 1830’lu yıllara dayanan Polonezköy, köklü tarihi ve turistik yapılarıyla her sene binlerce turist çekmektedir. Polonezköy’e ulaşım karayolu ve demiryolu ile sağlanabilmektedir. Havayolu ile ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, çevre il ya da ilçelerden aktarma yapmalıdır.

Tarihi ve kültürel açıdan oldukça zengin olan Polonezköy’de görülmesi gereken birçok tarihi ve turistik mekan bulunmaktadır. Bu tarihi ve turistik mekanlardan bazıları; Zofia Rızı Anı Evi, Czestochova Meryem Ana Kilisesi ve Arıcılık Müzesi ve Cam Sanat Merkezi’dir.

Tarihi ve kültürel alanları kadar doğal alanlarıyla da oldukça ilgi çeken Polonezköy’de görülmesi gereken doğal alanlar; Polonezköy Yürüyüş Parkuru, Piknik Park, Polonezköy Doğal Yaşam Parkı ve Polonezköy Tabiat Parkı’dır. İlçede bulunan diğer popüler doğal alanlara yakın olmak isteyen ziyaretçiler, İstanbul’un otel seçeneklerinde konaklayabilir.

Gece hayatı hareketli ve oldukça renkli olan Polonezköy’de, her zevkten insana hitap edecek bar ve cafeler bulunmaktadır. Bu bar ve cafelerden bazıları; Leonardo Polonezköy, Findi Bar, Horoz Bar & Poll, The Ghost Bar, Mimado Bar, Araz Bahçe Bar, İO Coffee Company, Polonez Cafe, Gospoda 1882 ve Mari’s House’dır.

Keyifli ve konforlu bir tatil geçirmek isteyen ziyaretçiler, dilerlerse civardaki Polonezköy’de bulunan otellerde konaklayabilir. Polonezköy’de bulunan bazı popüler konaklama tesisleri; Polonezköy Country Club, Kulindağ Dağ Evi, Village Park Resort & Spa, Adampol Otel ve Otel Polonez’dir.

Toplantı Tatili Hakkında

Onlarca kişiye hitap etmem gerek ancak firmam küçük diyorsanız endişe etmenize gerek yok.  İş görüşmelerinizi ve buluşmalarınızı rahatlıkla yürütebileceğiniz toplantı otelleri tam size göre!

Toplantı birkaç kişi arasında olabileceği gibi konferans şeklinde de olabilir. Birçok firma farklı şehirlerde yapacağı işler için vereceği eğitimleri otellerde gerçekleştirir. Toplantı otelleri arasından seçim yaparken salonun sahip olduğu özelliklere mutlaka dikkat etmelisiniz. İş görüşmeleri yapılacak ortamın ciddiyete uygun olması önemlidir. Salon mimari ve tasarım açısından göz yormayan modernlikte dekore edilmiş olmalıdır. Koltuk ve sandalye seçimi uzun süre kullanımda konfor sağlamalıdır. Toplantıların en iyi şekilde yapılabilmesi için odaya çok sayıda kişinin sığabileceği büyüklükte olması gerekir. Bir başka dikkat etmeniz gereken nokta da toplantı odasında projeksiyon, yazı tahtası, mikrofon, gibi imkanların olup olmadığıdır. Toplantıya gelen katılımcılara verilecek imkânları otelin sağlaması iyidir. Bu imkânlar toplantınızın çok daha verimli geçmesini sağlayacaktır.

Otelde toplantı yapmak firma ve organizasyon sahipleri için avantajlı olmaktadır. Özellikle başka şehirde yapacağınız eğitimlerde büyük kolaylık sağlamaktadır. Toplantı otelleri aradığınız toplantı ortamını size sunar. Sahip olduğu özellikler sayesinde daha verimli bir ortamda, çok sayıda kişiye hitap etmenizi sağlar. Kaliteli bir ortamda ziyaretçilerinizi ağırlamanıza yardımcı olur.

Uygun fiyat seçenekleri ve ekstra hizmetlerle toplantı otelleri sizleri ağırlamayı bekliyor. Hemen araştırmaya başlayın ve dilediğiniz otelde salon tutun!